Sms-ads.com Мнения ?

От: Sms-ads.com Мнения ?

И мен ме интересува същото :)
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

И мен ме интересува същото :)

Реших да се заема и да ги тествам :) Статистика от първия ден:

Показвания: 42 981|Кликове: 21|Сума: X.XX лв.
Според мен е добре,вие как мислите ? :rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Sms-ads.com Мнения ?

Реших да се заема и да ги тествам :) Статистика от първия ден:

Според мен е добре,вие как мислите ? :rolleyes:

Добре е за сайтове, които имат много импресии. Моя прави по 2000-2500 и няма да е много доходоносно. Виж я няколко дни как ще е и пак сподели. А плащането как става и колко е минималната сума за изплащане ?
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Добре е за сайтове, които имат много импресии. Моя прави по 2000-2500 и няма да е много доходоносно. Виж я няколко дни как ще е и пак сподели. А плащането как става и колко е минималната сума за изплащане ?
Те са на уникални импресии, така че е добре за тези, които имат голям трафик.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

къде ги пускат тези реклами?

Къде трябваше да я пусна ?

Добре е за сайтове, които имат много импресии. Моя прави по 2000-2500 и няма да е много доходоносно. Виж я няколко дни как ще е и пак сподели. А плащането как става и колко е минималната сума за изплащане ?

Минимума е 50лв, плаща чрез банков превод или paypal. Ще споделя дали са ми платили като стигна минимума :)
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Дано да са сериозни!
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Не, че да съм гадняр, но погледнах коя фирма стои зад сайта и това „Тера Комюникейшънс"... при едно пействане в Гугъл... резултатите са трагични:
http://money.bg/news/id_1000828880
И това се е случило през октомври миналата година.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Глупости, защо да са трагични? Една фирма, която обслужва "Синя зона" в куп градове на България, остава да няма 50 лева да плати на един уебмастър... това заявявам без да съм ползвал новата платформа. А че са ги глобили - глобата е факт заради старанието на фирмата да излезе първа при класиране за обществена поръчка. Така се е и случило, а всеки частник желае да разширява бизнеса си. И ваша да беше „Тера Комюникейшънс", и вие така бихте постъпили ;) Спечелили са си обслужване на "Синя зона" хората, сега гълтат милионите, пък нека ги глобяват с 200 хиляди лева...
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Глупости, защо да са трагични? Една фирма, която обслужва "Синя зона" в куп градове на България, остава да няма 50 лева да плати на един уебмастър... това заявявам без да съм ползвал новата платформа. А че са ги глобили - глобата е факт заради старанието на фирмата да излезе първа при класиране за обществена поръчка. Така се е и случило, а всеки частник желае да разширява бизнеса си. И ваша да беше „Тера Комюникейшънс", и вие така бихте постъпили ;) Спечелили са си обслужване на "Синя зона" хората, сега гълтат милионите, пък нека ги глобяват с 200 хиляди лева...

Все са направили нещо нередно. Не казвам, че няма да плащат. Просто го имайте предвид.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Колега,този сайт има партнъорска програма в която съм се включил като издател :)

Я дай линкче към сайта на който си ги сложил да погледна, ако може.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Колега,този сайт има партнъорска програма в която съм се включил като издател :)

aха,и аз така си мислех - но не става ясно от информацията в сайта...
като влезнеш в него - единственот нещо което намирам е как може да се пускат някакви обяви
 

Горе