SKYPE & ICQ Указател на предприемача

takamato

Active Member
SIC.png



Да си направим SKYPE & ICQ Указател :idea:
Всеки който желае да публикува скайпа или кю-то си, 3-4 думи инфо за себеси и времето през което обича да работи.
 
S.Name: dark6devil
"Креативността и бирата са сред най-добрите изобретения на човечеството!"
Обичам да работя вечер 19:00-07:00
 
gfd

Имам ICQ 464924395,

обичам да работя през нощем след 11,30 до 3-4 заран :lol: хах
 
skype nama:yovo.yovchev
Обичам да работя вечер тогава ми идва музата най често от 20:00 до кум 3:00
 
crazy-master-jokera
24/7 :lol:

Интересна идея ми се вижда...
Може да направим нещо такова в сайта за skype ми и там всеки, който иска може да си прави "клуб" или нещо подобно :) Приемам идей
П.С.
вчера обърках css файла и го смених с един стар без да искам :evil:
 
Cybervn

Поддържам блог за футболни прогнози, монетизиран с партньорска програма на букмейкър. Оналйн съм 24 часа 7 дена в седмица.

Ето ви и друга идейка коята при моя блог работи. Публичен чат на форума. Хоста който го направи трябва да бъде възможно най-дълго време онлайн, защото ако не е не може да се влиза в него. Може да се баннват потребители, може да се слага Read only, като цяло е удобно и се прави лесно.
За повече инфо сайта на скайп: skype.com/intl/en/help/guides/publicchat_create.html
 
skype:cecipenev1948
ICQ:212268017

Аз пък не работя. Лош цикъл съм му ударил от типа на - спане, ядене, сърфиране и заведения.
 
icq: 125-903-433
phone: 0899 866 998 (не вдигам на непознати номера)

По всяко време има шанс да ме нацелите
 
Последно редактирано:
skype: dimitrov.bg
ICQ: 106627618
GSM: 0898 633 704

Има ли проекти, работя и по цял ден, няма ли проекти хода на работа и дремя по цял ден.
 
skype:irvine_welsh

Не обичам да работя, но понякога се налага.

offtopic: тоя сайт skype news - хубав доемйн а много малко посещения, вярно че няма много скайп новини, ама все пак вебмастера да се замисли. ПС като за начало един favicon за повече индивидуалност.
 
offtopic: тоя сайт skype news - хубав доемйн а много малко посещения, вярно че няма много скайп новини, ама все пак вебмастера да се замисли. ПС като за начало един favicon за повече индивидуалност.
администратора го е налегнал такъв мързел, че още дизайна не е довършил, а ти ми говориш за favicon-и :) още малко и съдаржание ще пойскаш :)
 

Горе