space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Днес гледам от 11.30 някъде са долу, което са 4 часа досега.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Доколкото съм разбрал възстановяването става бавно, защото Space.bg всъщност е една машина тип "cloud" и като връщаш бекъпа отнема много време, понеже данните са много. Но дано съпортът трие акаунтите на хората, които са се отказали, така ще се освободят ресурси и надявам се всичко ще става по-бързо... май моят акаунт не е бил засегнат, сега всичко работи.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

пак ли ? аз се поизместих...
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Здравейте,
Забелязах, че от известно време SSL сертификата им е изтекъл. Супорта е тука има тука няма работи когато си иска. Спомням си преди около 2 години, когато администратора ми коригира един скрипт върху, който доста хора се помъчихме жалко, че това време отмина:(. Имали подобен на флекси хостинг предлаган от друга фирма.
 
От: От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Space.bg пускат нова услуга, стандартен хостинг има ли някой със сайт на новите им сървъри.
 
Re: От: От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Space.bg пускат нова услуга, стандартен хостинг има ли някой със сайт на новите им сървъри.

И спират флекси хостинга. По случая, аз току що си преместих изостаналите при тях два сайта в Суперхостинг. Много ме мързеше да го направя, но те ме мотивираха.

Нова услуга, старата фирма и съпорт. Едва ли ще има разлика. Човек трябва да е пълен мазохист, за да ползва услугите им.
 
От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Хубавото е, че поне ми върнаха парите за 2 хостинга които бях предплатил, коректни са но от половин година развалиха много услугата и се наложи да напусна...
 
Re: От: От: space.bg - напоследък да имате проблеми със сайтовете при тях?

Space.bg пускат нова услуга, стандартен хостинг има ли някой със сайт на новите им сървъри.

Аз се прехвърлих успешно на новия им сървър и съм доволен. Всичко върви изключително бързо, предполагам защото още е празен. А, има и PHP 5.3 ;) Дадоха ми и 6-те безплатни месеца, след като си ги поисках :)
 

Горе