ShopCentrik.bg

rossipel

Active Member
Здравейте,
току що получих имейл от АУКРО,предлагат нова интересна алтернатива за онлайн магазин.
Ето информацията, ако на някой му е интересно /предлагат и безплатен пробен период :http://www.shopcentrik.bg/zapishi-s...rce=NL1&utm_medium=Button&utm_campaign=Aukro/ :

Професионален онлайн магазин на достъпна цена
За нас За продукта Цени Клиенти Пробвай безплатно

Увеличете продажбите си с професионален електронен магазин ShopCentrik


Кои сме ние?

лидер на пазара в Чехия
повече от 1000 клиенти
победител в конкурса на Microsoft Partner Network
част от Алегрогруп
Какво предлагаме:

безплатно професионално обслужване
безплатни обучения и семинари
високо качество на достъпна цена
безплатни редовни ъпдейти




Ако не искате да получавате и-мейли от www.shopcentrik.bg, натиснете тук.






Алегрогруп България ЕООД
Адрес: Ангел Кънчев 1
1000 София
[email protected]
0894 329 210
02/401 2655



Odhlásit se
 
От: ShopCentrik.bg

И кое му е интересното...

Набързо направих калкулация и за да започнеш пак ти трябват минимум 500 лева. От там разни "плъгичнета", простотии, по 5, по 10 лева.. И накрая пак си на същите пари, но нямаш свобода никаква, защото работиш върху тяхна система и чакаш да те огрее "глобалния им админ", ако има проблем някъде...
 
От: ShopCentrik.bg

Интересно, че това няма нищо общо с аукрото, не знам сега къде ще отидат хората от аукро?
 
От: ShopCentrik.bg

Това е поредната глупост на Алегрогруп според мен. Съсипаха добър и работещ сайт като Аукро.
 
От: ShopCentrik.bg

Това е поредната глупост на Алегрогруп според мен. Съсипаха добър и работещ сайт като Аукро.
Абсолютно, първия вариант на сайта беше супер, но на бързо го съсипаха.
 
От: ShopCentrik.bg

Под съобщението има препратка за прехвърляне на пари от Paypal в Epay. Обаче като натисна ми казва че нещо не съм направил. Иска да публикувам 100 съобщения за да мога да го прочета. Не е ли твърде глупаво?
Някаква идея как да прочета публикацията.

Абсолютно, първия вариант на сайта беше супер, но на бързо го съсипаха.
 
От: От: ShopCentrik.bg

Под съобщението има препратка за прехвърляне на пари от Paypal в Epay. Обаче като натисна ми казва че нещо не съм направил. Иска да публикувам 100 съобщения за да мога да го прочета. Не е ли твърде глупаво?
Някаква идея как да прочета публикацията.

Темата е от преди 2 години пич :)
 

Горе