Skype или ICQ

От: Skype или ICQ

Скайп ползвам някъде от около 2004г по онова време на прозорчето показваше колко души са онлайн ( обикновено в началото бяха около 200 000) като стигнаха до милион започнаха рязко да нарастват и май като станах по около 10 милиона спряха да показват колко са онлайн
ICQ съм ползвал преди това и никога не ме е кефело, а сега като се замисля не познавам човек който да си помни номера там.
Като резервен вариант ползвам Гугле
 
От: Skype или ICQ

И аз си помня и двата ICQ номера, че и паролите.. Отделна тема е, че вече критичната маса потребители е на страната на Skype - колкото и да не го харесвам, налага ми се да го ползвам.
 
От: Skype или ICQ

Абе днес да не са скинали сенджира на четвърти километър или някой си прави сателитни потребители в големи количества за линкване
 
От: Skype или ICQ

Вече много малко българи използват ICQ, в момента Skype е "на мода", така че и да и ни харесва и да не ни харесва все тая...
 
От: Skype или ICQ

И аз Skype. Помня когато едно време всички мои приятели и аз бяхме на ICQ. Звука по време на разговор беше много зле. След това изведнъж всички отидоха на Skype и буквално имаше време, в което 1-2-ма от списъка ми само са онлайн в ICQ, а другите офлайн. Не след дълго тотално забравих за ICQ и аз минах на Skype. Там разговорите бяха с много добро качество. От тогава до днес не съм си слагал ICQ нито веднъж.
 
От: Skype или ICQ

пак стари теми :)

И аз Skype. Помня когато едно време всички мои приятели и аз бяхме на ICQ. Звука по време на разговор беше много зле. След това изведнъж всички отидоха на Skype и буквално имаше време, в което 1-2-ма от списъка ми само са онлайн в ICQ, а другите офлайн. Не след дълго тотално забравих за ICQ и аз минах на Skype. Там разговорите бяха с много добро качество. От тогава до днес не съм си слагал ICQ нито веднъж.


не си ли се замислял че може разговорите да са станали по-хубави заради по-добрия интернет?
щото когато ползвахме скайп нета нямаше нищо общо със сегашния
 
От: Skype или ICQ

И двете са загубена кауза, след 2 години никой няма да ги помни...
 
От: Skype или ICQ

Определено съм с двете ръце за skype. Преди време ползвах един път ICQ и определено не бях очарована нито от дизайна, нито от функциите.
 

Горе