SeNuke за 20$ намесец.

des1slav

Member
Търся човек със който да си вземем обща регистрация във senuke.biz
Разрешено е използването на Senuke до два компютъра с една парола.
Ако някой е навит, може да ми пише.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Търся човек със който да си вземем обща регистрация във senuke.biz
Разрешено е използването на Senuke до два компютъра с една парола.
Ако някой е навит, може да ми пише.
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: SeNuke за 20$ намесец.


Трябва да е тоя, дето излезе от IMGlory преди пет дена? Ползвайте го, между другото с VMware - за всеки случай.
 
Последно редактирано от модератор:
От: SeNuke за 20$ намесец.

Някои знае ли как да си настроя прокси настройките за xrumer 3.0.
Работи програмката но изпраща от моето IP, искам да минава през прокси сървър.
Направил съм всичко както пише в упътването но пак има проблем.
Качил съм папката / proxy/ на моят сървър, вкарал съм url адреси на сървър сайтове в / list.txt/ при тест на сървъра дава че всичко е наред...ама не е.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

http://arthackers.net/2011/04/scrapeboard-review/
Ще се самоцитирам


Xrumer is a beast. While you can run it on your home internet connection, your ISP may well ban you qucik sharp.
It is designed to be run on a server – and don’t ecpect a European or US based host to let you host it – they won’t.
Xrumer hosting comes in (at the very cheap end) at $250 PER MONTH.
Additionally Xrumer requires some pretty decent programming skills to work at all – and guess what – it has very few instructions or tutorials in English (they are all in Russian) think 50x more complex than scrapebox/board.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Търся човек със който да си вземем обща регистрация във senuke.biz
Разрешено е използването на Senuke до два компютъра с една парола.
Ако някой е навит, може да ми пише.

намери ли с кой да се комбинираш, аз съм навит. Ако си намерил можеш ли да споделиш какви са ти впечетленията.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

То цената на SeNuke "леееееко" е скочила и е към 130 долара на месец.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Даже май е към 147, но пък в сравнение с xrumera или еднократната senuke цена не е кой знае какво. Все пак може да се избият доста бързо.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Даже май е към 147, но пък в сравнение с xrumera или еднократната senuke цена не е кой знае какво. Все пак може да се избият доста бързо.

Тия инвестиции са дългосрочни за съжаление, тъпото е че няма да усетиш възвръщаемоста, освен ако не предлагаш услуги с нея :p
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Точно това имах предвид. То иначе ако дадеш $2000 за софтуер за собствени проекти, трябва да са доста или доста успешни. Xrumera имам чувството, че всеки го взима, за да предлага услуги с него. Дано някои ден и аз да успея го взема със същата цел :) Според мен не си струва разправиите и разходите, да се взима за лично ползване. Може и да греша.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Доколкото знам, някои взимат лиценз за 200 долара, който позволява до 10 компютъра. Така всеки си е по 20 долареса. Отделно го прекарват през aff линк и намалят с още 30%.


Гугле - Senuke x group buy
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

Изтегли си крака или триала и пробвай, ползвам го за web 2.0 и форумни профили, социалките са малко и съксес рейта не е кой знае какво, артикъл директориите са малко.
 
От: SeNuke за 20$ намесец.

A някой да сподели впечатление за senuke x?

SenukeX е продукт с много добър маркетинг, висока цена и не особено впечатляваща функционалност. Демоде и ограничен туул (става все по зле с времето). В момента ултимат демона го превъзхожда като съотношение цена/възможности.
 

Горе