SEO от А1

VAsk0

Well-Known Member
https://www.a1. bg/digital-marketplace?fbclid=IwAR225GFQTqREaD5HEIL6UMBqfmsbCyCLnc3_6FTkJHAYlGpVojiLlpst1h8#/p/bspotted-bg/offers

За който си търси дигитално присъствие, включително и SEO... от 39 лева на месец
Дали не е шега или грешка?
 
Като знам с какви глупости мен ме агетираха да си вдигам месечната такса и ми е ясно колко са им информирани клиентите.
 
Като знам с какви глупости мен ме агетираха да си вдигам месечната такса и ми е ясно колко са им информирани клиентите.
Неприятното за мен е, че въпреки, че масово хората ги знаят, че не стават за нищо, ще им се доверят много хора, просто защото са голяма компания. Като минус от това е, че започват да заблуждават клиентите, че това са евтини и бързо изпълними услуги. Като плюс пък е, че ще отсеят идиотите и за хората в бранша, ще останат читавите клиенти. Поне така си мисля.
 
Неприятното за мен е, че въпреки, че масово хората ги знаят, че не стават за нищо, ще им се доверят много хора, просто защото са голяма компания. Като минус от това е, че започват да заблуждават клиентите, че това са евтини и бързо изпълними услуги. Като плюс пък е, че ще отсеят идиотите и за хората в бранша, ще останат читавите клиенти. Поне така си мисля.
Или ще създадат обратния ефект. Ще прецакат купчина хора, които после ще гледат скептично на този тип услуга. Или ще има такива, които ще ти обясняват как цените на А1 са реални, а ти си кожодер. Като цяло при такъв тип оферта не можем да говорим дори за обиране на клиенти мизерници, а за голяма набитвация без никакви резултати, ако е истина това, което е публикувано. За тия пари не може да си купиш дори един линк в треторазряден сайт. :) А за онпейдж, дори и не говорим. ;)
 
Привет, скоро очаквам A1 да предлагат поправка на перални и водопровод. Явно хората си разбират от работата :)

Поздрави,
Станимир И
 
Или ще създадат обратния ефект. Ще прецакат купчина хора, които после ще гледат скептично на този тип услуга. Или ще има такива, които ще ти обясняват как цените на А1 са реални, а ти си кожодер. Като цяло при такъв тип оферта не можем да говорим дори за обиране на клиенти мизерници, а за голяма набитвация без никакви резултати, ако е истина това, което е публикувано. За тия пари не може да си купиш дори един линк в треторазряден сайт. :) А за онпейдж, дори и не говорим. ;)
Което пак е лошо, защото създават чувство в хората, че това е нормална цена, а останалите от бранша ги обират.
 
Което пак е лошо, защото създават чувство в хората, че това е нормална цена, а останалите от бранша ги обират.
Да, докато не го изядат. После, ще се сетят като подпитат техни познати колко реално плащат за подобни услуги. Кофти ще е за А1 в цялата ситуация.
 
Като цяло предлагат SEO оптимизация, което значи много неща, но не и за обикновените хора. От използването и внедряването на инструменти, до анализ и екшън план. Според мен тук е минимума. Да не кажа, че сигурно няма много човешка намеса, най-много при някаква бърза консултация. И ги оставят да се оправят сами. То какви точно да му направиш за тия пари. :)
 
Какво му се чудите, те са го написали ОТ 39 лв. Което говори само по себе си, може да стигне и 3900 на месец, като ги знам какви са
 

Горе