Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Не се хващай за учебниците - това не е училищна викторинка и никой не се заяжда за дефиниции на сухи термини.
Прочети пак написаното в горните постове и направи едно упражнение по прост анализ на текст.

Докато Гугъл заема централно място в 'бизнес' плановете и стратегиите ви, сте просто едни уязвими, паразитни единици с твърде кратък цикъл на съществуване.
Което само по себе си не е проблем за останалия свят, ако същевременно не бяхте и досадни спамери.

Образованието стига ли ти за да си обясниш сам защо?
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Авторе, голяма част от комбинациите са абсурдни. Не знам как се класираш с тези "статии", като някои от думите в тях са рядко използвани или грешни, но щеше да си доста по-напред, ако беше използвал нормални статии, писани от хора. И какво ще каже потребителят, като види такъв текст... Не е това начинът да се пестят пари според мен.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Ей ама как ще се класира той с такива статии, това са за web 2.0 сайтове аз правя по 40-50 със софтуер разбира се, ходи напиши 40 статии, важното е да минават пред търсачките, няма да ги четат хора.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Личи си, че не сте в сео бранша. Не знам тази ли е най-интересната тема, но много на хейт отива. Обикновенно се заяждате в пазар секцията. Както и да е...

If your main offering is quality content – YOU ARE NOT AN SEO, You are a writer. If you are billing your client SEO prices for writing services you are ripping them off. If you didn’t go to college for or otherwise study writing and literature and you are offering writing services to your client rather than advising them to hire someone who actually specializes and is trained in writing, you are ripping them off.

Ето ви линк към статията. Пича прави оптимизация за Ранд Фишкин и други големи акаули в бранша. Всеки сам да си прави изводите.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Ей ама как ще се класира той с такива статии, това са за web 2.0 сайтове аз правя по 40-50 със софтуер разбира се, ходи напиши 40 статии, важното е да минават пред търсачките, няма да ги четат хора.

Нещо съм недочел, не знам защо си помислих друго :(
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Благодарение на хора, които и представа нямат за какво става въпрос в тоя форум, човек вече не знае къде се намира. Ако някои ми беше показал темата, без да знам откъде е щях да си помисля, че е от бг мама.

Доживях да прочета във форум за уебмастери и сео подобни лайна: "А каква полза има Интернет общността от spinned content?". Явно някои високо интелегентни съфорумци четат web 2.0 properties със спиннат контент.

Човек отваря тема за различните спинъри и получава негативна репутация от човек, който нито знае какво е спинер, нито знае за какво се ползва, нито има представа за какво аджеба служи тоя интернет. Смешна и жалка история.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Ама нещо специално за разбиране ли има?
Някаква супернедостъпна материя само за посветени ли е спининга на статии?
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Ама нещо специално за разбиране ли има?
Някаква супернедостъпна материя само за посветени ли е спининга на статии?
Не, разбира се, че няма нищо специално за разбиране. Трудното за разбиране е, защо някой опитващ се да дискутира нещо свързано с работата му, трябва да понася нег репутации и детински обиди.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Доживях да прочета във форум за уебмастери и сео подобни лайна: "А каква полза има Интернет общността от spinned content?".

Доживя да срещна "уебмастър", който не може да си отговори на този въпрос, което го прави ненужен и вреден в мрежата.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

За репутацията търси Харкон. Това си е неговият начин да каже на някого че не е прав.
Което мнение аз поддържам. С изключение на минуса - там си е субективно.

За мене стана проблем когато човекът в отговора си се опита да го обърне на нещо от типа "кой бил разбирал от бизнес и кой не" и да вкарва разни научни понятия в тема за СПАМ.
Почувствах се длъжен да го сритам обратно там отдето тръгна.
Ми недейте тъй бе! И деца четат тука.
Утре ще почнат да си представят разни костюмирани бизнес-гъзари, с Ролекс на ръката, с единия крак извън Бентлито, и с АйпАд у ръка спинват статии...
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Доживя да срещна "уебмастър", който не може да си отговори на този въпрос, което го прави ненужен и вреден в мрежата.
Чак ми дал черв реп :D Смешник, ходи бачкай по гишетата, че си малко излишен тук.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Чак ми дал черв реп :D Смешник, ходи бачкай по гишетата, че си малко излишен тук.

Че то и ти на мен си ми излишен тук, олигофрен.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

@Noke, нещо си се объркал, но както и да е. Незнам как точно "си ме сритал обратно". До конструктивна дискусия няма как да стигнем в този форум, тъй като явно вие двата с @harkon сте идеалисти. Ако смятате, че за web 2.0 трябва да ползвам текстове за 5 долара парчето, които никой няма да чете, вместо да използвам подходящ инструмент, с който за 10-на минути да си направя 50-на бройки и да спестя 245 долара, то явно сте далеч от ранкването по някои фрази.

Живейте си с илюзиите и си развивайте бизнеса както намерите за добре. Темата беше за много по-различно нещо. Радвам се, че други потребители ме защитиха, въпреки, че по авторитет в класацията на форума сте далеч над тях. Това говори достатъчно за вашата слепота. Не мисля повече да си губя времето с глупости.
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Радвам се, че други потребители ме защитиха, въпреки, че по авторитет в класацията на форума сте далеч над тях. Това говори достатъчно за вашата слепота. Не мисля повече да си губя времето с глупости.

Който боядисва пръднята синя, но не го забелязва, е най-големият слепец. :)
 
От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Честно казано и аз не знам какъв го дириш тука - профилът ти се вписва идеално в 'другия' форум. Там ще намериш само сродни души, сигурен съм. Ще си гукате и ще си пръцкате анонимни репутацийки под юрганя. Уют.

Тук заглавието е 'предприемач'. Там е доста по-конкретно - 'search engines'. И тук за щастие все още се навърта по някой и друг предприемач, фрийленсър, такъв-онакъв, но оптимизаторската паплач преобладава - няма как да си изкривим душата.

Но се навъртат и такива уроди като мене и Харкон, дето само развалят купоня. :) .
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Личи си, че не сте в сео бранша. Не знам тази ли е най-интересната тема, но много на хейт отива. Обикновенно се заяждате в пазар секцията. Както и да е...



Ето ви линк към статията. Пича прави оптимизация за Ранд Фишкин и други големи акаули в бранша. Всеки сам да си прави изводите.

Ето и на теб един линк
http://www.seomoz.org/blog/white-hat-seo-it-fing-works-12421

А статията която ти си посочил е пример за добър white hat ;)
Иначе тулчето си го бива, ще се прекърша да оспамя малко с него.
 
От: От: Spin Rewriter - предполагам по-добър от The Best Spinner

Ето и на теб един линк
http://www.seomoz.org/blog/white-hat-seo-it-fing-works-12421

А статията която ти си посочил е пример за добър white hat ;)
Иначе тулчето си го бива, ще се прекърша да оспамя малко с него.

Той Фишкин е ясно, че така ще пише. Ама като видях, че си е поръчал сео през Кристофър, а той го оутсорва към други хора.... щях да падна.
 

Горе