Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Сайта работи с пълна пара - скоро очаквайте още домейни.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Системата работи ли?
Да, работи.......
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Провери защо от interesni eu не отчита линковете.......
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Провери защо от interesni eu не отчита линковете.......
Пиши ни от контактната форма с малко по-подробно описание и пиши кой е профила ти в системата и ще направим проверка...
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Да, сайта работи, ако имате въпроси или проблеми с работата пишете му тук или в скайп.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Здравейте, преди 3 дни и аз се регистрирах, заредих си кредити, но когато се опитах да публикувам ми даде някаква SQL грешка. Реших да пробвам на другия ден, защото явно има проблем. На другия ден въобще не можах да се логна. Писах на съпорта и на mihluzin в скайп (два дни подред, човека е онлайн, но явно няма време да отговори), няма никакъв отговор и мейла, затова пиша в темата, за да предупредя хората, които искат да се регистрират и да си взимат кредити, да не го правят, докато не отстранят проблема.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Здравейте, преди 3 дни и аз се регистрирах, заредих си кредити, но когато се опитах да публикувам ми даде някаква SQL грешка. Реших да пробвам на другия ден, защото явно има проблем. На другия ден въобще не можах да се логна. Писах на съпорта и на mihluzin в скайп (два дни подред, човека е онлайн, но явно няма време да отговори), няма никакъв отговор и мейла, затова пиша в темата, за да предупредя хората, които искат да се регистрират и да си взимат кредити, да не го правят, докато не отстранят проблема.
Извинявам се за закъснелия отговор - още сега ще отстраним проблема.
Поздрави!
 
Работи ли системата и каква е последно цената на публикация в различните сайтове? Преди беше 1,5 в ПР3 и 3 в ПР 5, сега имам 1,5 но не мога да публикувам, а kafence не се отваря?
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Гледам, че всички сайтове вече са с друг PR - ще има ли корекция на цената на статиите?
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Гледам, че всички сайтове вече са с друг PR - ще има ли корекция на цената на статиите?
Здравей,
Цената си остава, просто от това по-надолу не си струва занимавката...
 
Добре, а ще ми кажеш ли защо след като имам 1,50 след като натисна да публикувам новина ми излиза надпис "Нямате достатъчно кредити, за да добавите новина! Моля презаредете кредитите си."
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Добре, а ще ми кажеш ли защо след като имам 1,50 след като натисна да публикувам новина ми излиза надпис "Нямате достатъчно кредити, за да добавите новина! Моля презаредете кредитите си."
Пиши ми на ЛС кой ти е профила да погледна...
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Имах 6 статии, публикувани чрез сеонет.бг- сега освен че сайта го няма (имах и някакви остатъчни пари там в акаунта си), няма ги и всичките сайтове, в които имах публикувани статии... :cry:
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Пишете ми на ЛС, за да върна парите.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Пишете ми на ЛС, за да върна парите.

Не са проблем 30-35 или 40-те лева, които съм платил, проблема е в това, че съм си играл да пиша статии, след това са линквани и от мен и от хора други... :(

Правили сте си експеримент със сайта си може би, но времето, труда на хората които са Ви се доверили и са публикували - какво става с това?!?!

Как може човек да се довери за в бъдеще на някой Ваш проект?!?! ...сега виждам, че и сайта в подписа ти не работи...
 

Горе