Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

аз когато пускам аффлинк съм докладвал снимки, кога съм спал с аффменаджера и тн
другото е тъпня
така че ще е добре да се даде анализ доклад

а като гледам няма въудошевени от откритието ти

Скоро ще докладвам и за това :)
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Вандерер заяждаш се безсмислено с автора на темата толкова ли е важно кой ще поеме разходите по превода на 7 паунда, Важното е дали плащат - Десет поста изписа за глупости - включи се и ако те излъжат аз ще ти платя таксата на превода та да спиш спокойно.
 
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

манта моите уважения
аз не се заяждам ,а само подчертавам
да те питам нещо : съгласен ли си да ти вземат 15 $ за един чек от 7?

Вандерер заяждаш се безсмислено с автора на темата толкова ли е важно кой ще поеме разходите по превода на 7 паунда, Важното е дали плащат - Десет поста изписа за глупости - включи се и ако те излъжат аз ще ти платя таксата на превода та да спиш спокойно.

промених си мнението понеже не си видял че постовите са ми стари !
а зад под горното не се отричам и казавам че е така
 
Последно редактирано:
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

към finty

Skimlinks предлагат ли плащане чрез банков превод ако си от България? В TOS-a http://skimlinks.com/terms#payment-terms пише "Payments will be made via PayPal or UK/US bank transfer." ...но в FAQ-a (http://skimlinks.com/faqs#!/pricing-2) пише само "via PayPal, check or bank transfer" (в FAQ-a не споменават банковите преводи да са ограничени само за UK/US, може информацията в TOS-a да не е ъпдейтната).
Ти как си получваш плащанията?
 
Последно редактирано:
От: Skimlinks - обединява 24 от най-големите афилиейт посредника с над 11000 магазина

Днеска получих първо плащане по PayPal от тях, точни са. Излезнаха много добра монетизация, на ebay линковете са натурални и се клика много повече пък дават по около 20-30ст. за бг сайта адсенс такива цени на клик някой друг път, отначалото бях забравил че плащат на клик Ebay и като правех банера съм кликнал сигурно 30пъти сам :D и няма проблеми, беше инцидентно де, пък може да е отчело само 1 път, като е от 1 ип.
 
Последно редактирано:

Горе