SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Така е като не четете.
В сайта даже са написали, че ще Ви излъжат, но кой да чете..
10% физически данък, ако не сте фирма, 50% за тях и операторите, какво остава?
40%, като сметнете и удръжките на самите оператори - 30% и като имате неритметични суми: излизате на минус, тоест работите за тях.
Ако някой има връзките да говори с по-големите от тях и просто да ги спрат.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Пълни мизерници са!
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Аз лично си използвам Mobio от почти година, не съм имал проблеми и съм доволен от тях... за сега де ! :)
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Аз също съм си патил на времето
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Tezi sa palni izmamnici NIKOGA NE GI POLZVAITE!!!!A tosy profil ''Sag''koito pishe po temata tuk raboti za tiah!Ima go sas sashtia nick i v drug forum za tazi piramida!!!
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

На латиница, се пише в ен. секцията......
Tezi sa palni izmamnici NIKOGA NE GI POLZVAITE!!!!A tosy profil ''Sag''koito pishe po temata tuk raboti za tiah!Ima go sas sashtia nick i v drug forum za tazi piramida!!!
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

По принцип след сметките имат по 3-4% удръжка за клиенти които не си плащат сметките.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Незнам защо продължавате да се занимавате със СМС разплащания. Мисля, че им мина времето на тия методи. Има много по-лесни и удобни начини, които са същевременно с нормални такси.
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Ami hora az kakvo da praq pak ikarah 200 leva i minusuva suma 500 i nasi4ko otgore 200 ne mi bqha prevedeni a 500 te bqha vzeti steli da gi varna do nqkalko meseca 2013 stana tova a sega sme 2015. Az ko da kaja, i prodaljavat da mi izlizat minusuvi sumu
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Ами питай онзи сливенски дървен философ promociqta.com да ти обясни какво да нарпавиш....
 
ЕТО ВИ И МОЯ СЛУЧАЙ, ИМАМ ВЗЕТИ НАД 2000ЛВ НО ИМАМ И 1000ЛВ БЛОКИРАНИ ВЕЧЕ 3ТА ГОДИНА. Как да ви прикача снимки пиша от телефон?
 
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

Според мен нещо бъркаш тотално, чел ли си че получаваш процент от оборота. Започни оттам -- тези 400 лв откъде ги изчисли?
После понеже съм им потребител от 2009-та и съм запознат с особеностите, ще ти кажа къде грешиш.

А къде учиш математика не го споменавай, ако се окажа прав къде ти е грешката, дано не съм прав .... :-D дръж се по-стегнато и по същество.


Не, не знаем как се получава процент от оборота, само Ти знаеш.
Аз не споря колко удържат, а това, че не плащат, сега, ако ми отговориш и защо не плащат,
От: SMSPAY пълни измамници! Никога не ги ползвайте!

mantaman, как да им дадеш правеан съвет след като те дори не знаят под какво са се подписали (разбирай натиснати бутона "Съгласен съм"). Ако сега ги питаш като какво са подписали договор с smspay дори не могат да ти кажат дали е договор за предоставяне на рекламни площи или граждански договор за извършване на услуга. НО в същото време се набират като въшка, която се опитва да надскача себе си с термини като "КЗП, ЗЗП и т.н.". Погледнато отстрани е жалка картинка, а искат да имат самочувствието на хора търсещи правата си. Ами как да си търсиш правата след като дори не знаеш какви са, коя законова рамка ги определя или какво изобщо е това. Мислиш ли, че сериозен човек, който претендира за нещо ще мисли толкова тясномащабно като "Плати ми 100 лв и ще си трая". Обеди ме, като старши член на форума, че има някаква форма на мотивирана мисъл в последните коментари към темата и публично ще призная, че съм трол (въпреки че са масата потребители в интернет не съм особенно приятен и без да го признавам)


Евала мен, Ти знаеш всичко и не си от екипа на SMSPAY. Разбира се ние знаем защо си толкова компетентен. Сега след като смяташ, че не разбираме нищо, ще ти кажа нещо интересно. Ако сайта беше коректен, щяха да ми платят поне това което ми дължат. Но ти да видиш, 2 години ги чакам, чакам, чакам.... Чак сега ми стана ясно, че не съм разбрал за какво е бутона за съгласяване с общите условия. :D ПП: Съгласяваш се , че няма да вземаш пари. :D
 

Горе