SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

coolice

Owner
SEO Affiliate Program

20% commission | Second Tier | Weekly Payments

US2.resized.png
Palo Alto, CA: +1 650 681 9700




semconsult-big.resized.png



Добра неподозирана възможност за ъпселинг за вас... Добра възможност за продажби за нас... :)


Зад афйлиейт програма стои една интересна концепция за ъпселинг и пасивни продажби която като идея може да бъде ползвана от почти всеки от форума с по-стар english сайт, блог че даже и скрипт за социална мрежа...

Защо по-стар/а ?

Защото по-старите имат линк директории към тях или поне линк пейджове и са правили ексчеинджове, тези пеиджове ако си стоят все още си имат някакъв трафик: концепцият е всяко място от сайт на което има посетители с опредлен интерес е потенциален пазар или на тези страници и директории посетителите са предимно такива които се интересуват от сео което ги прави таргетирани за една сео - сем афилиейт програма както като потенцилани клиенти така и като потенциални членове на вашия даунлайн затова афилиейт програмата е 2 таиър ...


Чиста работа за "пет минути" ... регистрирате се за програмата и преглеждате си старите сайтове или блогове за потенциално таргетирани към уебмастъри секции на видно място боднете по един афф линк... :)
Конфиденциалност


Само Имена и Имейл за задължителни при регистрация

Може да променяте / добавяте данни към афилиейт акаунта си преди да ви изпратим плащане


Comments and suggestions for SEMCONSULT.COM Search Engine Marketing Consulting Services Company Affiliate Program
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Comments for SEO Services Affiliate Program

е никоили няма да каже нещо :) не ядем хора и приемаме всякаква критика и не е първоаприлска шега :)

щях да съм доволен само и страната да беше минал да каже че урдпреса не е цмс

спецификацииите са Wordpress + SSL + Affiliate Program работи перфектно нека не е цмс :)
 
От: Comments for SEO Services Affiliate Program

Сякаш няма много за критикуване :) Честит ви нов проект, аз имам само няколко леки забележки:
1. Първото изречение е цял параграф и се чете трудно. Много по-добре ще е, ако се нацепи на по-малки части.
2. Find us on Facebook - направете го по-забележимо, почти не си личи, че е линк. Сложете иконка за фейсбук, хората са свикнали да виждат такава
3. Пооправете текста, да :)
 
От: Comments for SEO Services Affiliate Program

Целият сайт има нужда от раздвижване чрез изображения. Много еднообразно е за потребителите са виждат страници само с текст. Една снимка действа много добре и подобрява конверсията ако от нея става ясно за какво е страницата.

Крайно време е да пуснете и блог :) Афф програма без изграден трафик или купен трудно ще тръгне.

vertical-leap.co.uk, seo-vantage.co.uk са добър пример как бързо да ориентираш посетителя.
 
Re: Comments for SEO Services Affiliate Program

то определено за разчупен късътм дизайн ще се плати като се ранкне :) сега по скоро е направено да се ранкне в много изчистен класически сео стил и максимално уаит налинкване с дизайн средно ниво +

иначе играчката е супер не бях сглабял в таква конфиграция много съм доволен

даже за единия лонг тейл се появи топ 50 вече :)

иначе тези които ги псуна много добре са направени
 
От: Comments for SEO Services Affiliate Program

Точно търсих такава програма.Ще видя дали ще мога да се включа :)
Къде мога да видя цените на услугите ?
 
Re: Comments for SEO Services Affiliate Program

ами няма твърда цена на повечето услуги и не може да има всеки случаи е и да има всеки изпратен лиид се удобравя ръчно за сумата която сме се уговорили с клиента работи се малко на доверие както е при всички афилиейт програми но смятам че в последните години сме успяли да си създадем добра репутация онлайн и не смятаме да я разваляме за една афф програмата, а и тя е е така направена че всички да сме на печалба ако има продажби...


ориентировъчна цена за професионален SEO audit е $3000 до $9000 комисионната е $600 - $1800 SЕО Audit на промоция $1999 комисионна 400


запиши се и разгледай иска само име и имейл първоначално... като искараш нещо тогава ще допопълваш :)

цените покриват спокоино сегмента под цените на брусклей които не работят с клиенти под $2500 месечен бюджет. така че ще има продажби само да има таргетиран трафик да влиза :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Comments for SEO Services Affiliate Program

дизайна е поспретнат малко :) добавен номер в USA, California, San Jose (Silicon Valley) +1 408 627 7576 ;):Dза изчистване на конверсията:lol:


иначе бих искал мнение от още хора :)
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Comments for SEO Services Affiliate Program

и за още по добро изчистване едно номерче в Лондон +44 20 8144 3888 .. да изглежда глобален бизнес какъвто заслужава да е :)

Получавате комисионни и върху поръчки от клиенти с които е говорено по телефона, тъй като ги караме да добавят сайта за обработка в нашата база през формичката за запитване на сайта :)

иначе които дал мненние дал :) темата заминава в тръстед където и е мястото а там неможе да се пише ...

