Seo на сайт?

От: Seo на сайт?

Парите за които бих се хванал са: Първоначално 1000 лева + 200 месечно (минимум 6 месеца за да може да се усети ефекта).

Цитирам от личния ти блог : "Качественото SEO трябва да бъде евтино!!!"

A сега ми кажи ти за 1000 лв. + 6 х 200 лв. = 2200 лв. не дереш ли кожи ? ;)
 
От: Seo на сайт?

Това е една стара тема, която бях пуснала на времето.
Чудя се, защо е важна? Нищо съществено няма в нея???
Поводът за пускането на темата вече не е актуален...
 
От: Seo на сайт?

О вече с първото мнение се появяват линкове и подписи.
Спама ще изчезне и няма да се вдигат стари теми заради това. :)
 
Последно редактирано:
От: Seo на сайт?

Оптимизация за търсачки - onpage, offpage seo оптимизация: identa.bg/seo.html

Здравейте,

Щом сте толкова добри и без капка свян с първото мнение давата линк към вашия сайт, моля да ми кажете, колко ще ми струва да преборя 4 сайта и да съм на първо място в Гугъл, като в момента съм на 5-то?
 
От: Seo на сайт?

Така и не получих отговор от сео-специалистите. Сама свърших работата и вече съм най-горе :)
 
От: Seo на сайт?

Здравейте, желая да направя seo оптимизация на сайта ни paziteli.com
Досега сме пробвали малки реклами в различни сайтове. Зная много добре, че в сайта няма особено много текстове. Особеното е, че го посещават почти толкова търсачки на ден колкото и потребители. Досега максимално 130 човека на ден са го посетили. Сайта е доста специализиран, ако мога така да се изразя. Възможно ли е да го посещават повече хора дневно?
 
От: Seo на сайт?

Всичко зависи според мен дали искаш еднократна оптимизация или периодична. От това цените могат да варират, според обема на страниците в твоя сайт както видях, може би между 300 и 800 за еднократна оптимизация. Между другото имам матрак от тази марка. Много съм доволен.
 
От: От: Seo на сайт?

Здравейте, желая да направя seo оптимизация на сайта ни paziteli.com
Досега сме пробвали малки реклами в различни сайтове. Зная много добре, че в сайта няма особено много текстове. Особеното е, че го посещават почти толкова търсачки на ден колкото и потребители. Досега максимално 130 човека на ден са го посетили. Сайта е доста специализиран, ако мога така да се изразя. Възможно ли е да го посещават повече хора дневно?

Всичко е възможно :)
 
От: Seo на сайт?

Всичко зависи според мен дали искаш еднократна оптимизация или периодична. От това цените могат да варират, според обема на страниците в твоя сайт както видях, може би между 300 и 800 за еднократна оптимизация. Между другото имам матрак от тази марка. Много съм доволен.

Да, матраците са добри. Оптимизацията беше еднократна и успехът се дължеше на събмит и промяна на тайтъла...
Сега вече сайта има повече подкрепа и по-лесно държи позиции. Целта е 1-во място, но и това ще стане някой ден, ако собствениците го желаят!
 
От: Seo услуги на сайт?

Това е една стара тема, която бях пуснала на времето.
Чудя се, защо е важна? Нищо съществено няма в нея???
Поводът за пускането на темата вече не е актуален...

Сигурно защото се появява в гоогле при някакви търсения и е станала посещавана и някой админ я е закачил. Гугльо обича старите линкове ако са поддържани и е писано много по темата. Другата възможност е админите на сайта просто да са ти харесали аватара :)
 

Горе