Smart boy - Няма значение

От: Smart boy - Няма значение

Айде да усетим, че е петък :D Сериозно, изразявай се по друг начин, музиката не ти се отдава.
 
От: Smart boy - Няма значение

е има подобрение!!! Вече се разбира и какво се пее.
 
От: От: Smart boy - Няма значение

Айде да усетим, че е петък :D Сериозно, изразявай се по друг начин, музиката не ти се отдава.

За мен е важното да си направя кефа и да предам определено послание. Не съм сложил Ауто-тюн на всеки стих, като Криско и други подобни.
 
От: Smart boy - Няма значение

Братле, по-скоро трябва да се сравняваш със Джорджано, а не със Криско ;д
 
От: От: От: Smart boy - Няма значение

За мен е важното да си направя кефа и да предам определено послание. Не съм сложил Ауто-тюн на всеки стих, като Криско и други подобни.

Обаче използваш някакви специални ефекти, така ми се струва
 
От: Smart boy - Няма значение

funny_picture_44656_zpsf1032f97.jpg
 
От: Smart boy - Няма значение

Братле, по-скоро трябва да се сравняваш със Джорджано, а не със Криско ;д

Аз съм си аз. Не се сравнявам с никого. Не работя за голям лейбъл и не работят хиляда човека заедно с мен. Всеки запис съм го направил на смартфона. Не имитирам някой друг.
 
От: От: От: Smart boy - Няма значение

За мен е важното да си направя кефа и да предам определено послание. Не съм сложил Ауто-тюн на всеки стих, като Криско и други подобни.

Еми слагаш Ауто-тюн, вадиш хита и посланието ти сига до хиляди хора 8)
 
От: От: От: Smart boy - Няма значение

Обаче използваш някакви специални ефекти, така ми се струва

В записите, които пуснах не съм използвал ефекти. Единствено съм миксирал вокала и инструментала.
 
От: Smart boy - Няма значение

Влез в сайта на X Factor, в момента се водят прослушвания за новия сезон. Може да си новия Атанас Колев. Не може цял живот да стоиш Underground.
 
От: От: От: Smart boy - Няма значение

За мен е важното да предам определено послание.

Предай го по по-достъпен начин за НОРМАЛНИТЕ хора. Писнало ми е от наркомански истории...
 
От: От: От: От: Smart boy - Няма значение

В записите, които пуснах не съм използвал ефекти. Единствено съм миксирал вокала и инструментала.

Ами не знам, но не си миксирал добре. Общо взето цялата парче е сурово, почва отведнъж, има забавяне и избързване на текста и на места насичането е прекалено.
Дано следващото парче да се ошлайфаш повече
 
От: Smart boy - Няма значение

[video=youtube;furVdevnaTI]https://www.youtube.com/watch?v=furVdevnaTI[/video]
Немойш я стигна ;)
 

Горе