SEO Цени !?!

От: SEO Цени !?!

Тия там от краварника на бг мамата са така, баце, драма куинс. Знам що за тъпотия им идва в главите, но като гледам оня скапан форум, няма да се учудя ако проблема е общ там. :) Мисля, че груповото самоубийство е добро решение. Последният път като минах от там за не знам каква глупост, видях как една патка храни, а другите прихващат и нареждат и те. Там може да се види как действа овчия мозък. Мисля, че администраторите там имат и цици и п*шки. Съдейки по действията им, няма какви да са. Травчо.

Там най великата идея за правене на пари е да си продават Орифлейм козметика една на друга и буксо сайтовете. Закурнела работа. За това като дойде некоя "принцеса" тук, всички претръпваме. И не е като да не го направихме и в тази тема. Ако вземе съветите присърце, може и да се получи при нея. Но май няма да го направи, все пак идва от краварника.
 
От: SEO Цени !?!

Да се уча !?!? Аз плащам колега ;) Ти трябва да се учиш... Пожелавам ти като отидеш на доктор, да искаш той да се УЧИ, върху теб ;) Шегувам се!

П.С. нека задържим дискусията върху Оптимизацията За Търсачки или SEO, бг медицината си я знаем ;)



Аничка просто я е засърбяло, затуй спомена натурата, инак хич не я интересува seo :twisted:
 
Последно редактирано:
От: SEO Цени !?!

Аничка просто я е засърбяло, затуй спомена натурата, инак хич не я интересува seo :twisted:
То от бг-мамитата какво друго да се очаква. Но пролетният сърбеж те първа предстои. Тогава какво ни чака....SEO ли, нема баце, направо на въпроса. :D
 
От: SEO Цени !?!

Мацката след раждането я е ударило хормона. Не се палете толкова. То 400 лв за 3 месеца си е малко. Едва ли ще излезе за тия пари.

А иначе магазин за 400лв наем, като колко хора ще дойдат в този магазин като е на гъза на географията?
Ако си на централно място където минават много хора ще ти искат 2-3к.
Та ти и 400лв не даваш да си на централно място в нета дето днес хиляди ще минат от там.
 
От: SEO Цени !?!

На всички без автора на темата бих дала зелена репутация. На Блинки не мога да давам реп вече, но общо взето той ме разубеди с разумния си и детайли отговор да сложа червена репутация на някой. Не мога да повярвам, че се отварят такива теми :( Добре, че има толкова готини съфорумци в темата иначе щях да отворя нова тема как може някой да си говори врели-некипели и да ми загуби около 30 минути. Ще трябва да чакам на автора да ми монетаризира времето, което вместо да се вайкам като нея да прекарам в ползотворна работа. +1 за всички :beer:
 
От: SEO Цени !?!

Хайде признайте си, че тази госпожа доколкото разбрах ( някой тук май показа коя е) влезна и ви накара да "разсъждавате" и даже да помагате.
После тя си излезе и най-вероятно си глеееда разсъждения и съвети.
 
От: SEO Цени !?!

Остави я, с авторката се разбрахме за алтернативно плащане ( натура), можете да затворите темата. Дискусията е приключена
 
Последно редактирано:
От: SEO Цени !?!

Абе и аз понякога поствам "глупости" от скука ама ... това тук изби рибата :cry:

Важното е да си чехим езиците. Мани, че са глупости, тъпото е, че са безмислици. Плащала па посоле и деволна. Хората отделят по няколко хилки за начален маркетинг, тук братче за невки смешни пари глупости слушаме. Налей няколко хилки в SEO и после ако нямаш трафик се оплаквай Най ме радваше една идиотка, която искаше SEO на доста зле направен сайт. Пичовете, - изпълнители я почнаха, като включиха он пейджа в началото доста повече, защото беше мазала така по сайта, че не се разбираше кое е офертата и кое информационна статия. След месец едно тя им казала, че се отказва защото не е излязла за думичките, които искаше. Ето тази тема ми изглежда точно на същото.

Хората и обясниха как се случват нещата, но като си прост и си направил сайт за няколко хилки и нямаш за маркетинг е време да си починеш от това бизнес начинание. Хващаш книжките и почваш да четеш отново и се молиш този път да се поел нещо. Иначе автобуса към работа и заебаваш идеята за бизнес.
 

Горе