scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

От: Re: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

ползвай купон bhw

то препраща веднага към paypal. не виждам къде да въведа купона. или е от съвсем друго място? в най-долната част на scrapebox.com отивам аз
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

57$ е перфектно за Scrapebox.
Ето ти проксита > http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29546
Ползвам съм ги, и никога не съм имал проблем.

Ако правиш малко бластове, няма да ти е нужно впс-че..
Но, ако почнеш доста бластове, ще ти трябва VPS задължително.

Определено си заслужава Scrapebox! Имаш и Image Grabber, Някви там PR Check-ове.. А бе доста неща са...
Струва си парите ;)
 
От: Re: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

ама аз съм го псотнал в следващия пост домейна с bhw накрая като папка

scrapebox.com/bhw

да чак сега го видях. благодаря.
но защо го има 1 път на 97$ и после 57$. 1 сайт е
 
От: Re: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

това е отстъпката за за най големия блек хет форум black hat world ама не значи че други не може да я знаят и да я ползват ;)

значи няма да изчезне след месец/два. тя от колко време е има
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

това е отстъпката за за най големия блек хет форум black hat world ама не значи че други не може да я знаят и да я ползват ;)

значи няма да изчезне след месец/два. тя от колко време е има
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

scrapebox натоварва ли cpu както sick submitter ?
ползвах бъгнатата версия на сик-а и когато дам на СТАРТ и започне да си работи (като съм дал да виждам всичко което става) започва да си точи яко цпу.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Добре много ми е любопитно някой видял ли е някаква ПОЛЗА от тези блатове, по отношение на позициите, не преди години а СЕГА?
Като изключим хората които предлагат услуги и продават бластове - от което изкарват пари, говоря за резултати в SERP-a
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Полза има - стига да знаеш как да го използваш. Бластват се 2,3,4 ниво, понякога и директно стари сайтове.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Има, аз не предлагам само услуги ползвам го върху всички мои сайтове, 2-3 ниво, иначе някой линкове отнема векове да се индексират.
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

tuger,
Имам сайтове от 2008 -2009 на английски ако пробвам да бластна някой директно казваш, че може и да има файда ?
И пак подчертавам, че питането ми е да стане сега, а не че е ставало миналата година или по-миналата.

Защото аз миналия месец пробвах 1 услуга 600 Social Bookmarks които бяха scrapebox-нати със 11 000 линка (както ти акзваш на 2оро ниво) и Абсолютно нищо, сайта е на повече от 4 години .
 
Последно редактирано:
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Охоо 2008-2009-та толкова стари, ако можеше да стане нещо, конкуренцията да те беше бластнало отдавна, имах един сайт беше на 3-то място, ама нещо се загуби на 11-то отиде май, не ми е важен и викам ще го бластя директно, на около 8 месеца е, 1 седмица всеки ден по 200-300 линка, като първия път да бяха няколко хиляди, гледам го днеска е на 4-то.

Иначе само с 1 социалките и то само 1 път няма да стане, дай малко wiki линкове, артикъл директории, форумни профили, web 2.0, схеми между тях и т.н
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

tuger,
Имам сайтове от 2008 -2009 на английски ако пробвам да бластна някой директно казваш, че може и да има файда ?
И пак подчертавам, че питането ми е да стане сега, а не че е ставало миналата година или по-миналата.

Защото аз миналия месец пробвах 1 услуга 600 Social Bookmarks които бяха scrapebox-нати със 11 000 линка (както ти акзваш на 2оро ниво) и Абсолютно нищо, сайта е на повече от 4 години .

След като са толкова стари, няма да изглежда никак подозрително, ако ги бластнеш с голямо количество линкове. Просто разнообразявай anchor-ите, пусни към вътрешни страници също и не пингвай ( за по-безопасно).
 
От: scrapebox срещу sick submitter. коя да използваме

Имам ВПС и СБ и до сега никога не съм се замислял че може да се съчетаят - кажете как става тая хватка
 

Горе