SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

theviking.eu

New Member

Надяваме се клипа да е полезен за всеки, който тепърва разбира за SEO оптимизацията.

Ще се радваме да ни харесате в facebook

Повече за нас на уеб сайта.

За любопитните, разберете символите в нашето лого.

The Viking
 
Последно редактирано от модератор:
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Реклама! Аз реших, че ще е нещо с наистина образователна гледна точка, не под минута обяснение.
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Допада ми като цяло! Може да е кратко, но казва една-две прости истини - качество срещу количество, и съдържание + линкове. Вярно си е реклама, но пък готина :)
Всеки сам решава дали да действа сам или да се довери, но все пак има и някаква информативност, предадена чрез не зле подготвен видео материал.
Решението дали да оптимизирате сами или да се доверите на фирма, а и на коя от всички предлагащи в крайна сметка, си е изцяло ваше.
Вкусът на фафлата и целофана са две различни понятия - понякога действат като магнит, друг път са обърнати полюсите.
Заглавието като цяло на темата е подвеждащо! Не е лошо да плюснете някой линк за четене по-задълбочено, ако имате такива по-нататък. Успех иначе!
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

забавно е видеото и е професионално направено, но си е чиста промоция. Един начинаещ(каквото е заглавието бтв) няма да разбере грам от това, което е казано. Като имам време в бъдещето, ще ви направя едно видео да се учите, че едно 60%-70% от хората, които пишат за оптимизация тук, са много далеч от материята.
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Заглавието е масло маслено ... SEO оптимизация ... Search Engine Optimization оптимизация

Клипът е добре направен, но е чиста реклама и има една издънка, която лично мен би ме отказала от услугите ви.
typo.jpg
 
От: От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Заглавието е масло маслено ... SEO оптимизация ... Search Engine Optimization оптимизация

Клипът е добре направен, но е чиста реклама и има една издънка, която лично мен би ме отказала от услугите ви.
Виж файлът 13446

Благодарим за откритата грешка, ще се коригира!

Коригирано!
 
Последно редактирано:
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Клипчето е добро. Направено е професионално и си заслужава. Истина е, че казва две основни истини в оптимизацията, както е истина и че си е чиста реклама. Харесва ми креативността в това начинание и го подкрепям. Съгласен и с мнението по-горе на Торбалан. Много пъти и аз съм се замислял за "SEO оптимизацията", но така се получава, когато искаме да сме модерни и да използваме чуждици.
Продължавайте в тази насока на работа и със сигурност ще имате успехи.
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Поздравления за клипчето!
Забелязах обаче нещо в дизайна на сайта ви и ми е интересно, това нарочно ли стои на криво?

2016_03_08_142431.jpg
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Поздравления за клипчето!
Забелязах обаче нещо в дизайна на сайта ви и ми е интересно, това нарочно ли стои на криво?

Дизайна е замислен да наподобява страница на google с резултати. Десния сайдбар беше замаскиран да прилича на колоната с рекламите. При тестове за възприятие на съдържанието се оказа, че на някои хора го игнорират и не спират поглед върху него. Заради това е даден лекия наклон и беше махнат маркера "реклама" (който може да се види при секцията за adwords реклама).
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Че си е реклама си е реклама все едно гледам досадните реклами във Youtube :D
Че е казано най важното е казано съдържание, ключови думи и качество на съдържанието.
Но нищо повече не е казано, това може да се прочете навсякъде из форумите за 5 минути и вече въпроса е какво следва след като знаем тези 4-5 неща за сео. Много правилно сте казали след като вече ги знаем да се доверим на фирма. Защото с тези 3-4 неща един "Начинаещ" не може да направи абсолютно нищо повече.
Не казвам нещо лошо за клипчето добре сте го направили харесва ми, но както повечето казаха заглавието е подвеждащо, защото от това видео нищо не може да се помогне реално погледнато говоря чисто като информация.
Иначе като цяло браво за видеото. :clap:
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Колко време би отнело да се появи видим ефект от оптимизацията за сайт свързан с озеленяване, градини, паркове и поливни системи? Питам от чисто любопитство?
 
Здравей,

Ако квалифицираме категорията озеленяване и другите теми на 7 от 10 за българският пазар по конкуренция.

Първи резултати, като повишение на влизанията би се забелязало в течение на втория месец.
Основните ключови думи да се покажат на 1 ва страница 4 месеца
Достигане на топ 5 по основните ключови думи - 5-6 месеца
Топ 3 - времето ще покаже, все пак няма пълни гаранции, но може както на 6 месец така и на 12 месец да се случи

Тези срокове са приблизителни и са за домейн, който е на 1 година и повече. За нови домейни, които тепърва се пускат сайтове може да добавиш 50% повече време.
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Някога имах бизнес с един от най-големите оптимизатори в България. Основният принцип на работа беше свързан с оптимизация на сайтове за стоки и услуги, които той оптимизираше, аз пишех статии, слагах линкове и т.н. а печелехме реално от кликове на Адсенс, тъй като бяха в доста скъпи ниши. Маскировката на Адсенс линковете беше подобна, съчетана с текста на сайта...да, ама дойдоха Пандата и Пингвина и всички сайтове от подобен тип бяха баннати...

Мисълта ми беше, че не знам доколко такава маскировка ще се котира добре от Г., вярно, че не е същото, но знаеш ли...аз не бих рискувал с подобно нещо, но все пак вие си знаете :)
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

Ха, много професионално е направено клипчето ... иначе, щит - може би!
Ще има ли награда за позналите?
 
От: SEO оптимизация за начинаещи - ВИДЕО

И на мен ми хареса клипчето, какво от това че е реклама :) Всеки може да се рекламира както си иска.
 

Горе