Seo

Статус
Not open for further replies.

pitbull-team

New Member
Колко би трябвало да заплатя на някой за да ми направи добро сео на сайта. Ключовите думи са кучета, продажба на кучета, ловджийски породи? Колко време като срок трябва да дам и ако може да ми препоръчате някой сериозен човек от този форум. :)
 
От: Seo

Щом е на гръцки ще се оскъпи много. Според мен ти трябва някой, който освен SEO владее и гръцки език на някакво нормално ниво. Ако беше на английски, български щях да ти искам 200 лева лично. А за гръцки не знам колко ще ти искат. Според мен от 300 нагоре.
 
От: Seo

А първоначално може ли само на български и след време на гръцки? Според мен няма да пречи. Ако искаш направи цена само за бг на лични съобщения.
 
От: Seo

Според мен, ако сайтът ти е на гръцки език, не виждам защо да му правиш оптимизация и на български език. :) Даже и всички български потребители да намерят този сайт онлайн, като видят, че е на гръцки, 99.99 % от тях ще изчезнат от сайта, защото не е на български език. Така че, според мен си намери човек, който разбира гръцки и наясно с гръцките търсачки, социални мрежи, блогове. Много е важно да знае гръцки, за да може да прави всичко свързано (related).
И един съвет да ти дам: не плащай наведнъж, най-много се внеси с малко депозит, защото всякакви измамници има из пазара на оптимизацията ;)
ПП Уточнявам, че не е добре много хора да ти излизат от сайта веднага след като са влезнали (а това ще стане, ако българи влизат и виждат само гръцки текст), защото това увеличава bounce (това е измервач, който казва на търсачките колко хора са останали недоволни демек от твоя сайт) и отиваш надолу. Ако ще правиш сайт на гръцки и на български, тогава може да говорим за оптимизация и на български език. Сега просто според мен мястото ти е в някой гръцки оптимизаторски форум или си търси човек с гръцки тук.
 
Последно редактирано:
От: От: Seo

Според мен, ако сайтът ти е на гръцки език, не виждам защо да му правиш оптимизация и на български език. :) Даже и всички български потребители да намерят този сайт онлайн, като видят, че е на гръцки, 99.99 % от тях ще изчезнат от сайта, защото не е на български език. Така че, според мен си намери човек, който разбира гръцки и наясно с гръцките търсачки, социални мрежи, блогове. Много е важно да знае гръцки, за да може да прави всичко свързано (related).
И един съвет да ти дам: не плащай наведнъж, най-много се внеси с малко депозит, защото всякакви измамници има из пазара на оптимизацията ;)
ПП Уточнявам, че не е добре много хора да ти излизат от сайта веднага след като са влезнали (а това ще стане, ако българи влизат и виждат само гръцки текст), защото това увеличава bounce (това е измервач, който казва на търсачките колко хора са останали недоволни демек от твоя сайт) и отиваш надолу. Ако ще правиш сайт на гръцки и на български, тогава може да говорим за оптимизация и на български език. Сега просто според мен мястото ти е в някой гръцки оптимизаторски форум или си търси човек с гръцки тук.

Сайта ще е и на двата езика. :) Споменах погоре, може да не си видял.
 
От: Seo

Извинявам се. Аз прочетох, че ще е само на гръцки. Така е, когато човек е отворил 15-16 прозореца и чете къде ли не, и прави къде ли не.
Добре. Ето ти моя ценоразпис: "продажба на кучета" = 90 лева, "ловджийски породи" = 10 лева, общо 100 лева. "Кучета" е много заета и много конкурентна ниша - има почти 6 милиона резултата, не знам дали ще има човек, който да те избута на 1-ва страница, честно да си кажем.
За срока, според мен 1 месец до половин година е разумен срок да им дадеш, защото всеки работи с различни техники и при някои нещата стават по-бавно.
 
От: Seo

Всъщност мисля, че трябва да са повече ключовите думи, например като: продавам кучета, купувам кучета, обяви за кучета, ловджийски кучета. Тези за начало мисля, че са добре. Другото което ме интересува е каква гаранция да очаквам от хората изявили желание за работа с мен? :)
 
От: Seo

Няма проблеми. Ето какво аз мисля и за останалите, а колегите да си кажат и те, накрая ще си избереш този, който най-много ти допада като цена, предполагам :) Ето какво мисля за останалите: "продавам кучета": 120 лева, "купувам кучета": 30 лева, "ловджийски кучета": 20 лева. Общо 170 лева.
Гаранции няма :) Плащаш някакво капаро и почват. Напоследък и двете страни не си имат много доверие и са предпазливи. Друг вариант е да отидеш в някоя легализирана фирма за оптимизация, където да сключите договор, за да можеш при фал от тяхна страна да си търсиш правата по съдебен път. Аз така ги виждам нещата.
В общи линии проектът ти е лесен, за българския език, а за гръцкия си нямам никакво понятие.
 
