RQ: Support mail на Google

ZzZaPyr

Member
Я каже мейл-а на Българския съпорт ако може ;)
 
Re: RQ:Support mail на Google

ZzZaPyr каза:
Я каже мейл-а на Българския съпорт ако може ;)

И аз искам да разбера тази информация, говорим за мейла на Google Support на българските оператори или тама каквито служите ли се водят в Google, нали? :roll:
 
Re: RQ:Support mail на Google

Blinky каза:
ZzZaPyr каза:
Я каже мейл-а на Българския съпорт ако може ;)

И аз искам да разбера тази информация, говорим за мейла на Google Support на българските оператори или тама каквито служите ли се водят в Google, нали? :roll:
Да точно :)
 
Ами на мен веднъж ми трябваха Гугъл България и писах на Василена от AdSense. Тя ми каза:
Василена каза:
Прати го на мейла на AdSense България и те ще те пратят, където трябва. Аз нямам право да давам такива координати.
 
georgimateev каза:
Ами на мен веднъж ми трябваха Гугъл България и писах на Василена от AdSense. Тя ми каза:
Василена каза:
Прати го на мейла на AdSense България и те ще те пратят, където трябва. Аз нямам право да давам такива координати.

Дотук темата има развитие. А нещо по-конкретно? :lol: Имат ли офис тук? Трябва да имат, нали тук е тънко за съпорт услуги.
 
A как е мейла на Василена , че аз точно за Adsense искам да си полафя с тях :)
 
Аз попринцип като пиша на Г пиша на обявения мейл на Български и винаги ми отговарят. Така че където и да им пишеш на БГ ще те разберат и ще ти отговорят :wink:
 

Горе