Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

webstil

Well-Known Member
Ползвате ли такъв плугин или сами си въвеждате нещата, платен или безплатен и с каква тема сте? Търся нещо за тема, която не е default. Говоря най-вече за продуктовите страници, да се вижда рейтинг, картинка и цена в Г.
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Аз преди време се опитвах да сложа един но нещо не тръгна. Сега сложих един безплатен да пробвам ще стане ли нещо. Ти опитвал ли си да слагаш или сега търсиш.
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Два съм пробвал, ама не станаха, защото действат само при стандартната тема :)
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Дръпнах това аз , не ес получава естествено заради темата, че не е дефаулт, ама писах на тези TranspacificSoftware , които май са създателите на твоето и ми предлагат за 10$ да ми го настроят за моята тема, искат фтп и админ. Ама се чудя да им вярвам ли? Да не ми замине сайта? :D
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Дръпнах това аз , не ес получава естествено заради темата, че не е дефаулт, ама писах на тези TranspacificSoftware , които май са създателите на твоето и ми предлагат за 10$ да ми го настроят за моята тема, искат фтп и админ. Ама се чудя да им вярвам ли? Да не ми замине сайта? :D

Ами другата алтернатива ти е Тео, той ги шие.
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Тео нещо не ми отговаря, явно ще е индиеца, макар че малко ми е страх да ис дам данните в негови ръце, да вземе да ми изтрие сайта..вече повече от месец го правя :D
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

С тези плугини, като да кажем ми ги пригодят към темата, дали ще се показва в google, структурата на сайта по категории с ">". Например: Магазин>Чорапи>Мъжки чорапи или трябва още нещо да се прави?
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Не!!!
Rich snippet е за друго а освен това Г не е пуснал подръжката им за БГ магазини.
Rich snippet за БГ работят само на блоговете за автор и на сайтовете за рецепти при рейтинга.
Несъм виждал БГ магазин с Rich snippet в СЕРПА
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Да има нещо вярно аз съм го сложил този РИЧ но за сега не ми е отчело нищо. Оказва се че се ползва за увеличаване на трафика но няма нищо общо със СЕО на магазина.
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Че за къв чеп,тогава е да го слагам тоя плугин? Аз авторство си имам, викам поне звездички ще има за рейтинг или пък количество и цена на продукти.
Ето за това говоря с ">"
Untitled-1.jpg
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

При мен още не се показват звезди може и да се покажат зацото скоро го сложих а може и да не се покажат. Чакам да видим но вече почти не се надявам да излезе нещо.
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Все някой ден ще го активират и за БГ. Тогава ти ще си готов преди другите :)



Че за къв чеп,тогава е да го слагам тоя плугин? Аз авторство си имам, викам поне звездички ще има за рейтинг или пък количество и цена на продукти.
Ето за това говоря с ">"
Виж файлът 7148
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Моя индиец се покри някъде :D Май ще трябва да си купя и аз този плъгин, дано с него стане :)
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Колеги, да не отварям нова тема - забелязахте ли ефект от снипетите?

Не съм много запознат - от какво зависи дали ще се покажат звездичките - броя на ревютата, броя на звездичките или нещо друго - благодаря за помощта.

За мен най-голямата полза е открояването в резултатите с тези звездички. Има ли друга реална полза?!?!
 
От: Rich snippet плугин за продукти на Опен карт?

Все някой ден ще го активират и за БГ. Тогава ти ще си готов преди другите :)

Ами работят си звездичките, излизат като има рейтинг продукта. Обаче цена и снимка не ми излиза.
И другото, което е в цитирания пост с тези ">" или пък гледам има някои сайтове под името на сайта им излизат различните категории пак така с линкове. Но не знам как да го направя и аз, някой има ли идея?
 

Горе