Skype софтуерни проблеми (за повечето потребители)

Митака

New Member
Днеска цял ден не мога да се свържа в мрежата. Днес влизам в сайта на Skype и какво виждам:

UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience.

Защо имам чувството, че преди беше много по-стабилен софтуер! :twisted:
 
Митака каза:
Днеска цял ден не мога да се свържа в мрежата. Днес влизам в сайта на Skype и какво виждам:

UPDATED 16 August, 2007 14:02 GMT: Some of you may be having problems logging in to Skype. Our engineering team has determined that it’s a software issue. We expect this to be resolved within 12 to 24 hours. Meanwhile, you can simply leave your Skype client running and as soon as the issue is resolved, you will be logged in. We apologize for the inconvenience.

Защо имам чувството, че преди беше много по-стабилен софтуер! :twisted:
Аз тамън се чудех какво става със скайпа ми и щях да се разпискам на интернет доставчика.
 
И аз и аз имам проблеми :)

Ще стане като ICQ имам чувството....
Бум в началото и после лека полека ще го насерат с реклами и хората ще се преориентират към друг клиент ...
 
Не съм много сигурен, че е изцяло "софтуерен" проблема, според мен по-скоро е или хардуерен или мрежови.

Сайта на Skype не беше достъпен изобще през по-голямата част от деня :twisted:
Просто от гледна точка на support "имаме софтуерен проблем" звучи по-добре за крайния клиент.

Виж ако кажеш "рутеро се утепа" :lol: е тогава вече звучи зле.
Добре премерен PR все пак признавам ;)
 
"Софтуерен проблем" могат да излъжат майка ми, да си кажат че сървърите им са наа*али :evil: :twisted: повече ще им повярваме

P.S. Може да карат на windows сървъри :twisted: :twisted: :twisted:
 
Skype е боза... казвал съм го преди, казвам го пак... ползвайте ICQ... ако ICQ6 ви се вижда обозено (то е сбозено колкото Skype) то qip е вашия клиент ;)
 
Найстина имат проблеми който твърдят че до 12/24 часа от спирането му тоест на 16-ти.
 
Пристастен съм към скайп дано се сетят скоро да го оправят :D
 
Използвам скайп само за да комуникирам с екипа си, понеже сме на различни краища на България. Иначе мога и без него, има много други вариянти...
 

Горе