Предлагам: SEO услуги за БГ сайтове и онлайн магазини

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

предлагам SEO услуги за сайтове и онлайн магазини на български език. Имам опит в оптимизацията на сайтове за търсачки и основно за Google. Вие можете да се възползвате от пакетна услуга, която включва следното:

- Анализ на кл. думи

Подбор на ключови думи, които са пряко свързани с тематиката на сайта ви. Идеята е да продавате, а не да се класирате по екзакт мач ключовата дума. Така например, ако продавате дограма, то тогава не е важно да бъдете първи по кл. дума "Дограма", тъй като за нея конкуренцията е жестока. Целта ми е да намеря подходящите думи, с които да се класирате и да получите трафик, който ще ви донесе продажби.

- Onpage SEO

Изграждане на оптимизирано съдържание за страници и категории. Описания на категории и продукти. Описания на услуги. Включване на H1, H2, H3 параграфи. Вътрешни линкове, блог статии, лонгтейл ключови думи и други.

- Offpage SEO

Линк билдинг в авторитетни сайтове и блогове. Нишови статии в сайтове и блогове с линк. Изграждане на разнообразен линков профил. Добавяне на сайта в авторитетни директории за статии с добри DA, PA, TF и CF параметри. Изграждане на линкове на второ ниво "Tier 2" от добри и стари домейни.

ЧЗВ

1 - Колко ще ми струва всичко това?


Определям цената в зависимост от тематиката на сайта и времето, което трябва да се отдели, за да се стигне до добри резултати.

2 - Ще се класирам ли на първо място?

Едва ли има някой, който да Ви гарантира 1-во място в Гугъл за основните Ви ключови думи. Моят пакет от SEO услуги ще Ви помогне да бъдете в топ 10 на SERP по множество ключови думи, които ще ви носят трафик, който продава.

3 - Колко време трае SEO оптимизацията?

Оптимизацията на сайт, е един вид надпревара с конкуренцията, която също се бори да изпъкне в търсачките. В този ред на мисли, това е дългосрочна инвестиция, която обаче има възвръщаемост, както сами може да се досетите.

4 - Издава ли се фактура за SEO услугите?

Да, издавам фактура за всички услуги, които предлагам.
 
Последно редактирано:

Горе