SEO Linkbuilding консултации

RankSecret

New Member
Здравейте,

⌛
преди 3 години се срещнах с SEO и оттогава правя Linkbuilding по мои проекти за България.
1f4c8.png
Смятам, че SEO-то има дългосрочна възвръщаемост, докато при PPC рекламата трафика спира, ако спрете да си плащате.
1f4b2.png
Изградените линкове към вашия сайт остават за години напред и се считат за бизнес актив, ако един ден решите да продадете бизнеса си.
1f4b5.png
Като собственик на сайтове, никога не съм харесвал идеята за месечните абонаменти към SEO агенции.
1f454.png
Повечето собственици на малък бизнес разполагат със свободно време, за да извършват голяма част от SEO задачите по сайта си.
‍
Такива личности имат нужда от ресурси и напътствия за работа чрез кратка консултация, а не от скъпи месечни пакети със съмнително качество на изградените линкове.
1f50d.png
Смятам, че няма как да познавам вашия бизнес по-добре от вас, затова не се фокусирам върху On-page SEO.
⛔
Не работя със сайтове, за които смятам, че не предлагат добър продукт или услуга. Конкурентното предимство е важно и няма смисъл да правите разходи, ако идеята не си заслужава.
❌ Със сайтове от типа хазарт/афилиейт/кредити/хранителни добавки/CBD/еротика - не работя!
1f4c5.png
За заинтересованите, предлагам разглеждане на техния бизнес и изграждане на план за оптимизация, като необходимите ресурси се предоставят от мен.
1f4b0.png
Не съм агенция и не прибирам комисионна за посредничество - вие комуникирате със сайтовете и изграждате линковете си. Аз давам указанията.
1f4e9.png
Заинтересованите могат да ми пишат на ЛС.

1f4ac.png
П.П. Хейтът от страна на големи SEO агенции е добре дошъл. Като бивш клиент, познаващ техните методи на работа, имам какво да им отговоря. Истината се ражда в спора!
 
Последно редактирано:
За такива като теб имам въпрос?
Къде са ти проектите бате? я покажи похвали се с некой проект? да видим наистина ли те бива или не? аз си правя нещата самичък имам сайт към хазартната ниша и и в момента по много конкурентна думичка съм на 1 място на 2-ра страница.. ако се ми покажеш някой проект с успех ще взема да се консултирам как да ме хвърлиш на топ 5..
 
Здравейте,
⛔
С Gambling/Betting проекти не работя.
ℹ
Цената на час е символична, като първите 15 минути са безплатни.
1f193.png
Ако сметнете, че не съм полезен - на 15-тата минута приключваме разговора и не дължите нищо.
 

Горе