[SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Доволен съм от услугата на Synthetic. Поръчах пакет 6 и полуяих не 220,а 270 събмитнати статии. Репорта отразява всяко едно извършено действие. За резултат все още не мога да кажа, но каквото е обещал е свършил отлично.+++
 
От: От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Доволен съм от услугата на Synthetic. Поръчах пакет 6 и полуяих не 220,а 270 събмитнати статии. Репорта отразява всяко едно извършено действие. За резултат все още не мога да кажа, но каквото е обещал е свършил отлично.+++


Благодаря! Дръж ме в течение относно резултатите!:)

Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Благодаря на колегата първо за съветите и после за изключително бързо и свършената работа. Получих и пълен репорт за работата. Ще се възползвам от услугите му още пъти със сигурност.
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Благодаря на колегата първо за съветите и после за изключително бързо и свършената работа. Получих и пълен репорт за работата. Ще се възползвам от услугите му още пъти със сигурност.


Благодаря! Ще се радвам да работим отново!:)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Офертите важат ли за БГ сайтове.
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Офертите важат ли за БГ сайтове.

Важат, но от опит трябва да ти кажа, че при БГ сайтовете резултата идва малко по-бавно. Ползвах 2 пакета, всичко като изпълнение си беше в срок, бонуси, репорти и тн. Сравнявайки с колегите с ЕН сайтове, при мен нещата започнаха да се отразяват 1-1,5 месец след пускането и все още не съм убеден, че всичко е хванато. Тоест чакам Гошо да се усети, че има още работа за него :)
А дали са положителни? Да, по основната кл дума си се катери уверено и вече е с +10-15 позиции нагоре, като до момента се е спрял на 4та.
Дали си заслужава? Да, инвестицията не е фрапиращо голяма, а резултата е положителен.
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Благодарско!:) Свободен съм за нови поръчки и проекти, по които да работя!


Поздрави!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

След 2 дни ще публикувам НОВИ, много добри предложения в сферата на СЕО-то ( подходящи най-вече за ЕН сайтове) :) За всички клиенти, с които съм работил и продължавам да работя - Може да ми пишете на ЛС. Отстъпките са все още актуални.


Поздрави! :)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

ЕТО И НЯКОЛКО НОВИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ МЕН:

*Може да прегледате пълен списък с предлаганите СЕО услуги, като посетите страница #1 на темата ми! :)




Пакет 1: - EDITED

20 BLOG публикации в 20 различни блога с PR3-PR9

*Едни от най-известните блогинг платформи! Въпросните постове/статии, ще са в новосъздадени блогове, чийто основен ROOT домейн е с PR3-PR9.


Допълнителна информация:

90% от Вашите линкове ще са DOFOLLOW
Предоставям ПЪЛЕН РЕПОРТ!


Нещата, които ще трябва да ми предоставите:

URL: до 5 URLs
Keywords: до 20 кл.думи / фрази
Статия: Статия в спин формат.



ЦЕНА: 20$

За бивши клиенти- Отстъпка 5$




_____________________________________________________________________________________________________________


Пакет 7:


WEB 2.0 & BOOKMARK PYRAMID :

В какво се състои:

40 WEB 2.0 PR3-PR8 Properties - Backlinks - TIER 1 - линкващи към Вашия нишов сайт
+
4000 Bookmarks Backlinks TIER 2 - насочени към 40-те сайта/беклинка от TIER 1



Допълнителна информация:

PR3-PR8 имат сайтовете от TIER 1. Този PR e само на основния им (Root) домейн.
Използва се статия, която е тематична с Вашата ниша.
В доста от Web 2.0 сайтовете може да се постави и снимка, която да бъде тематична със съдържанието ви.
Предоставям ПЪЛЕН РЕПОРТ!


Нещата, които ще трябва да ми предоставите:

1. До 2 URLs от една и съща ниша
2. До 3 кл.думи/фрази на линк
3. Статия в спин формат (от 400 до 600 думи)

*Ако нямате статия, то аз мога да открия тематична на Вашия сайт, която ще бъде спинната.



