SSL и ФБ приложенията

KALOS

Premium
Първи октомври мина и очаквах няколко от моите приложения, обвързани със сайтове, които не са с активен SSL сертификат да "изгорят", съгласно влизащите в сила изисквания на ФБ.. С голямо учудване наблюдавам, че такова нещо не се случва - всичко си работи нормално, нямам дори никакви напомняния от страна на ФБукарите. При вас как е и на какво се дължи: удължили са срока, или нещо друго?
 
От: SSL и ФБ приложенията

И при мен сега е добре.
Но не съм пробвал да направя ново приложение.
Последния път нямаше ФБМЛ и правих таб, чрез ифрейм.
Дали окончателно ще махат ФБМЛ езика ?
 
От: SSL и ФБ приложенията

И това уж отдавна щяха да махнат, но остана за старите страници - надявам се завинаги..
Изобщо са ми изключително досадни с постоянните си промени - всеки път като вляза да правя приложение, алгоритъмът е различен, различните ми профили имат също различен облик, не знам на какъв принцип са влезли в някакви ъпдейти само някой.. Нямам нищо против обновяванията, но бива да е отвреме- навреме, а не в непрестанен поток. Дано за старите приложения се запази работата и без ССЛ..
 
От: SSL и ФБ приложенията

Ами ФБМЛ езика си е в сила още и не мисля че ще го спират.. Относно SSL-а тука може да си го вземете безплатен за 90 дни http://www.instantssl.com/ssl-certificate-products/free-ssl-certificate.html :)

Не съм пробвал да правя приложения без ССЛ така че незнам дали става.. Само да знаете че 1 сертификат става за 1 ай-пи ако всичките ви домейни са на 1 сървър трябва да ги разпределите на различни ай-пи-та
 
От: SSL и ФБ приложенията

И аз очаквах да има проблем от октомври, но за сега всичко е наред.
 
От: SSL и ФБ приложенията

Днес приложенията ги няма, предполагам в момента правят промените.
като се появят ще видим как ни е засегнало

Edit: Хммм, под лисицата си работят, но под хрома няма никой :)
за пръв път ми се случва
 
От: SSL и ФБ приложенията

Има и безплатни решения като Social-Server.com, но той използва споделен SSL, а ФБ не харесва това. В момента има промо за 7.99$ специално за фен страници на cheapssls.c0m/secure-facebook-fanpage.html или ако купиш домейн през Namecheap ще получиш безплатен whoisguard + PositiveSSL за 1.99$.
 
От: SSL и ФБ приложенията

Днес приложенията ги няма, предполагам в момента правят промените.
като се появят ще видим как ни е засегнало

Edit: Хммм, под лисицата си работят, но под хрома няма никой :)
за пръв път ми се случва
Все още ли ти е така? Има ли всъщност вече някакви проблеми ли не?...
 

Горе