SEO оптимизация за Софтуерен сайт

FLABAR

Member
Здравейте трябвами SEO анализатор или колега който да можем да направим един Софтуерен сайт на едно от първите места в google като се напише една от следните думи

BG
---------
Програми
Софтуер
Субтитри
Драйвери
Конзоли
Анти вирустни програми, Антивирустни
Кодеци


ENG
---------
programs
software
Subtitles
drivers
consoles
Antivirus
codecs


Интересуваме г/д колко би ми излезнало подобно SEO и развитие на сайта за да излезе на едно от първите места в google

За повече информация можете дами пишете на ЛС за сайта!

Благодаря предварително!!!!
 
От: SEO оптимизация за Софтуерен сайт

Ама ти все едно нищо не искаш! Ако искаш можем да инвестираме във някоя по-печеливша идея:
- създаване на злато от олово (алхимия)
- изобретяване на perpetuum mobile (вечен двигател)
- създаване на Dinosaur World (Джурасик парк)
- откриване на Х бозона (колайдери)
- намиране на отговор на въпроса за живота вселената и всичко останало (42)

Сега сериозно... ти гледА ли кои са там на първите места? Знаеш ли какви инвестиции са необходими за заветната 1ва страница?
За справка - на drivers в момента гледам nvidia на първо място. Пазарната им капитализация е около $14B (четеринадесет милиарда щатски долара).
Купуваш ги - и оп на първо място си. И това на google.com

На българския пазар ще ти излезе доста по-евтино; но и тук конкурентите са големи и на години.
 
От: SEO оптимизация за Софтуерен сайт

Абсурд е да се класираш за 90% от тези думи.
 
От: SEO оптимизация за Софтуерен сайт

Абсурд е да се класираш за 90% от тези думи.

Що бе. Аз виждам потенциал в тези :)
Здравейте трябвами SEO анализатор или колега който да можем да направим един Софтуерен сайт на едно от първите места в google като се напише една от следните думи
BG
---------
Анти вирусТни програми, АнтивирусТни
 
@FLABAR, специализирай малко повече. Много общо. Има два минуса - трудни думички и много размит трафик. Това реално трябва да са ти топ думите, към които да се стремиш след определено време, а не топ цел на първо време, защото ще трябва иначе да се заредиш с много търпение. Да знаеш. ;)
 
От: SEO оптимизация за Софтуерен сайт

ENG
---------
programs
software
Subtitles
drivers
consoles
Antivirus
codecs


Интересуваме г/д колко би ми излезнало подобно SEO и развитие на сайта за да излезе на едно от първите места в google

Просто е, и не мисля, че ти трябва SEO анализатор: основаваш компании, поне 3-4, правиш им сайтове, произвеждаш продукция десетина години, продаваш милиони бройки.
През това време отразяваш на сайтовете всяка дейност, включително и няколко форума.
Класирането няма да ти е скъпо, защото ще печелиш от дейността и продажбите.
 
От: SEO оптимизация за Софтуерен сайт

Има критиеки.. :) които са неизбежни.
- питах, възможно ли е да се постигнат тези резолтати със не много голям бюджет, а със много $ ест. че всичко би било приказка, но целита без такива космичаски суми да има някакъв резолтат..
 

Горе