Цена: 20$


За бивши клиенти: Отстъпка 5$




_____________________________________________________________________________________________________________


Пакет 8:


MONSTER LinkWheel PYRAMID :

В какво се състои:


15 WEB 2.0 PR3-PR8 Properties - TIER 1 - линкващи към Вашия нишов сайт
+
70 Article Directories PR0-PR4 - TIER 2 - 70 статии в 70 различни артикъл директории, насочени към 15-те сайта/беклинка от TIER 1.
+
8000 блог коментара - LinkJuice - TIER 3 - 8000 коментара, които ще линкват към новосъздадените връзки от TIER 1 + TIER 2



Допълнителна информация:

Използва се тематична статия в спин формат, която в повечето сайтове ще съдържа по 1 беклинк.
В някой от WEB 2.0 и 20% от артикъл директориите може да се добави и тематична снимка.
Нови и добре спиннати коментарите за блоговете от TIER 3 (над 200 коментара, писани и спиннати от мен).
Предоставям ПЪЛЕН РЕПОРТ!


Нещата, които ще трябва да ми предоставите:


1. До 2 URLs от една и съща ниша
2. До 2-3 кл.думи/фрази
3. Статия в спин формат (от 400 до 600 думи)

*Ако нямате статия, то аз мога да открия тематична на Вашия сайт, която да бъде спинната.



Цена: 25$


За бивши клиенти: Отстъпка 5$




_____________________________________________________________________________________________________________

Пакет 9:


WEB Directories Submission :

В какво се състои:

Субмит в 890 Web Директории



Допълнителна информация:

5 % от директориите са с PR7 до PR9
20 % от директориите са с PR5 до PR6
40 % от директориите са с PR1 до PR4
35 % от директориите са с PR N/A - PR0

*Важно - За този пакет 9 не мога да предоставя репорт за одобрените линкове във въпросните директории, но през първата седмица може да очаквате одобрение в около 100-150 директории, а с времето и в повече.



Нещата, които ще трябва да ми предоставите:

1. 1 URL - homepage
2. Title/Anchors - До 10 тайтъла или анчора. Ще бъдат използвани за заглавие на Вашия сайт, така че може да използвате ключовите си думи. *Може да са в спин формат
3. Кратко описание - До 250 символа. *Може да е в спиннат формат




Цена: 15$


За бивши клиенти: Отстъпка 5$





_____________________________________________________________________________________________________________

Пакет 10:


720 EDU Backlinks :

В какво се състои:

Субмит в 720 .EDU blogs



Допълнителна информация:

Спиннати коментарите, подготвени специално за EDU блоговете (над 120 коментара, писани и спиннати от мен).
Беклинковете ще са от коментари, като 30% от коментарите са dofollow, а останалите 70% nofollow.
Голям % от блоговете са LOW OBL , т.е не са наспамени с коментари!
Предоставям ПЪЛЕН РЕПОРТ!


Нещата, които ще трябва да ми предоставите:

1. 1 URL
2. До 50 кл.думи/фрази



Цена: 15$


За бивши клиенти: Отстъпка 5$






Eто какви са отзивите на моите клиенти:


Ето го и моето ревю:
Получих абсолютно детайлен репорт, който включваше всичките линкове от Пакет N4 , като броят им беше дори по-голям, като бонус.
Виждам, че дори сега имам леко покачване в SERP-a (не са индексирани всички беклинкове все още)! Проверих повечето от линкове, като всички са с PR-а, който е споменат в описанието.
Линковете ми бяха поставени точно както аз исках, а и микснати с различни анчори по мое желание. Много добра услуга! Заслужава си всеки един долар!!!
На тази цена това е убийствена оферта и ще ползвам услугите на колегата за още мои проекти.