От: Seo

Отстъпки: Забравих да ти напиша кога (при мен) имаш отстъпки от цената. Ако сайтът ти е вече старичък (поне на 1-2 години), ако вече си с поне PR3 и, ако всичко по on-page SEO то е наред, мисля, че може да ти сваля 20% от всичките цени, просто защото оптимизацията доста ще се улесни от моя гледна точка.
 
От: Seo

"Кучета" е много заета и много конкурентна ниша - има почти 6 милиона резултата, не знам дали ще има човек, който да те избута на 1-ва страница, честно да си кажем.
BUHAHAHAHAHA, много бря....


чай ти покажа нещо от мойте неща



About 156,000,000 results > ранк 2
About 51,900,000 results > rank 2
About 36,000,000 results > rank 1
About 1,820,000,000 results > rank 8
 
От: Seo

Elunez (AlanFort) стари ми ти приятелю от Черното SEO минало ;) И ти ли тук се подвизаваш? Я да кажеш защо се присмиваш ти така зловещо пещо? Искаш да кажеш, че с твоите черни (разбирай "нелегални" за Гугъл) техники ще го изкараш на 1-во място за 10 минути и после ще му вземеш парите и като го хвърли Гугълчо в сенд бокса за няколко месеца ти ще вдигнеш рамене виновно? Или ще го напсуваш? Айде у лево ако обичаш!
 
От: Seo

Я ги покажи с конкретните домейни и с доказателства, че ТИ си ги оптимизирал, както и с давност кога е ставало това ;) Защото си те познаваме отдаааааавна и малко не оптимизираш както трябва ;) Е може и да си станал по-нормален. Покажи. ако си толкова станал добАр, отстъпвам ти клиента на мига. Давай, докажи се Елунезе Black SEO. :)

ПП Елунезчето преди доста ги не можеше нещата, сега не го знам точно докъде се е развило. Нека да се представи. Аз преди няколко дена го засякох, че се моли за 5 лева с безплатни реклами за автоматично съмбитване :D. Е лошо нема Елунез! Конкурурай ;)
 
От: Seo

ПП Е това не е за вярване! Лилакор и той тук! Те сега ви признах (това сериозно) за наистина интересен форум ! Лилакор си е от печените СЕОвци. Моите уважения. За разлика от Елунезчето на Лилакора шапка му сваляме. И ми е интересно той какво ще каже за нещата.
 
От: Seo

Казвайте вашите оферти и ще избера човек за работа. Иначе сайта не е на година две, а още даже не е пуснат. Сега тепърва ще мисля подходящо домейн име, система, темплейт. Persian_knowledge благодаря ти за информацията, засега нека изчакаме и да дадем възможност на другите ако имат желание да пишат и да предложат и те своите оферти. Иначе за гаранциите ще ви кажа моето единствено условие: Примерно ако цената е 170лв. първоначално ще пусна около 10 до 30лв авансово за да няма издънки. :)
 
От: Seo

Пич, не съм давал въобще оферта на човека, въобще не искам да му вземам парите, нито да му работя по сайта, объркал си се.

ПП Елунезчето преди доста ги не можеше нещата, сега не го знам точно докъде се е развило. Нека да се представи. Аз преди няколко дена го засякох, че се моли за 5 лева с безплатни реклами за автоматично съмбитване
Интересно



А относно сайтовете ми и къде са ранкнати, достатъчно хора от тоя форум съм и показвал по какво си работя и общо взето не си човека, на който трябва да си показвам работата, но ми стана изключително смешно 6 милиона да е трудно, само ти давам пример с мои сайтове и конкуренция, пък ти си прави изводи ти колко си кадърен.

softcore
softcore movies
shopping templates
parody movies
vampire movies
party pills
musical movies


Мога да ти покажа и български
Около 10 600 000 резултата (0.15 секунди) - запознанства > ранк 5 , 7 преди време, също имах и сателити из 2ра и 3та страница
Около 13 500 000 резултата (0.30 секунди) - видеонаблюдение
мога да ти показвам и още, ама какъв е смисъла, ти явно доста добре се спряваш, щом не можеш да бутнеш сайт с 6 милиона търсения на думата, даже не exact в страница 1-2-3, спецЯлист си голям явно.


