Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Много зависи в коя ниша (subreddit - раздел от сайта) ще я пускаш.

Като видят, че статията е на неизвестен домейн ще цъкат минусите даже и без да я четат. Защото е спам. Тоест пускаш я с цел да печелиш.

Обикновено най-много цъкат + на статии, които са на авторитетни домейни. Разгледай http://www.reddit.com/r/News - повечето са известни новинарски сайтове. В други раздели може да има по-неизвестни домейни.

Виж също и http://www.reddit.com/r/Health - там пак повечето са известни домейни.

Ако я постнеш като текст (не като връзка) ще имаш дублирано съдържание, обаче по-голям шанс някой да я прочете и да цъкне +. Обаче ти не печелиш $ от това.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Обикновено най-много цъкат + на статии, които са на авторитетни домейни.

А как се отнасят към youtube.

Имам tutorials видеа. Ако с едно или няколко изречения разкажа какво има във видеото и дам линк към ЮТ. Трябва ли да очаквам пак отрицателни реакции ?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Всеки събредит има своите правила. Потърси такъв, който ти върши работа, прочети внимателно правилата му и готово.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

дублиране на пост
 
Последно редактирано:
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

правилата на събредити , които ме интересуват съм ги прочел

Но мисля че не са достатъчни.

Ето например това което съветва happyslacker едва ли го има в правилата.

Предполагам че в нито един събредит не пише че линкове към неизвестни домейни се наказват с минуси.

Та затова питам тук.
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

правилата на събредити , които ме интересуват съм ги прочел

Но мисля че не са достатъчни.

Ето например това което съветва happyslacker едва ли го има в правилата.

Предполагам че в нито един събредит не пише че линкове към неизвестни домейни се наказват с минуси.

Та затова питам тук.
Не се наказват с минуси просто самите потребители не ги харесват и затова им дават минуси поне аз така разбрах :D
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Да, имах предвид че потребителите наказват с минуси, като видят неизвестен домейн.
Но това няма как да го пише в правилата нали?
 
От: Reddit = ОГРОМНО КОЛИЧЕСТВО ТРАФИК

Да, имах предвид че потребителите наказват с минуси, като видят неизвестен домейн.
Но това няма как да го пише в правилата нали?
Естествено :D Всичко зависи от настроението на потребителите
 

Горе