RQ: Специалист за импорт на продукти (OC)

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

Имам 4 файла - за сега (XML и CSV), които продукти в тях трябва да се импортнат в моите магазини (OPENCART)

Какво е нужно:
- импортване (наливане) на продукти, цветове, размери, цени и всичко каквото е във файла в дадения магазин.
- да нямат отношение и да не се бъркат (ИД-тата на прододуктите) примерно с вече добавените стари продукти в магазина.
- ръчно да си пускам ъпдейт, който да актуализира наличността, размери, цени и т.н.

Искам да се свържа със сериозен човек на който мога да разчитам за постоянно в бъдеще. От форума работих прекрасно с човек с импорти (той може би ще прочете това), но вече няма възможността да работи на повече от една работа. Страшен пич е по принцип.

Тъй като са няколко магазина, постоянно ми излизат подобни задания и бих казал, че можем да работим много добре с човека, с който си допаднем. Най-важното да е добър човек, да не говори само за пари, защото аз винаги плащам дори и повече отколкото му струва. :)

Моля, свързвайте се с мен, ако се припознаете в горния текст. Моля също така изпращайте ми пояснение по какъв начин ги правите импортите, защото не съм привърженик на готовите OPENCART модули за импорт като Total Import Pro.

Всички хубаво, съфорумци :)
 
Мога да ти предложа модула "Автоматична обработка на прайс листи"
https://opencartforum.com/files/file/811-avtomaticheskaya-obrabotka-prays-listov/
Работи с различни прайс листи(до 99 форми за добавяне), прави толкова много неща, че не мога да ги опиша, работи с идентификационен номер на продукта(SKU).
Добавянето на продукти и ъпдейта на наличности стават за минути.
Ако знаеш руски можеш да погледнеш видео уроците
Направила съм превод на български и английски за админа.
И съм превела около 30% от инструкцията - надявам се скоро да имам време да го довърша.
Авторът в момента подготвя нови видео уроци и когато са готови ще ги преведа на английски.
Модулът е кодиран с IonCube и се продава с лицензен ключ за един домейн и отделен за поддомейни или локално ползване - за обучение и разработка.

Няколко колеги от форума тука вече го ползват и мога да кажа, че по функционалности няма алтернатива.
От друга страна е нужно доста време да се разучи и не е за начинаещи.
 

Горе