Предлагам: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга




INFINITYSEO.jpg



СВОБОДНИ МЕСТА ЗА МАРТ - 3


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Едно място и за мен:)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Местата за Март се изчерпаха!


Във втората половина на месеца ще отворя още няколко слота.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Поръчах си и аз един пакет,ще пиша ако има резултати :)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Услугата е невероятно добра, особенно за малки сайтове, работя 2 пъти вече с kalos и съм доволен.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга



АПРИЛ 2013

infinnn.PNG



СВОБОДНИТЕ МЕСТА ЗА АПРИЛ - 5


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Явно след 18 март Гугъл са замразили позициите, защото сайтовете мърдат с по 5-10 места.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Явно след 18 март Гугъл са замразили позициите, защото сайтовете мърдат с по 5-10 места.

Да, след ъпдейта от 16-18ти се наблюдава общо затихване на движенията в SERP, вкл. и по време на предварително обявения ъпдейт от 25ти март. От вчера някой колеги наблюдават нови движения, така че може да очакваме раздвижване скоро.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Ползвам услугата втори месец, резултатите са много добри и възходящия тренд продължава.
Виждам че при среднокункурентни думи има скокове (от 35 позиция на 11) за по малко от месец, при всички останали, класирани вече в топ 5 стабилно придвижване към върха.
Репорта е детаилен и точен, за KALOS се присъединявам към останалите оценки:компетентен и коректен, а комуникацията е лесна.
Препоръчвам услугата за стари сайтове, а скоро ще я ползвам и за нов сайт, като отново ще споделя резултатите.:D
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

И при мен се наблюдава сериозно движение по един от сайтовете от 120 пада за 24 часа до 56 но рейда продължава. Услугата дава резултат ако преди това не са набивани безразборни линкове.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

И при мен се наблюдава сериозно движение по един от сайтовете от 120 пада за 24 часа до 56 но рейда продължава. Услугата дава резултат ако преди това не са набивани безразборни линкове.

В този случай обикновено казваме, че се вдига в класирането :) Благодаря за споделеният резултат!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Моят сайт се класира на първите позиции в топ 3 е на повечето думи, които ме интересуват, ако взема този пакет има ли опасност да изпадне или може да докараме първите места, защото нещо ми паднаха посещенията от 200-300 от гоогле на ден сега са 100-120?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Моят сайт се класира на първите позиции в топ 3 е на повечето думи, които ме интересуват, ако взема този пакет има ли опасност да изпадне или може да докараме първите места, защото нещо ми паднаха посещенията от 200-300 от гоогле на ден сега са 100-120?

Не мога да гарантирам това. Движенията особено в първите позиции е практически невъзможно да се предвидят. Вече обикновено говорим за страници, когато предвиждаме резултат. Във всеки случай, мога да гарантирам със сигурност, че сайта няма да изпадне вследствие на услугата.

Възможно е някой да не си е получил отчета за Март - някои се свързаха чрез мейл, или скайп и е възможно да съм пропуснал някого. Моля, ако не сте си получили отчета, пишете ми, за да ви го изпратя. Съжалявам, за причиненото неудобство!
Винаги можете да поискате и междинен отчет, за да проследите развитието на линковете.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За май едно място си резервирам. Ако има.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга



ИНФИНИТИ

някой резултати от Април:

ex1.jpg


ex2.jpg


ex3.jpg


ex4.jpg


ex5.jpg



СВОБОДНИ МЕСТА ЗА МАЙ - 4


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!

ВСЕКИ АБОНАТ НА ИНФИНИТИ ПОЛЗВА 33% ОТСТЪПКА ЗА СОЦИАЛНИТЕ СИГНАЛИ!

 

Горе