Sms-ads.com Мнения ?

От: Sms-ads.com Мнения ?

60 стотинки на 1000 импресии не е лошо. С интерес ще следя дали ще платят.

"60 стотинки на 1000 импресии", само че е "По 0,60 лв. за 1000 импресии на уникален потребител.", има голяма разлика ;)
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Четете им внимателно условията за да не стане както с мен ...
Здравейте,

Политиката на sms-ads е да е в партньорски отношения със сайтове, които
ще бъдат подходящи за нашите общи клиенти, които пускат SMS обяви.
Съответно следим резултатите на сайтовете, с които сключваме
партньорство и сме заложили в партньорския договор определени условия,
като например, че изискваме CTR над 0,1%.

За съжаление CTR-ът на сайта ви е под 0,1%.
Съгласно раздел V, Чл. 1, нашите договорни отношения трябва да бъдат
прекратени.

След изпращането на този мейл, регистрацията ви в sms-ads.com няма да бъде валидна.

Желаем ви успех,
Екипът на sms-ads.com

Няма да ми платят,прекаратили са регистрацията ми,НО още се ротатират банерите им. Питам се защо ме одобряват изобщо :D
 
От: От: Sms-ads.com Мнения ?

Четете им внимателно условията за да не стане както с мен ...


Няма да ми платят,прекаратили са регистрацията ми,НО още се ротатират банерите им. Питам се защо ме одобряват изобщо :D

А този CTR имаш ли възможност да го следиш?
 
От: От: Sms-ads.com Мнения ?

Четете им внимателно условията за да не стане както с мен ...


Няма да ми платят,прекаратили са регистрацията ми,НО още се ротатират банерите им. Питам се защо ме одобряват изобщо :D

И кво сега, направи 50 кинта и те те черпиха една студена вода, баси лигочите. :D
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

е как да са кликаеми банерите като една обява може да е без сайт, а само с телефон, на кое да се клика на телефона ли.

П.п меджу другото къде ти бяха банерите в футера или по горна част на сайта та CTR ти е под 0,1
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Бях сложил 2 банера 160х600 , а CTR не го виждах никъде :mad: Отностно до парите,акаунта ми е блокиран - няма да получа нищо (бях заявил 66,77 лв ) :roll:
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

аз в договора им видях само това
"(7) CTR (Кликове/Импресии) да не падат под 0,01% в рамките на 24 часа.
V. КРИТЕРИИ ЗА ПРОДЪЛЖИТЕЛНО ПАРТНЬОРСТВО СЪС САЙТА SMS-ADS.COM
Чл. 1 При CTR (съотношението мужду кликове и импресии) под 0,1 % в продължение на 1 седмица (7 календарни дни), партньорският сайт ще бъде изтрит от sms-ads.com"

Никъде не пише, че комисионната не се изплаща
А все още се чудя какво CTR при обяви само с телефон като примерната в техния сайт
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Бях сложил 2 банера 160х600 , а CTR не го виждах никъде :mad: Отностно до парите,акаунта ми е блокиран - няма да получа нищо (бях заявил 66,77 лв ) :roll:

Колега хората от Sms-ads.com са те търсили да ти изплатят сумата която имаш да получаваш.Сега си писах с един от собствениците.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Ще ги пробвам дали стават най много да ,хвърля малко труд да поставям банери и после ако не ми изнся да ги махам.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

3 Седмици чакам одобрение нищо.поне да изпратят едно имеилче че не съм одобрен.
 
От: Sms-ads.com Мнения ?

Има ли някакво развитие по темата? струва ли си да се пробва?

Пробвай с Gload (Aff линк) Минималното плащане е 1 долар. Paypal/Payza. Леко нисък eCPM, но одобряват всеки. Имай предвид, че е добре CTR да е повече от 0,2, иначе може да не ти платят.
 

Горе