RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

Мушмороците ма изтриха точно като стигнах минимума за плащане. От около месец бях ги оставил на автопилот.
 
От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

дам аз затова и не ги пипам..и съм на 14.54 цента..щото знам че ще ме изтрият.
 
От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

Аз ги усетих че са нещастници и мошенници още преди две години и им го казах няколко пъти на книжовен български език в резултат на което ме баннаха и ме заплашиха с разкриване на IP-то ми. Аз пък им казах че ще изпратя нинджите на бул. Черни връх и онези се усраха тотално:wink:

Да закриват акаунти окей това си е тяхно право и го пише в условията, но ако са коректни първо да се разплатят с партньорите натрупали минимума за плащане в понеделник и след това да затварят акаунти. Набутаха хора с по над 500-600 долара.

Именно с това си действие си подписаха смъртната присъда и вече никой няма да ги взима на сериозно независимо дали плащат или не !
 
Последно редактирано:
От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

Плащането е едно на ръка но поне да предупреждаваха, че ще те изтрият за да можеш да си метнеш файловете някъде другаде.
 
От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

Аз пък бях забравил, че имам такова нещо и гледам преди около седмица, че са ми платили. Платих един домейн, добре се отрази. Интересно е, че не са ме блокирали точно като съм достигнал минимума...
 
От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

днес гледам че имам 14.98$ :)и още 2 цента до 15$ минимум .толкова е или? ако ги платят добре...Кога плащат hotfile?всеки понеделник?
 
От: RIP Hotfile-Мошенниците от Хотфайл се осраха тотално

Толкова е, ако ги направиш до понеделник би трябвало да ти платят обаче знае ли човек руския "ген" е непредвидим пък дори и култивиран на българска почва.
 
Последно редактирано:

Горе