SEO услуги и други

От: Търся работа

Търся си човек за добавяне на съдържание в svejo и другите БГ социални мрежи. Имам новинарски сайт с по 10 нови новини на ден. Тоест общо около 200 на месец. Предлагам 25 евро на месец и ако искате ще ви купя лиценз за iSOCBOX. Плащам с Moneybookers. Пиши ми на лично ако се интересуваш.
 
От: От: Търся работа

2315544x.png
 
От: Търся работа

Здравейте хора !

Спешно ми трябва работа за около 20 лв. !

Някой ако му се намира..да пише.. днес цял ден и утре съм свободен ! :)
 
От: Търся работа

промоция !

Поръчвате събмит в директории - получавате бонус събмит в 28 соц. мрежи !
 
От: Търся работа

Не работете с този човек, взе голяма поръчка от мен за писане на коментари, каза че ще я свърши накрая беше написал 20 коментара и то с грешно име!!! НЕ РАБОТЕТЕ С НЕГО!!!
 
От: Търся работа

Не работете с този човек, взе голяма поръчка от мен за писане на коментари, каза че ще я свърши накрая беше написал 20 коментара и то с грешно име!!! НЕ РАБОТЕТЕ С НЕГО!!!


човека извъртва така нещата че да е в негова полза ! когато става въпрос за плащане - за 5 лв. му се моля 3 дена
 
От: Търся работа

Смешен, не ме карай да пускам копие от чата... как поемаш работата и след това не ми отговаряш няколко пъти, след това отговаряш казваш че си изгубил списъка и т.н. а относно плащането съм ти казал, че трябва да проверя коментарите и т.н.
 
От: Търся работа

Не работете с този човек, взе голяма поръчка от мен за писане на коментари, каза че ще я свърши накрая беше написал 20 коментара и то с грешно име!!! НЕ РАБОТЕТЕ С НЕГО!!!
Помня че беше се поизхвърлил по подобен начин преди време - някое от момичетата тук поело поръчка но после се извинило и ти казало, че няма възможност да я изпълни. Даже пари не беше взела. И наш Сами - бам, у черния списък.

Затова позволи ми да се усъмня публично във фийдбека дето го даваш толкова ентусиазирано...
 
От: Търся работа

Само днес !

1 безплатен събмит в соц. мрежи за юзър с над 400 мнения тук в предприемач !​
 
От: Търся работа

Аз сега като нямам 400 мнения не мога да лапна промоцийката,така ли?:) Жалко да бях спамил повече...:(
 
От: От: Търся работа

Аз сега като нямам 400 мнения не мога да лапна промоцийката,така ли?:) Жалко да бях спамил повече...:(

целта не ми беше да се възползва от промоцията човек който е спамил повече от някой друг ... :oops:
 

Горе