Reciprocal Linking вече е Google Violation - ОФИЦИАЛНО

Абе проверих по чуждестраните форуми как е полужението, и мога да кажа че няма по-големи промени, както се очакваше. Все едно нищо не е казано за това.:) Теми като:

PR4 Blog Post - Low Price of $5!

Pr5 Sitewide Link For Sale Cheap!!!

PR5 link with PR guarantee :)

*Great Links FOR SALE [Ј1]*

присъстваха в същите си количества, по webmaster forums. НЕ че искам да кажа нещо, но с това което си мислчт да забранят тотално, ще вземат да се самоиздухат сами. То за това се нарича мрежа все пак, мамка му. :lol:

Темата в повечето става PR Upgrade - това ги вълнува повечето. Което само надъхва за продаване/купуване на линкове. И за линк размяна. :wink:
 
Reciprocal Linking | Link Exchange | Google

Еми някой сдухват и престават, други са на мнение че мрежата представлява мрежа от сайтове, което си е истина. Иначе ще е просто интернет пространство, където има няколко големи сайтове и някакъв див късмет, за средните набавили си еднопосочен линк към тях.

Не че не е истина това което са написали, като условия, но на мен лично не ми се връзва, протич логиката ми е. Ако това стане еднопосочните линкове ще увеличат тежеста си двойно, тъй като ще са единствениет начин за популяризация (говоря за линк размяната). :wink:
 
:)

chestno kazano az se radvam na tazi novina .....stiga s tva manipulirane s link exchange :) pravish edin smislen sait , a nqkoi mishok deto nalinkva denonoshtno te izbutva i zastava na toppozicii ...... davam vi za primer www.altpenis.com - Tozi sait e na vurha ot 4 g , vinagi se zadurja na purva stranica v google , a povqrvaite mi toi ne nalinkva .....no infoto mu e izcqlo unikal :)
 
И ако разменям линкове какво ще стане, ще ме напляскат ли? :lol:
Вие ще спрете ли?
 
Аз продължавам да разменям линкове. Даже офертите за линк размяна рязко скочиха - linkmarket, link2me и linkmetro
 
DEATH каза:
Аз продължавам да разменям линкове. Даже офертите за линк размяна рязко скочиха - linkmarket, link2me и linkmetro
Да така е. И тенденцията е да се продължи, или поне така е по другите webmaster общества.:) Форуми, блогове, чат руми....Аз съм подръжник на това и ще си продължавам, дано само от линк партьорите ви или мойте не сдуха. Ей тогава е тъпо.

Иначе някой друг линк ексчейндж, няма да навреди много, да не кажа че ще е за препоръчваме пред отказа от това линка ти да е на някоя страница.Така поне си мисля аз.:)
 
Здравейте, искам да се регистрирам в една търсачка, но изискването е да сложа Reciprical Link на моя сайт, това забранено ли е от гоогле, защото на сайта ми има адсенс и ако не е забранено само на главната страница на сайта ли трябва да го сложа или на всичките страници на сайта?
 
Google промениха малко тази "забрана". Сега гласи "Excessive reciprocal links or excessive link exchanging." т.е не се притесняваи да обменяш линкове, само гледай да не прекаляваш. Естествено Google не са дали пример за "Excessive ink exchanging". Ех, не можеш да им угодиш на тея СЕОта и уебмастери :lol: :wink:

аз лично, ако не са ми казали къде ми искат линка ще го сложа където аз си реша. ако не им харесва да си кажат.
 
За "Are paid links Evil?" ли говориш? има си моментитя не споря. На мен лично най-много ми хареса тая фраза "Google is not the government!" :p
 

Горе