SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Мне , фейсбук 5 точки и първата задача 40
 
От: SEO Olympics 2012

Давай и втората, ип-то дето са постнали по-назаде е отговора и ще имаш 105.
 
От: SEO Olympics 2012

Аз друго се сетих. Може да налазят форума разни чуждоземци, и да гепят готовите отговори, щото реагираме бързо, колко му е :).
 
От: SEO Olympics 2012

Хехе то аз трудно намерих отговора с тези 9 страници пък какво остава за чужденци. И защо някой беше написал КитКат като отговор, не става :)
 
От: SEO Olympics 2012

217.77.186.250

Това е отговора за 60то точки на втората задача не играйте на дребно със другото :) :D
 
От: SEO Olympics 2012

Мм дам минахме 4000, ако всичките 74 бяхме от началотo сега можехме да минаваме 9000 точки, ама да не бъдем алчни :D
 
От: SEO Olympics 2012

Паднахме на 2-ро явно Bangladesh се засилиха, прави сте ако бяхме 74 от начало и изпълнявахте задачите за 60 точки не за 40 щяхме да сме още по-напред.
 
От: SEO Olympics 2012

Паднахме на 2-ро явно Bangladesh се засилиха, прави сте ако бяхме 74 от начало и изпълнявахте задачите за 60 точки не за 40 щяхме да сме още по-напред.

Е че ние изпълняваме за 60 и на двете задачи има отговорите за geek нивото.
 
От: SEO Olympics 2012

Да, но има хора който избързаха и изпълниха задачите за Greenie ниво.
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Набараха отговора бая дръпнаха, ама са 4 пъти повече от нас...
Няма място за паника. Това, че са повече от нас по нищо не може да ни бие като екип. Явно с тях ще се въртим на 1вото място. :)

Сега беше редно и хамериканците да се съживят, но май не са мръднали много много. Странно ми е, че индианците не пораснаха в точките.
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Сега беше редно и хамериканците да се съживят, но май не са мръднали много много. Странно ми е, че индианците не пораснаха в точките.

Може да нямат ток още:lol::lol:
 
Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012

Може да нямат ток още:lol::lol:
То и другите им събратя нямаха да има....хахаха, ама май на тях им тече. И сега минах през другия форум, там някой се включва с ник LinkAssistant. Дали е някой от екипа им? И защо не намине на сам да даде малко надъхващи слова. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Bangladesh Номер 1 ? :cry:
 

Горе