Цените са ъпдейтнати така че да покриват сегмента под брусклей така че шансове за реализиране на продажба бол :)
 
Последно редактирано от модератор:
пак съм аз темата е върната за коментиране защото не е изчерпана:)

след няколко основателни критики за дизайна и съвет от рода на няколко летящи картинки за индустрията малко текст и ще стане :) за който съм много благодарен и беше решено сайта мине на следващия етап в развитието си :) стария дизайн колкото и сео френдли да беше няма как да се сравнява с новия макар и да е темплейт...

от гледна точка на онпейж сеото е постигнат ефект почти като на стария темплейт с няколко редиректа категориите и таговете са ноиндекс за да се запази старата строга структура ще видим как ще се справим в бъдеще :) трябва малко да го оптимизирам и с нофолоу че не ми харесват някои неща :)

афилйеит програмата вече е без ссл но с рекапча (двете не се сработват засега)

ссл остава на формата за запитвания и за контак ъс

единствено ни липсва един виртуален офис с престижен локейшън

остава да измислим кои да ни направи лого и за известно време напред ще остане така като дизайн

отново приемаме всякави съвети
 
Последно редактирано от модератор:
текста може да е с 1 тон по-тъмен, че сега го маркирам за до го чета :Д
disclaimer, faq, privacy, terms, user friendly sitemap .. такива страници ако е е нужно
nofollow/noindex трябва да се оправят на някои места, напр. nofollow за login, sign up, author pages, някои външни..., noindex за search result pages..
на категориите ако си дал noindex, линковете сочещи към категориите могат да са nofollow, понеже ще изкарва грешки че има сочещи линкове към неиндексирана страница; като линковете от категориите са си dofollow
ако се сетя друго ще допалня :)
 
От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Чудя се дали приемате трафик от email marketing and Craigslist, Backpage, Gumtree, etc.
 
текста може да е с 1 тон по-тъмен, че сега го маркирам за до го чета :Д
disclaimer, faq, privacy, terms, user friendly sitemap .. такива страници ако е е нужно
nofollow/noindex трябва да се оправят на някои места, напр. nofollow за login, sign up, author pages, някои външни..., noindex за search result pages..
на категориите ако си дал noindex, линковете сочещи към категориите могат да са nofollow, понеже ще изкарва грешки че има сочещи линкове към неиндексирана страница; като линковете от категориите са си dofollow
ако се сетя друго ще допалня :)

мерси за съветите текста го оптъмних леко сега за категориите не съм сигурен че и нофолоу на линковете защото няма да има от къде да влезе бота в категориите за да брои линковете от тях без да ги индексира ... ако трябва да съм отковен аз ги държа само да изглежда по голям саита пред потребителите като станат 20 стаии ще заспи :) Днес пак ще ги премисля нещата и ще има още за човъркане в следващите дни :)
 
Re: От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Чудя се дали приемате трафик от email marketing and Craigslist, Backpage, Gumtree, etc.

емейл маркетинг - много главоболия освен ако не си менажираш кампаниите и субскраибърите през тръстед външна услуга като aweber.com

Craigslist, Backpage, Gumtree, etc. какво точно имаш предвид да правиш там ? някакви събмитъри ли ?
даже си мисля че е по вероятно да се генерира лиид които да доведе до продажба ако сложиш афилиейт линка на линк директорията или пеиджа на някои стар саит отколкото ако пускаш обяви по сайтовете за обяви ...
 
Последно редактирано от модератор:
От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Може и глупаво да звучи, но първото нещо при зареждането на сайта, което ми избоде очите е форматът на датата - TODAY: THURSDAY 21.04.2011. Много бие на Европейско (източно). Нещо доста по-подходящо би било TODAY: THURSDAY 4/21/11 или от сорта. И няма аватар на постовете. Иначе стои професионално. :)
 
От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

На страницата за одит стои следното:

  • Statistics and analysis of attendance.http://www.semconsult.com/bann1/4-2/


    Предполагам адреса е от старата структура - тр. да се смени според мен, отделно не е кликабъл, което е странно за потребителя.
 
От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Много по-добре изглежда сайта, освежен и обновен :)
Линковете към социалните мрежи на първата страница не сочат към вашите профили там
Увеличете ширината на страницата за афилиейт маркетинг, изглежда изместена в ляво спрямо менюто
Страницата с ССЛ енкрипшън изглежда доста разхвърляне под ИЕ 8 (виж скрийншота)

SEM.jpg

и ти писах за още 2-3 неща на лично :)
 
От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Много е харен сайтя, Танасе!

Само лого е добре да имате някакво корпоративно-брандинг-имидж-ово.

ПС: Ако някой се изцепи че верно ВП не бил ЦМС, аз ше го поема - нема проблеми...
 
От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Кулис ще се регистрирам, за да рагледам от вътре системата и тогава ще обясня за какво точно питам. Вкарайте някои безплатен инструмент, така най-бързо се трупат бекове и име за сео проект.
 
Re: От: SEO Services Affiliate Program by SEMCONSULT.COM

Кулис ще се регистрирам, за да рагледам от вътре системата и тогава ще обясня за какво точно питам. Вкарайте някои безплатен инструмент, така най-бързо се трупат бекове и име за сео проект.


Ами разгледай аз днес малко бавно ще отговарям защото много задачи са се натрупали ... значи идеята като цяло е да не го насилваме проекта искаме да го развиваме лонг търм :)
 

Горе