към списъка включи и 5-6 подобни думи за други хербалки пък и сърчни в гугъл> по тия думи съм бил на първа страница и все още съм без party pills, защото спрях афилейт маркетинга, пък ти не знам какво си намираl за 5 лева, ще те разбера кой боклук си, щото ми меришеш на едно лайно, но ще се доизнясним с тебе, след като покажеш ти какво си правил, че да ми говориш глупости кой бил black, Кой бил бял, и кой бил сив, с други думи имам молба : get the fuck out
 
От: Seo

Пич, не съм давал въобще оферта на човека, въобще не искам да му вземам парите, нито да му работя по сайта, объркал си се.


Интересно



А относно сайтовете ми и къде са ранкнати, достатъчно хора от тоя форум съм и показвал по какво си работя и общо взето не си човека, на който трябва да си показвам работата, но ми стана изключително смешно 6 милиона да е трудно, само ти давам пример с мои сайтове и конкуренция, пък ти си прави изводи ти колко си кадърен.

softcore
softcore movies
shopping templates
parody movies
vampire movies
party pills
musical movies


Мога да ти покажа и български
Около 10 600 000 резултата (0.15 секунди) - запознанства > ранк 5 , 7 преди време, също имах и сателити из 2ра и 3та страница
Около 13 500 000 резултата (0.30 секунди) - видеонаблюдение
мога да ти показвам и още, ама какъв е смисъла, ти явно доста добре се спряваш, щом не можеш да бутнеш сайт с 6 милиона търсения на думата, даже не exact в страница 1-2-3, спецЯлист си голям явно.


към списъка включи и 5-6 подобни думи за други хербалки пък и сърчни в гугъл> по тия думи съм бил на първа страница и все още съм без party pills, защото спрях афилейт маркетинга, пък ти не знам какво си намираl за 5 лева, ще те разбера кой боклук си, щото ми меришеш на едно лайно, но ще се доизнясним с тебе, след като покажеш ти какво си правил, че да ми говориш глупости кой бил black, Кой бил бял, и кой бил сив, с други думи имам молба : get the fuck out

Ще те помоля първо да не обиждаш и второ да не пишеш в моята тема. Мисля, че има и други места където да изразяваш мнение, но щом не е по темата ще те помоля да бъдеш така добър и да не отклоняваш хората. :) Благодаря!
 
От: Seo

Ами, за да не ти правя много "навалица" в темата от мен е това, засега. Искам всички, даже и черни оптимизатори като Елунезо, да се изкажат и да си предложат, защото аз не се натискам толкова, че точно сега ми е зимното натоварване и без това голямо откъм оптимизация на търсачки и другите задължения (историята, езиковите курсове и да не ти говоря с колко още неща съм се хванал).
Ето ти и няколко полезни съвета от мен: 1. Щом още не си го пуснал не му е сега времето за оптимизация. Нека да ти отлежи поне 1 месец. През това време само 1-2 линка му сложи, колкото по-скоро да го индексира Гугълчето и останалите и доволно. 2. Домейнът може да ти свърши поне 30% от работата. Избери си нещо, което е свързано с най-важната ключова дума за тебе, например, ако е "продавам кучета" го избираш, например, "prodazhba-kucheta" или нещо такова. 3. Не избираш нещо трудно за помнене като, а заложи на традиционните .bg, .com, .net, .eu, ако ще имаш повече гръцко съдържание - направо гръцки домейн и гръцко разширение!!!!!!! 3. Депозита ти е малък, внасяш се поне с 40 % от сумата за начало. Ако някой е съгласен само на 10-30 лева добре е за тебе, но не вярвам. Ако бях аз - за начало ти искам 80 лева и това е. 4. Трябва да имаш много добро и релевантно съдържание. Ако не можеш сам да го напишеш, ще поръчваш статии. На мен ми се е случвало само със статии да излизам на първа , без всякакви други оптимизации. Така че, съдържанието е Цар, както са казали доаените в оптимизацията, донякъде има голяма тежест.
Давам думата на останалите. Аз вече съм ти пределно ясен. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе