Seo

Статус
Not open for further replies.
От: Seo

Пич, е*******та с извинение, от месеци наред тръбя наляво и надясно да не се занимава никой с глупави black hat seo неща, тук колко мнения и постове имам на такава тема, ти сега ще ми говориш, че съм бил черен оптимизатор, явно майка ти е имала обич към черните неща ( сети се сам към кои)



ВПРОЧЕМ НЕ РАЗБРАХ КОЙ СИ ?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo

Благодаря за съветите ще помисля над тях, а относно депозита ще го оправим и него както си му е реда, ако трябва ще се сключи и някакъв договор и направо ще се даде цялата сума. За статиите мисля че няма да имам проблем. Идеята която ми даде Блинки за статиите ще я разработя още от сега и като цяло когато пусна сайта ще вкарам и статиите. Интересува ме само наведнъж ли да ги кача или всеки ден примерно по 2-3 статии? :)
 
От: Seo

Elunez (AlanFort) стари ми ти приятелю от Черното SEO минало ;) И ти ли тук се подвизаваш? Я да кажеш защо се присмиваш ти така зловещо пещо? Искаш да кажеш, че с твоите черни (разбирай "нелегални" за Гугъл) техники ще го изкараш на 1-во място за 10 минути и после ще му вземеш парите и като го хвърли Гугълчо в сенд бокса за няколко месеца ти ще вдигнеш рамене виновно? Или ще го напсуваш? Айде у лево ако обичаш!
Черното SEO Минало ?
хахаха! :lol:

Най-смешни са ми коментари като прочета, че BLACK HAT SEO-то било ВРЕДНО, и кво ли още не..
Толкова си и SEO оптимизатор..
Ще пораснеш.. ще прочетеш... ще разбереш..

Не мога да се начуда на акъла си, защо пишете неща, които ТОТАЛНО заблуждават клиентите..?
Това, че нямате достатъчно капитал да инвестирате в SEO Туулове, които Ви олесняват живота, не значи, че те са лоши и са вредни..
Напротив.. ако знаеш как да ги използваш, ще разбереш, че работата е съвсем по-различна от колкото си мислиш..

Лично аз не ползвам тоолове, но съм чел достатъчно за да разбера, че ТЕ НЕ СА ВРЕДНИ, те просто олесняват нещата, но за сметка на повече капитал..
Тоест повече инвестиция иска при тях..
Стегнете се малко..
 
От: Seo

Пич, ........ с извинение, от месеци наред тръбя наляво и надясно да не се занимава никой с глупави black hat seo неща, тук колко мнения и постове имам на такава тема, ти сега ще ми говориш, че съм бил черен оптимизатор, явно майка ти е имала обич към черните неща ( сети се сам към кои)



ВПРОЧЕМ НЕ РАЗБРАХ КОЙ СИ ?

Ооооооо, ааааааааа, така лиии? Значи вече си се осъзнал и си против черното СЕО, а? Ама ти много бързо се променяш бе малкия!
А това, че биеш по 1000 линка на автоматик не е ли пак ЧЕРНО? И за по 5 лева ги продаваш!
А майка ми вика ........., защото досега никой никъде не ти е видял муцуната крива. Когато ти се появиш някъде, тогава и ще разбереш аз кой съм. Скапан Елунез смотльо.
Баси лапето честно! От толкова много форуми те изритаха как пък тука си хванал корен бре?
Видях че си крал пак списъци със социални мрежи от EN нета, слагаш ги в arthackers.net и тука ти дават репутации :D
Ясно как си се издигнал.
В ЦАРСТВОТО НА СЛЕПИТЕ И ЕДНООКИЯТ Е ЦАР!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo

Elunez (AlanFort) стари ми ти приятелю от Черното SEO минало И ти ли тук се подвизаваш? Я да кажеш защо се присмиваш ти така зловещо пещо? Искаш да кажеш, че с твоите черни (разбирай "нелегални" за Гугъл) техники ще го изкараш на 1-во място за 10 минути и после ще му вземеш парите и като го хвърли Гугълчо в сенд бокса за няколко месеца ти ще вдигнеш рамене виновно? Или ще го напсуваш? Айде у лево ако обичаш!
ПОКАЖИ МИ 1 ЧОВЕК , НА КОЙТО СЪМ ОПТИМИЗИРАЛ САЙТА И МУ Е ПАДНАЛ НА ДОЛНИ ПОЗИЦИИ И СЪМ ВДИГАЛ РАМЕНЕ ВИНОВНО, ИЛИ КОЙТО СЪМ ИЗМАМИЛ И СЪМ МУ ВЗЕЛ ПАРИТЕ НАПРАЗНО
 
От: Seo

Оставете го, време беше ГОШО КРЪЧМЕТО да направи включване, след като го засегнах преди няколко дни с темата :lol::lol:
 
От: Seo

pitbull-team, не искам да ти казвам нищо за Елунез като оптимизатор, защото наистина може и да се е променил. Не мога да му обсъждам професионалните качества. Но като човек беше и както виждам си остава боклук. Ако предложи нещо добро-добре. Ако ли не, очаквай от него само хейт, тъпотия и "сила" (която зад стария монитор се раздава на кило, но никой, никога, никъде не е успял да разбере този какъв е, къде е и т.н. Крие се като плъх и преди беше Черен СЕО и хакер, сега май вече е оналайн "милионер"). Спирам да му отговарям, за да не падам и аз на нивото му кирливо смотано.
 
От: Seo

А това, че биеш по 1000 линка на автоматик не е ли пак ЧЕРНО? И за по 5 лева ги продаваш!
А майка ми вика да се ебеш в задника, защото досега никой никъде не ти е видял муцуната крива. Когато ти се появиш някъде, тогава и ще разбереш аз кой съм. Скапан Елунез смотльо.

смотльо > дума, която гошо кръчмето ползва с трол акаунтите си доста редовно
За тия дето не знаят кой е ГОШО КРЪЧМЕТО
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29698 да се информират :lol:
 
От: Seo

Мен ме остави Кръчме, покажи ти кво си оптимизирал, аз ти показах, дай да видим ти с какво можеш да се "похвалиш"
 
От: Seo

#НЕТСЪРФЕРЧО, вадиш работи от преди много години, какъв е смисъла? По старите знаят как дойдех във форума с колко малумни теми и как червенеех като коледна елха в началото, тия глупости дето си ги дал са пълни и аз смятам така.
А това какво общо има с темата впрочем? Пита ме за сайтове и конкуренция, показвам му, той се крие, в това време се появяваш ти, вместо да си снимаш колата, ровиш, търсиш неща от преди години, аз съм писал теми, че благодарение на тоя форум съм се развил супер много в seo, имам ПОСТИГНАТИ РЕЗУЛТАТИ, имам клиенти, имам си доходи, проблем ли е? Е тоя персийския боклук защо не покаже какво е правил, а ти какво се буташ в тая тема бе?
 
От: Seo

#НЕТСЪРФЕРЧО, вадиш работи от преди много години, какъв е смисъла? По старите знаят как дойдех във форума с колко малумни теми и как червенеех като коледна елха в началото, тия глупости дето си ги дал са пълни и аз смятам така.
А това какво общо има с темата впрочем? Пита ме за сайтове и конкуренция, показвам му, той се крие, в това време се появяваш ти, вместо да си снимаш колата, ровиш, търсиш неща от преди години, аз съм писал теми, че благодарение на тоя форум съм се развил супер много в seo, имам ПОСТИГНАТИ РЕЗУЛТАТИ, имам клиенти, имам си доходи, проблем ли е? Е тоя персийския боклук защо не покаже какво е правил, а ти какво се буташ в тая тема бе?

.............................. Всичките тези обиди не са ли за бан ? Поне като се регистрирах и прочетох правилата.
 
От: Seo

Не просто хакер, той е най-Великия, най-Умния. Направо е най-най-най. Чудна работа как тука е хванал почва, казвам ви. И вижте го колко е "умен". Думата "смотльо" дава "Около 54 300 резултата (0.14 секунди)", обаче според него само един човек някакъв я използвал :D:D:D:D:D

Ох, не мога повече, припадам честноооооооооо! Със здраве!
 
От: Seo

За бан са, но сигурно се е харесал на модерацията джанъм. Нищо. Рано или късно копелето ще го разберат колко е гъз и ще го изметат, ако преди това не им направи резил за милиони. Баси как се намери този малък изрод тук да се не надяваш! :(
 
От: Seo

Е тва е, вижте ги идиотите, ровят и показват неща от преди 4 години, но какво си правиш през последните 2 години на никой не му пука, аз няма какво да кажа повече, да си покаже тоя какво е правил, нямам против, но така да говори, направо трагедията е пълна, има за какво да припадаш наистина, говориш за хората, но не показваш какво си правил ти, типична мишка и се сещам кой боклук си, спокойно.
 
От: Seo

За бан са, но сигурно се е харесал на модерацията джанъм. Нищо. Рано или късно копелето ще го разберат колко е гъз и ще го изметат, ако преди това не им направи резил за милиони. Баси как се намери този малък изрод тук да се не надяваш! :(

Гледай теб да не те баннат, аз на много хора съм помогнал от тоя форум, ама не знам ти кой си и по какви проекти си работил????
 
От: Seo

****** НЕТСЪРФЕР ЯВНО СИ НАМЕРИ НОВО ГАДЖЕ В ИМЕТО НА ГОШО КРЪЧМЕТО, ДА И ЧЕСТИТИМ НОВАТА ВРЪЗКА!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Seo

Започвам да се дразня. Помолих те нещо Аланфорт мисля, че е време да спреш да пишеш глупости в МОЯТА ТЕМА!!!
 
Разобличаване за боклука!

Е тва е, вижте ги идиотите, ровят и показват неща от преди 4 години, но какво си правиш през последните 2 години на никой не му пука, аз няма какво да кажа повече, да си покаже тоя какво е правил, нямам против, но така да говори, направо трагедията е пълна, има за какво да припадаш наистина, говориш за хората, но не показваш какво си правил ти, типична мишка и се сещам кой боклук си, спокойно.

НАЙ-ПОСЛЕ МОЖАХМЕ ДА РАЗОБЛИЧИМ БОКЛУКА! ЕТО НОВА ИНФОРМАЦИЯ ОТ ПОСЛЕДНИЯ ЧАС ЗА AlanFort (Elunez) от самия "Гошо Кръчмето" (който всъщност е Гесер Курултаев):

"AlanFort от predpriemach.com

Преди малко отново забелязвам интерес от страна на AlanFort от predpriemach.com, който пише за мен "Оставете го, време беше ГОШО КРЪЧМЕТО да направи включване, след като го засегнах преди няколко дни с темата "http:// www. predpriemach.com/showthread.php?t=29807&page=2&p=274994&posted=1, както и "Мен ме остави Кръчме, покажи ти кво си оптимизирал, аз ти показах, дай да видим ти с какво можеш да се "похвалиш" " + "смотльо > дума, която гошо кръчмето ползва с трол акаунтите си доста редовно
За тия дето не знаят кой е ГОШО КРЪЧМЕТО
http:// www. predpriemach.com/showthread.php?t=29698 да се информират "

Тук е моментът да напомним:

1) Този човек не можа да ме бие по ключова дума "kry4ma", по времето, когато имах kry4ma.com, макар и да се опита с линко-колелета и с домейна krachma.com да излезне на 1-во място

2) Не можа да победи и в състезанието "Ботилия", където победих аз.

3) Не се нави да участва и в състезанието "White SEOer", в което също аз победих.


Многократно съм го канил на SEO надпревари, но бъзльото не иска Smiley Бива го само в глупости като неоправдана омраза (хейт), търговия със синтетични дроги и пр. изродщини.

Ако толкова се интересува от моментните ми постижения, нека да му кажа:

1. По ключовото "Bulgarian proxy" съм на първа страница (в Google.com), също като него.

2. В момента, защото видях, че се напъва с "Parody movies" също мисля да се постарая да излезна на 1-ва стр. в Google.com.


Готов съм да приема всякакви предизвикателства в оптимизацията от този субект с най-различни никове: Elunez, Scorpiass, AlanFort и какви ли не, но той досега все бяга от тях! При положение, че вече 3 пъти не е успявал (kry4ma, Ботилия, White SEOer) защо да си мислим, че може да успее?!
http://www.seo-forum-seo-luntan.com/other-languages/alanfort-ot-predpriemach-com/

"

И ти Eluneze щом си загубел по такива лесни SEO contests ще ми се правиш на голямата работа? Хахахаха :D:D:D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе