Services-BG - спчелеи хостинг!

Fozzy

Well-Known Member
Ето това е моят форум:Services-BG[dot]com

Регистрирайте се, пишете мнения, помагайте на другите и спечелете хостинг!

Сигурно ще си помислите: Ето го и поредният подобен сайт! Ами всъщност не е така. Тук трябва сами да си заслужите точките. Това може да направите като помагате на други хора, пишете уроци или участвате в разнообразни конкурси и състезания. И доката в другите такива форуми всичко е СПАМ тук не е така защото на тема и мнение не се печелят точки :p
Естествено с вашите точки освен да вземете награда ще може да ги размените срещу някаква услуга за сайта си (проекта си и т.н.).

На второ място сигурно би стоял въпросът: Откъде да съм сигурен, че ще си получа наградата?
Отгововорът ми е: Гарантирам 100%, че това ще стане. Вече имаме сериозен спонсор в лицето на ICN.BG.

Очаквам добри отзиви :p и се надявам да се видим там :arrow: Services-BG[dot]com
 
Добре дошъл в нашият форум за онлайн бизнес и реклама. Надявам се да получиш много отговори и събмишъни към форума ти. Идеята ти е пленяваща и си мисля че ще има реализация. Приятен престой тук с нас. Успехи. :wink:
 
Нека поясня, сайтът е затворен опради 2 причини:

1.Появата на 10000 подобни форума, а аз винаги съм искал в моите сайтове да има някаква оригиналност.
2.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЛОЯЛНОТО ОТНИОШЕНИЕ НА ICN.BG КЪМ НАС! :evil:
 
Fozzy каза:
Нека поясня, сайтът е затворен опради 2 причини:

1.Появата на 10000 подобни форума, а аз винаги съм искал в моите сайтове да има някаква оригиналност.
2.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЛОЯЛНОТО ОТНИОШЕНИЕ НА ICN.BG КЪМ НАС! :evil:
Т.е Е Затоврен заради второто :).
 
Аз така и не го видях, но ето какво ми прави впечатление:
И доката в другите такива форуми всичко е СПАМ тук не е така защото на тема и мнение не се печелят точки
Естествено с вашите точки освен да вземете награда ще може да ги размените срещу някаква услуга за сайта си (проекта си и т.н.).
 

Горе