SEO Цени !?!

От: SEO Цени !?!

@ Странникът: Най-добрите не се обиждат от форумни атакти ;) Да не говорим, че по това време си пият ракията и се радват на живота... А пациентите след училище, гледат какво са изпуснали по форумите.
 
От: SEO Цени !?!

Благодаря на всички, които се отнесоха сериозно към размислите ми. Всичко до тук беше написано от страната на КЛИЕНТА, който познава пазара(до някъде) и все още е не е убеден, че трябва да си вложи парите в SEO ;) Сигурна съм, че много от вас четоха между редовете и не приеха думите ми буквално!

И запомнете от Кака си: Важното е на куротиста да му е хубаво! ;) ...

... че да дойде пак ;)
 
Последно редактирано:
От: SEO Цени !?!

@ Вискяр Бг: Ниска топка, спокойна игра, брат ;)
Имам и брат, и сестра - все от различни родители. Още една сестра - кво пък!? Добре дошла! Явно някой родител не е декларирал всичко. :D


Всеки мес съм на червено, но не си го изкарвам на форумните КОЛЕГИ ;)
Днес да не си двойно? :wink:
Или пък нищо? :shock:

Че така... по колегите? :cry:
 
От: SEO Цени !?!

По тоя път с тия размисли сме минали всички, сигурен съм. Никой не се е родил научен.
Към автора на темата - цени има от 5 лв. до 5000 лв. на месец и зависи от милион неща. Имаш глава на раменете и преценяваш пари ли ще даваш, знания ли ще трупаш, време ли ще отделиш - твоя воля.
 
От: SEO Цени !?!

Почваме:

kidi.bg/cherna-detska-teniska-love-made-love-biala-papionka.html - защо тайтъла е толкова дълъг? Знам, че може случайно да захапеш от тайтъл някой друг лонг тейл, но по този начин и разсейваш малко повече на какво да се наблегне в този тайтъл. Аз бих ловял лонг тейловете (това са дългите разновидности на основните и по-търсените думички) с контент, не с тайтъли. И като стана дума за съдържание, знам какво ще ми каже - "това е онлайн магазин, продуктите ги има на други места, не мога да си измисля нищо, защото това е то продукта". Така, моя отговор обикновено тук е "сигурна ли си?", "не може ли да се надгради нещо повече, да кажем с големината на 250-300 думи". Да, знам много е, но мисли така - колкото по уникален е едни сайт, толкова по му се радва Google. Повечето ти продукти са предполагам копи-пейст, и не те обвинявам. Но даже и блога със всичките му статии няма да спаси сайта и той да мине границата на уникалността, която е 50%. Какво имам предвид тук - ако имаш 50% дублирано и 50% уникално съдържание, пак си на ръба да те хареса чичо Гошо. Знам, че е трудоемко, но кое в днешно време не е. :)

Продължаваме:

Били се замислила за малко вътрешен интерлинкиг? Хубав екстеншъщ щеше да е за сходни продукти - "хората, които купуват това, купуват и това". Нещо такова, като при блоговете - related posts. Помага, вярвай ми. Поне от към потребителска гледна точка, със сигурност. Но определено има значение и за вътрешната структура на сайта, да знаеш. ;)

Класически OpenCart, все мисля, че може да се попине тук там. Замисли се и за микроформатите, тези звездички, ако се сещаш. Ето линк: Rich snippets - Products . Не се подлъгвай, че не работят добре за SEO-то, напротив. Те вдигат кликаемостта върху ликна ти в серпа, от там алексата и познай, ако направиш впечатление на Гошо, че си харесван сайт.

tq-jenata.com/index.php?option=com_content&view=article&id=609:drehi-za-dete&catid=30:2009-05-04-13-55-48&Itemid=2

Кажи ми ти сега, тази статия добра услуга ли ти прави? :) Защо имаш 5 линка към едно и също място на една и съща статия? Нямаше ли да е по добре самата статия да стане красива и шервана от хората, вместо някой да се изреди във всяко кл. дума да ти слага линка. :)

Оп, видях къде ти е линка тук

pv-ma.bg/how-to-have-a-cheap-wedding

и вече знам и кой те е оптимизирал. :)

Това мога да дам като съвети. Търси хубавите артикъл директории, PR сайтове, блогве, на които да шерващ съдържание. И не спирай да пълниш сайта си с нови неща.
 
От: SEO Цени !?!

Почваме:

Не си струва да почваш и да и даваш безплатни знания. Всеки от нас можеше да го направи, както и сме го правили винаги, когато някой е искал помощ. Но сега тя се подиграва на всички а ние да и помагаме? От какъв зор? Нека да ходи да си троши главата сама... . Нали знаеш: каквото повикало - такова се обадило!
 
От: SEO Цени !?!

@Blinky - тя не искаше съвет, а пита за цени :) Ако беше питала за съвет, тук има поне 20 човека, които веднага щяха да и помогнат....хич не уцели ваксата как да почне темата :)
И добър рестарт и направи с тая положителна репа...дай една и насам хаха :)
 
От: SEO Цени !?!

Очаквам в БГ-МАМА да отворят раздел "SEO/SEM" и да се почнат едни съждения и размисли...... :D Очевино са пратили Ани4ка на разузнаване и икономически шпионаж.
 
От: SEO Цени !?!

@Blinky - тя не искаше съвет, а пита за цени :) Ако беше питала за съвет, тук има поне 20 човека, които веднага щяха да и помогнат....хич не уцели ваксата как да почне темата :)
Да, прав си, но мен ме хвана яд, че подценява хората тук. :) Не ми харесва да обиждат първенците в SEO олимпиадата. Хахахаха.:)

@ani4ka, знаеш ли коя ще най-добрата кампания за бизнеса ти? Хвани 10 много тръстед потребители в бг-мамата. Да са майки с деца. Направи им няколко подаръка и леко ги помоли, тънко-тънко, да ти направя една реклама във форума там. Повярвай ми, инвестицията ще се оправдае. ;) Не, че не си се сещала, но ето ти SEO и социален маркетинг в едно. ;)
 
От: SEO Цени !?!

Очаквам в БГ-МАМА да отворят раздел "SEO/SEM" и да се почнат едни съждения и размисли...... :D Очевино са пратили Ани4ка на разузнаване и икономически шпионаж.
Чакай да стигнем до техническите елементи на SEO-то. IP-та, контент мрежи, клас C-та. :) Ще се навърташ наоколо, нали? :)
 
От: SEO Цени !?!

@Blinky - е ти сега цяла ПР кампания и направи....а и бг-мамата са сила, не ги подценявайте :) Половината БГ серп е с бгмама постове :)
 
От: SEO Цени !?!

И добър рестарт и направи с тая положителна репа...дай една и насам хаха :)
Аз викам, да свалим на Блинки репите. Харчи ги непедагогично. :evil:
И без това подстрекава хората да спамят със съдържание по сайтовете си - да не сме в час по литература! :clap:
 
От: Re: От: SEO Цени !?!

Мъжо ти знае ли, че предлагаш натура срещу seo?

Като му каже колко е SEO-то, сам ще я прати за още. 8)
 
От: SEO Цени !?!

Аз викам, да свалим на Блинки репите. Харчи ги непедагогично. :evil:
И без това подстрекава хората да спамят със съдържание по сайтовете си - да не сме в час по литература! :clap:

Той винаги си е бил като Робин Худ, напътства слабите :)

Извинявам се, пропуснал съм втората страница на темата, а там бил най-големия купон хахаха
Момичето заслужава зелена репа, за това че разбуни кошера хаха, фън, фън
 
От: SEO Цени !?!

Аз ли нещо съм в грешка, но титулованите оптимизатори леко са се объркали в ценоразписите си !?!
За някакви смешни ТОП 10 позиции в .bg

След като позициите и думите ти са смешни защо си тръгнала да наемаш някой от "титулуваните оптимизатори"? Все едно да си откараш трабанта за ремонт в сервиза на бентли.

За слаби думи всеки посредствен оптимизатор-любител ще ти свърши работа.
 
От: От: SEO Цени !?!

След като позициите и думите ти са смешни защо си тръгнала да наемаш някой от "титулуваните оптимизатори"? Все едно да си откараш трабанта за ремонт в сервиза на бентли.

За слаби думи всеки посредствен оптимизатор-любител ще ти свърши работа.

Извинявам се за невежеството, но какво е "титулуван оптимизатор"? :) Хахахаха, това ме разби.

@ivok, аз ти казах, че прави купон момичето. За това дадох и реп, доста добри попадения. ;)
 
От: SEO Цени !?!

Аничка, имаш нужда от мъж. Като нещо не те кефи - не го купувай. Всеки сам си оценя труда, щом не ти отърва нещо - намирай по-добри оферти. И си купи гумена пишка, защото имаш нужда да освободиш напрежението. Ако нямаш пари ще направим една кампания и ще ти подарим една.
 

Горе