StillMad == Cross?

ReminD

Well-Known Member
Я някой да ме светне, че съм поизостанал с форумните тенденции, StillMad е другия акаунт на кросчо ли? Ако да - ясно, ако не, кой е StillMad? В няколко теми няколко души казват, че е нов акаунт, но така и не зацепвам на кой, но и аз бих се съгласил на 99.99процента, че е стар потребител с нов акаунт.
 
Цъ.
Стила на изказ е много различен.
Стар потребител е, без съмнение.
 
Ти сериозно ли? Трябва изобщо да нямаш връзка с кораба-майка/главния компютър, за да допуснеш, че това са едно и също лице - най-малкото, изказът е такъв, какъвто Ивайло Ангелов никога няма да придобие, а да не говорим за позициите, заемани от потребителя @StillMad. Това е нов акаунт на стар потребител, както самият той каза в една тема. Любопитно ми е кой е и определено го харесвам.
 
StillMad има акъл в главата. Прилича на Noke. Cross още не се е осъзнал и търси себе си в различни направления на web. Ти стана човек, другия Ивайло и той почна да го отпуска пуберитето.... и cross ще порасне.
 
StillMad има акъл в главата. Прилича на Noke. Cross още не се е осъзнал и търси себе си в различни направления на web. Ти стана човек, другия Ивайло и той почна да го отпуска пуберитето.... и cross ще порасне.
Има прилики, но определено не е @Noke. Noke е прекалено обран, а @StillMad е доста емоционален на моменти. Освен това, в темата за заключените телефони, @RealMoney го нарича ''Любене'', а Ноук не се казва така, доколкото знам. :)
Пълна мистерия е този профил, но някои потребители знаят кой е... и знаят, че не е Ивайло Ангелов a.k.a. @cross :)
 
Ми да направим новогодишна томбола тогава :D
За печелившия: подарък от Дядо Мраз /Снежанка/ - според предпочитанията :D
 
ахахаха ее плашим се верно :D
Не знам що се праите на шантави, аз съм дал повече от 10 бонуса предварително и абсолютно всеки, който бръмчи тук, много добре знае кои са ми профилите :p Обратното - много жалко за креативността :D:D
Друг е въпроса, къв изобщо е смисъла на тая тема. Алана е яко странна птица :) Какво ако крос и тоя стилмад са един и същ акаунт??! Какво ще направи всъщност? Е стифокса каза, че вече и той бил станал човек, е мен силно ме съмнява...сякаш идеята и целта на пребиваването му тук са само и единствено с идеята да търси разни телета под волове, биволи и биволици, някаф онлайн дидиктив :) нещо се интрига, се галимацийка - истинско неизживяно детство :p

А оня, специално, дет разметва имена, мога в миг да пусна толкова инфо за него, че да му смръзне говниенцето, като на заек - срещнал изневиделица лисица в гората :D:D:D Страшните специалисти, ХУйИС разбирачи ахахахаха
Това ли ви е заниманието по цел ден?? или пак някак си се издаваме, че толко си можеме :p
 
ахахаха ее плашим се верно :D
Не знам що се праите на шантави, аз съм дал повече от 10 бонуса предварително и абсолютно всеки, който бръмчи тук, много добре знае кои са ми профилите :p Обратното - много жалко за креативността :D:D
Друг е въпроса, къв изобщо е смисъла на тая тема. Алана е яко странна птица :) Какво ако крос и тоя стилмад са един и същ акаунт??! Какво ще направи всъщност? Е стифокса каза, че вече и той бил станал човек, е мен силно ме съмнява...сякаш идеята и целта на пребиваването му тук са само и единствено с идеята да търси разни телета под волове, биволи и биволици, някаф онлайн дидиктив :) нещо се интрига, се галимацийка - истинско неизживяно детство :p

А оня, специално, дет разметва имена, мога в миг да пусна толкова инфо за него, че да му смръзне говниенцето, като на заек - срещнал изневиделица лисица в гората :D:D:D Страшните специалисти, ХУйИС разбирачи ахахахаха
Това ли ви е заниманието по цел ден?? или пак някак си се издаваме, че толко си можеме :p
Айде да си отговарям сам малко :D:D:D

Иначе по темата - Вие нормални ли сте изобщо? Към @ReminD ми е въпроса. 4 месеца чака да рекламираш статията, само и само да тролиш. Айде сиктир в дупката и под полата на мама и да правиш SEO на сайта на тоалетната ми.
 
Гаранция ще изкара тоалетната ти на първо място по търсене, но ще му платиш ли, или той по празнично без пари ще го направи?!? Но доколкото разбрах той е гуру на програмирането, като Ганди на джавата е, от сео се е отказал.
 
То бая народ от форума си смениха никовете или си направиха нови профили. Доста от тях са писали в темата , както и автора и.
Вълка козината си мени , но нрава не.
 
Стилмада е дърт юсър във форума, прави се на лимонка:)
 
ЧНГ Блинки успехи през новата година и ти желая по-малко кретени и комплексари във форума и повече толерантни (са е модерна тази дума) юзери

Аз съм само с един акаунт. Ще го потвърдиш ли тук публично, защото иначе е меко казано некоректно от твоя страна
 

Горе