SEO на сайт

yavkata

Active Member
Здравейте, колеги искам ако може малко съвети и помощ за SEO на сайта ми от подписа за gsm аксесоари преди ползвах сайт под наем дълго време и след консултация със СТАН от форума минах на Opencart системата всичко вече е ок обаче посещенията от гугъл са доста слаби прави по 2-10 посещения на ден от гугъл, преди беше същата работа. Въпроса ми е как малко по малко да дигам тези посещения като първоначална цел да стигна поне по 50-100 на ден от гугъл. Преди когато бях с другия сайт съм го регистрирал по различни сайтове и каталози и до там, ако може малко съвети и помощ какво е нужно да направя за повишаване на посещенията от гугъл.
 
От: SEO на сайт

Никъде не пише кой стои зад сайта? Имаш ли фирма?
 
От: SEO на сайт

http://photostudiobstyle.com/blog/kak-se-pravi-onlajn-magazin/
Може да прочетеш тази моя статия, не е кой знае какво, но може да ти бъде от полза

Конкуренцията в този бранш е много голяма, по скоро трябва да търсиш свободна ниша.
 
От: SEO на сайт

http://photostudiobstyle.com/blog/kak-se-pravi-onlajn-magazin/
Може да прочетеш тази моя статия, не е кой знае какво, но може да ти бъде от полза

Конкуренцията в този бранш е много голяма, по скоро трябва да търсиш свободна ниша.

По точки 1 и 2 след проверката какво се прави ако резултата е кофти, все пак:
Тук няма да разглеждаме техническата част от създаването на онлайн магазина...
 
От: SEO на сайт

Малко съвети от мен:

1. Мини през всичките снимки и добави уникални описания и алт текст. Оптимизирай изображенията, за да не зарежда бавно сайта.

2. Оправи мета данните на категориите и продуктите, - title, мета описание. Няма как да искаш да си в предни позиции с мета описание - buy Iphone 6s нещо си там. Нали хората трябва да видят за какво става дума. Прави всяко нещо различно, където можеш или ако са ти супер много, раздели ги в някаква категоризация по 5-6 макс да кажем.

3. Структурата ти е супер зле според мен. Не използвате ли Keyword Planner за преглед на ключовите фрази в ядрото? На първо ниво да сложиш марките телефони...не ми се струва удачно, но ти си знаеш. Аз бих направил категориите: Аксесоари за Iphone и с падащо меню долу да ги изредиш видовете, както е на Самсунг, където ще можеш да добавиш Аксесоари за Samsung примерно, което е търсена фраза.

4. Слайдърът на началната малко не работи, не знам каква му е идеята точно :Д Може би още си в процес на развитие на сайта, и моят е така, но споделям вижданията си просто. Ако с нещо съм ти полезен, ще се радвам.
 
От: SEO на сайт

Аз бих стартирал блог към магазина с интересни новини/статии за различни аксесоари и нови телефони. Така ще привлечеш и клиенти за продуктите си.
 
От: SEO на сайт

Намери сайта за оптимизация в който има статии със съвети. Винаги ще ти бъдат полезни повечето от тях.
 
От: SEO на сайт

Намери сайта за оптимизация в който има статии със съвети. Винаги ще ти бъдат полезни повечето от тях.

Колега, дай някой полезен съвет , вместо да трупаш мнения
 

Горе