SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Whattsup

New Member
Рейтинг - 83.3%
5   1   0
Искате да градите линкове, без да сте застрашен от новите наказания на Google? Тогава четете точната статия. Новата Linkbuilding услуга е разработена специално за българските сайтове, като максимално се избягва шансът да бъдете наказан от Google.

%D1%81%D0%B5%D0%BE+%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8.png



Често задавани въпроси!?


В:Какво трябва да предоставя?
Отг:Нужно е да предаставите единствено URL aдрес и ключови думи, които могат да бъдат 1-10 по ваш избор!

В:Какъв е срока за изпълнение?
Отг:Минимум 1 седмица, като по ваше желание този срок може да се разтегне.

В:Статиите за артикъл директориите уникални ли са?
Отг:Всяка една от 20-те статии в артикъл директориите е уникална и е около 500 думи.

В:Колко линка са позволени на статия?
Отг:До 2 линка на статия.

В:Уникални ли са статиите в сателитките и къде се правят те?
Отг:Статии-те там също са уникални и са в платформите на Blogger и Wordpress.

В:Получавам ли достъп до сателитките?
Отг:Получавате достъп до сателитките и можете да си ги развивате.

В:Как и кога трябва да платя?
Отг:Можете да платите по Еpay или Paypal. Плаща се преди поръчката да бъде завършена.

В:Ще получа ли репорт и какъв ще бъде той?
Отг:Репорт ще получите подробно за всичко. Репортът може да бъде по формата на exel, word формат.

В:Възможно ли е да предоставя статиите аз и цената да бъде намалена?
Отг:Да, това е възможно. Цената ще бъде намалена според броя на предоставените статии.

В:Възможно ли е да променя услугата по мой вкус?
Отг:Да, това е възможно, като тогава цената ще бъде според услугата, която искате. Могат да бъдат премахнати или добавяни елементи.



За други въпроси можете да ми пишете ЛС, както и за поръчка.
 

Прикачени файлове

  • сео услуги.jpg
    сео услуги.jpg
    79.5 KB · Преглеждания: 7
Последно редактирано:
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Изглежда прилично, ще го обмисля.

Ще има ли тестери на услугата или някакво намаление за първите.
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

За съжеление няма намеление точно на тази услуга за сега, тъй като цената е доста ниска, ако се погледне какво получавате. Цената може да бъде намалена, ако предоставите статии-те за директории-те и сателитните сайтове. Искам да обърна внимание, че статиите в директориите са напълно различни, а не пренаписани една от друга или спинирани.
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Разбирам, ще си помисля.
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Заглавията и описанията в социалките в спин формат ли са?
 
Нещо с този трейдър не ми вдъхваш доверие... но пък изглежда интересно. Ако дадеш ревю ще го взема. Ако не, ще изчакам 2-ма, 3-ма човека поне да споделят мнения и тогава ще поръчам.
 
Re: От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Защото си "тръстед" в форума, може да платиш след работа, ако нещо не е направено, както е описано... не плащаш.

Не се бях замислил за такъв вариант, но става. Имам едно бизнес пътуване. До седмица ще се върна. Кажи какво да ти пусна на лични да действаш докато ме няма. Като се върна, преглеждам всичко и плащам.
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Въпрос: Защо има социалки на линковете от социалки към основния сайт?
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Само да добавя, че Итрейдърът ми е такъв поради това, че бях невнимателен, не че съм мамил някой. Ако прочетете темата, където имам - итрейдър ще се убедите, че тук съм само за бизнес, а не за тарикатлъци.
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Тапино звучи яко! Услугата за БГ или ЕН е?
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

Сега видях че е за БГ. За да се избегне бан от Гугъл трябва доста по голямо разнообразие в анкорите сочещи към основния сайт и ако се нашатка всичко за седмица не е добре също. Може да добавиш и компонент за събмит на основния сайт в 100на директории.
 
От: SEO Crocodile Llinkbuilding услуги

За всички потребители, които се чудят дали да поръчат услугата и се чудят за ефектите от нея. Fozzy се "пожертва" вместо вас. Поръча услугата за разтеглен период от време, така че след време ще имате възможност да прочетете за ползите от линкбуилдинг схемата.
 

Горе