Моята оценка е 4.5/5

И аз да дам оценка:

Репорта съм го получил днес сутринта, тъкмо се чудех че в серпа имаше леко дръпване та си помислих че нещо денси сайта, пък то било от тоя сървиз :)
Браво, нещата от репорта са си на 100% така както трябва да бъдат, предполагам че щом на третия ден от поръчката има ефект, след като всички се индекснат ще стане страшно :)

10/10 според мен (пакет 4 и аз получих) за тоя сървиз. Мисля след около седмица да пробвам и някой от другите, тоя път ще си платя, разбира се :)

Офертата кърти. Хубавото е че предлагаш неща, които си тествал и имат ефект. Поръчвал съм ти вече друга услуга и съм изключително доволен от резултата. Малко ме е яд че съм проспал безплатните ревюта, но ще се възползвам от пакет 4 до няколко дни. (В момента си правя някои промени по сайта).
Успех с новия сървиз! Ще следя темата с интерес.

Много бързо и добре изпълнена поръчка получих близо 30% линкове повече от колкото бях платил, перфектно свършена робота, след 2-3 седмици пак ще го потърся за други мой проекти.

Здравейте колеги,
Препоръчвам горещо колегата Synthetic!Станах му клиент за Вариант 2 и освен,че получих това,за което сме се договорили-имаше и бонус-което не беше задължително,но е радост за всеки!Плюс това и ме консултира как може да се получат конкретно при мен нещата!След 4-5 дена ще кажа как е "временното класиране" при мен!

Мога да кажа само едно голямо евала на колегата
репорта е супер подробен и подреден, усеща се подход към работата и педантичност
профилите са направени добре и, със аватарче и т.н.
Остава само да видя раздвижване в серпа и ще ми стане любима услуга!

Супер!
Много добра услуга за мен е това.
Момчето работи бързо и изпраща отчет за всичко свършено + няколко линка бонус в моя случай беше 50% бонуса.
Направи двойна проверка на свършеното и добави още 2 линка :)
Много съм доволен и пак ще поръчам

Поздрави,
ПП - След 1 седмица отново ще пиша ревю, за да видя дали има ефект свършеното от (Пакет2)

Благодаря. И аз получих подробен репорт от "Пакет 2". Получих повече, от колкото беше заявено.

Бърза и професионална работа! Получих детайлен отчет за всичко свършено + бонус!!! Изключително коректно отношение!

Очаквам да видя какъв ще е резултата, след което ще пиша тук, а и със сигурност ще поръчам отново!:)

Изключително съм доволен от предлаганата услуга. Получих рипорти и всичко беше изпълнено, че и отгоре! Мерси за бонуса!
Сайта, за който поръчах услугата се раздвижи и вярвам, че скоро ще има още движение нагоре.

Благодаря!

Много лесно се работи със Synthetic.
Лесна комуникация. Навреме изпълнена работа. Имаше и малко бонуси :).

Сега ще почакам да видя реалният ефект от пакета който ползвах.

Ползвах пакет номер 2 за моя БГ сайт,който беше паднал на 6-та страница през последните няколко месеца и не помръдваше. Още на първата седмица се появих на втора страница по двете най-търсени ключови думи. Сега след един месец вече се намирам на първа страница на 6-то място,за което благодаря на Synthetic и го препоръчвам на всички,много точен и изпълнителен.Сега ползвам услугите му за един друг БГ сайт и скоро ще напиша резултата.Със сигурност ще ползвам услугите му и занапред.


Препоръчвам Атанас на всички нуждаещи се от SEO услуги! Общуването е изключително приятно, няма прибързаност, няма прешпорване. Подходих с притеснение, защото не разбирам нищо от SEO, но той беше достатъчно учтив да отдели време да ми обясни доста неща.

За услугата... ще повторя каквото са казали и другите клиенти: получих почти двойно на обещаното!

Все пак е майна... не съм очаквал нищо по-различно! :)



За втори път работим с Наско. Първият път бях изключително доволен както от комуникацията с него, така и от резултата. Излязох си трайно на първа страница по основните ключови думи. Сега поръчах пакет 3 и отново съм благодарен за перфектното отношение, консултациите, бонуса който получих и резултата. Вече има леко раздвижване нагоре в serp-а. Ще изчакам още седмица-две и ще постна повече подробности за резултата.
Препоръчвам на всички, които не са работили с него да опитат. Ще останат доволни!


