Start UP 2007 - Научте как да стартирате собствен бизнес!!!

Бихте ли посетили подобен форум?

  • Да - смятам че е интересно.

    Votes: 0 0.0%
  • Ако имам време.

    Votes: 0 0.0%
  • Може би.

    Votes: 0 0.0%
  • Не

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    217

elenamitova

New Member
За първи път в България ще се проведе Start UP 2007 - серия обучения, за стартиране и развитие на собствен бизнес.
Успели български предприемачи и мениджъри ще ви кажат как да превърнете своите идеи в успешен бизнес.

Start UP 2007 ще се проведе в два поредни уикенда - на 3. и 4., 10. и 11. ноември в УНСС.
Вход СВОБОДЕН!

Цялата информация е на www.startup-bg.org
 
Мерси за инфото. Аз съм за идеята и бих го посетил. Виждам че има и формичка за регистрация: http://www.startup-bg.org/registration Ако някой е по-запознат с процеса, да даде малко повече инфо, извън писаното. :wink:

Изглежда много интересно и си струва да бъде посетено. :wink:
 
Blinky каза:
Мерси за инфото. Аз съм за идеята и бих го посетил. Виждам че има и формичка за регистрация: http://www.startup-bg.org/registration Ако някой е по-запознат с процеса, да даде малко повече инфо, извън писаното. :wink:

Изглежда много интересно и си струва да бъде посетено. :wink:

kato poveche info moga da dam tova:

Целта на Start UP е да стимулира предприемаческия дух на младите хора в България, да покаже как да превърнат своите идеи в успешен бизнес и да бъде форум, където да се срещнат предприемачи, инвеститори, фирми и институции, подкрепящи стартиращи фирми.

Start UP 2007 е предназначен за:
 Всички студенти в технически специалности, интересуващи се как да съчетаят техническите знания и възможностите за бизнес
 Студенти икономисти, които искат да научат как се прилага теорията на практика
 Скоро завършили студенти, поели по пътя на предприемачеството
 Млади активни хора, които искат да стартират своя фирма
 Предприемачи, търсещи контакти и бизнес партньори



tova e obshto vzeto - subirame se mladi i zeleni hora s mn idei i tursim vuzmojnosti za tqhnata realizaciq. Postarali sme se da se svurjem i s uspeli hora koito ne sa se zabravili i ne im e vse edno kakvo shte stava s BG biznes i ikonomika:)

hayde idvayte!
 
Няма ли някои който най-накрая да направи един сайт където подобни събития, форуми и всякакви такива да се излъчват онлайн или поне впоследствие да се качва видео от тях ?!?!
 
cybervn каза:
Няма ли някои който най-накрая да направи един сайт където подобни събития, форуми и всякакви такива да се излъчват онлайн или поне впоследствие да се качва видео от тях ?!?!

в момента действаме и по въпроса за онлайн излъчване! Следете сайта!
 
Ако може направо и запис на събитието да направите ще е идеално :roll:
 
Да, тук ще бъдат качени всички материали свързани със събитието и материали в тази сфера. Това е нещо на което трябва да се обърне повече внимание, тъй като е нужно хората с идей и виждания да м бъде дадена възможност за реализация. Това е крачка към глобалното разитие. И си мисля че много хора тук, както и в България ще проявят интерс към това. Надявам се и скоро да видиме и първите резултати от това начинание. Успехи на всички занимаващи се с бизнес хора. :wink:
 

Горе