Skype не се свързва, при вас как е?

Да, аз го ползвам, просто служебен месинджър. Но не знам на какво да се мигрира - което е лесно за употреба и по-масово.....аз иначе ползвам 100 неща, но като няма хора от другата страна на жицата, просто гледам аз да съм с техните приложения, не те с моите. :)
 
То, че има хора има. Не знам за масова алтернатива, но за служебна работа си трябва.
Та само при мен ли неще цял ден да се свърже. Използвам класическия, а не Skype App
 
Моят е ОК, но погледнато по-глобално откакто е на Майкрософт не е много ОК. :) Такъв месинджър, с такова лидерство и огромен пазарен дял така да се срива надолу, да не говорим, че грам не успя да се нареди при мобайл месинджърите, което трябваше да е факт още при навлизането на мобилните устройства. Виждам да сподели съдбата на ICQ-то. :) Но за служебен още що годе държи, поне тези фирми без къстам или наложени други месинджъри. :)
 
Да, аз го ползвам, просто служебен месинджър. Но не знам на какво да се мигрира - което е лесно за употреба и по-масово.....аз иначе ползвам 100 неща, но като няма хора от другата страна на жицата, просто гледам аз да съм с техните приложения, не те с моите. :)
Фейсбък
 
Е как през фейса ще си чатиш служебни неща, ами ако не искаш да си френт с колегата, но и дори да си чатите като непознати то реално как ще се почувства шефа като види на всеки монитора отворил Фейсбук? Аз лично бих се притеснил дали наистина се използва само за месинджър или някои се подхлъзват и да теглят по 1-2 скорла на някакво време на нюз фида си. :)
 
Е как през фейса ще си чатиш служебни неща, ами ако не искаш да си френт с колегата, но и дори да си чатите като непознати то реално как ще се почувства шефа като види на всеки монитора отворил Фейсбук? Аз лично бих се притеснил дали наистина се използва само за месинджър или някои се подхлъзват и да теглят по 1-2 скорла на някакво време на нюз фида си. :)
Бахта в робовладелеца!
 
Еее, бате, ти как би се почувствал ако минаваш покрай на някой твой служител компа и видиш, че нон стоп фейса му е отворен. :)
Все тая, нали си му дал задачи на тоя човек - върши ли ги навреме кво ти пука дали си гледа фейсбука?
 
От тоя скайп ми забива компютъра, а къде по-сложни програми работят нормално. Мобилния им клиент не ща и да го коментирам. Не знам защо го ползвате това чудо. Има къде къде по-добри решения за комуникация с колегите във фирмата ти.

Примерно slack
 

Горе