Едно голямо благодаря на колегата, преди поръчката ми помогна за някой промени по сайта, поръчката беше изпълнена в срок + 50% бонус. Репорта е много подробен. Още на другия ден имаше подобрение по ключовите думи. След време пак ще работя с него по друг проект.


И аз да препоръчам, Наско :) Поръчах от него пакет 4, работата беше свършена за седмица, както бяхме се договорили. Получих бонус, както всички преди мен, за което съм му благодарен - 289 линка към основния ми сайт и 5089 линка към тези 289 профила. Всичко изглежда чудесно!

Вече има ръст в позициите на сайта, въпреки че поръчах услугата с цел вдигане на PR, но това ще се види при следващия Гугъл ъпдейт, разбира се :) Препоръчвам го на всички желаещи да направят нещо добро за сайта си. Сега поръчах пакет 6 за английски сайт, ще пиша какъв е резултатът, надявам се отново да е много добър. Получих и $5 отстъпка, мерси, Наско :)


Възползвах се от услугите на Synthetic.
Много точен колега. Получих много повече като празнична прИмоция.
Доволен съм от изчерпателният репорт. Ще видим след месец два резултатите и ще драсна отново.
Препоръчвам!


Супер точен. Много готин човек се оказа. За пръв път работих с него. Сега ще очаквам и резултата скоро време и ако е налице /понеже не съм точния му таргет и не мога да извлека максимума/ ще го търся отново!


Мога само да препоръчам.
Лесна комуникация, готов да отговаря на въпроси по оптимизацията, които принципно нямат пряка връзка с предлаганата услуга и не е длъжен да го прави.
Отдели повече от достатъчно време да ми препоръча според това, което имам нужда най-подходящият пакет. Не стига, че поради малка грешка получих повече от колкото бях платил, но и към основния пакет имаше добавен бонус.
Само времето за консултация и ангажимента, който поема като отношение са повече от парите за услугата.
Сроковете бяха спазени, ангажимента за репорт - изпълнен.
Подобно отношение към работата и клиента заслужават адмирации.
Относно резултата - минала е по-малко от седмица и чичо Гошо все още играе сцени от "Мръсни танци" със сайтчето ми като го мята из СЕРП-а, но се надявам скоро нещата да се уталожат и тогава ще пиша пак.


Ползвах услугите на Наско и съм изключително доволен, освен това получих и бонус и компетентна консултация която не касаеше неговите услуги.Препоръчвам!!!


Аз използвах услугите на Наско за един нов сайт.В началото на януари получих пълен отчет със свършената работа.
Като при повечето колеги получих повече от обещаното.Ето и резултата вие преценете дали съм доволен.:wink:.
Виж файлът 5661


Доволен съм от услугата на Synthetic. Поръчах пакет 6 и полуяих не 220,а 270 събмитнати статии. Репорта отразява всяко едно извършено действие. За резултат все още е рано и не мога да кажа, но каквото е обещал е свършил отлично.+++


Благодаря на колегата първо за съветите и после за изключително бързо и свършената работа. Получих и пълен репорт за работата. Ще се възползвам от услугите му още пъти със сигурност.




Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Супер оферта !
Много качествен сървис, използвах за нов сайт пакет 3.
Работил съм и преди време с него и мога с ръка на сърце да кажа, че няма грешка човека.

Репорт и всичко е на ниво 9/10

Поздрави :)
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Пича е супер! Постоянно работя с него и винаги нещата при него са на ниво! Евала!!!
 
От: [SEO] ULTIMATE SEO Пакети за Вашия бизнес!

Супер оферта !
Много качествен сървис, използвах за нов сайт пакет 3.
Работил съм и преди време с него и мога с ръка на сърце да кажа, че няма грешка човека.

Репорт и всичко е на ниво 9/10

Поздрави :)




Пича е супер! Постоянно работя с него и винаги нещата при него са на ниво! Евала!!!




Мерси за отзивите!:))

P.S Скоро ще пусна нещо ново, свързано с G+ , FB и Тwitter - social signals :)!


Поздрави!
 

Горе