Предлагам: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Искам да запазя едно място за май :) и да пробвам услугата. Поздрави!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Искам да запазя едно място за май :) и да пробвам услугата. Поздрави!

Осигурено!

Остава още ЕДНО свободно място за май!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга



ИНФИНИТИ

ПИГВИН 2.0?:

СЕЙФ!:

penguinsafe.jpg




СВОБОДНИ МЕСТА ЗА ЮНИ - 4


И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!

ВСЕКИ АБОНАТ НА ИНФИНИТИ ПОЛЗВА 33% ОТСТЪПКА ЗА СОЦИАЛНИТЕ СИГНАЛИ!

 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Запазвам място за юни.

Може ли да се видим в работна среща?

Кога е удобно?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

KALOS няколко въпроса.
1- каква е сегашната такса за месец, ако има такава.
2- може ли да поставиш повече информация относно конкуренцията за тези думи, на които си посочил класиранията по горе.

Интересувам се понеже аз имам сайтове с доста елементарни думи и искам да видя сегашните проекти които класираш на какво ниво са.
И целия пакет от линкове които се получават в рамките на 1 месец, само за една ключова дума ли са или :)

Поздрави
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

За всяка ниша ли приемаш поръчки? :)

Всъщност да.

@danko
1) $30/месец
2) В SEOAttack /намирам го за най- правдоподобен за определяне на конкурентност/ - 69%-86% /колкото е по-висок процентът, конкуренцията е по-ниска/ конкретно за тези проекти.
3) Не, няма ограничение на ключовите думи, но оптимални резултати може да се очакват при 4-8 ключови думи

Поздрави!
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Мен ми е интересно можеш ли да оптимизираш онлайн магазин и по-точно английската му версия?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Мен ми е интересно можеш ли да оптимизираш онлайн магазин и по-точно английската му версия?

Да ______________________

@eros - PM sent
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

KALOS щом е за толкова думи най-вероятно другия месец ще се възползвам и аз, понеже сега ще разработя един сайт и като гледам и моите думи са в интервала 80-85 процента според SEOAttack, но имам само още 2 въпроса.
Става ли за нови сайтове на половин един месец примерно и колко време след като започнеш работа се усещат промените в класирането.
Поздрави
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

KALOS щом е за толкова думи най-вероятно другия месец ще се възползвам и аз, понеже сега ще разработя един сайт и като гледам и моите думи са в интервала 80-85 процента според SEOAttack, но имам само още 2 въпроса.
Става ли за нови сайтове на половин един месец примерно и колко време след като започнеш работа се усещат промените в класирането.
Поздрави

Ще запазя място ;)

Да, работи добре за нови сайтове.
Обикновено след/около вторият месец, но понякога и след втората седмица.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Добре ще видя тогава дали ще успея да намеря време да пусна едно сайтче и ако наредя нещата ще ти пиша :)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга



ИНФИНИТИ

★★★★★ ЪПГРЕЙД ★★★★★



INFI.jpg



И БЕЗПЛАТНА БРОШУРА ЗА СЪВРЕМЕННА СЕО ОРИЕНТАЦИЯ, КОЯТО ДА ВИ ПОМОГНЕ В ОФОРМЯНЕТО НА СЪДЪРЖАНИЕТО И ОБЛИКА НА САЙТА



В НЕДЕЛЯ ЩЕ ОБЯВЯ СВОБОДНИТЕ МЕСТА ЗА ЮЛИ
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Потвърждавам си запазеното място от 1.07 както говорихме. Моля изпрати ми начини за плащане за да платя в понеделник, аз ще имам грижата да върна нужното инфо за услугата.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Аз искам да попитам, поради наличието на подобни (твърде подобни) услуги предлагани от индийци на известни всички нам сайтове - вие ли извършвате тази услуга, или я извършват индийци? Защото доста от скрийновете си бяха на английски, та.. не бяха споменати български ресурси и български сайтове за статии? Затова питам.

Ако използвате основно български ресурси, се включвам веднага в поръчка - или ако поне половината са български. Българските директории за обяви не се броят, там събмита е 5 лв на месец принципно.
 

Горе