Stop makes online money

Батенце, като ти дойде някой олигофрен и ти поска 100 лв. за това че кафето ти не отговаря на не'къв си негов стандарт, или друг да ти чупи прозорците защото си направил кафе на 100 м. от него или трети да ти спука задника от разрешителни, ще те питам как върви?

А и незнам кафе, което да прави по$50 000 на месец, ако ти знаеш - то там се перат яко пари. И влизането с широко отворени руце на пазара е нещо непонятно в БГ. А и ти както ги наричаш - белите хорица незнаят ще е то онлайн бизнес, единственото което свързват с интернет е безплатните филми и музика.

А и 1 година в нета се равнява на 7 в офлайн пространството - нещата са много по-динамични, ако кафето или кручмата ти се задържи повече от 7 години в бизнеса - без да си вътрешно имаш мойто евала.

Не карвам че не е готино да имаш кафе даже е супер, просто искам да кажа че всяка възможност не е за изпускане, независимо каква е.
 
Е ти пък все едно изкарваш $50 000 много не ми се връзва ...

П.С.
Ако искаш дане флоодим - ЛС

П.С.2
Като те гледам какво пишеш ме навеждаш на мисълта,че Бил Гейтс ти се моли от време на време за някое друго милионче... :idea:
 
А и за теб белите хопа седят, правят проект и взимат по 300 лв. Аз лично не искам да съм от тези бели хора, ако ти искаш Ок. Тук сме толерантни с всякакви мнения. Но е хубаво и да се подърйаш и с факти като твърдиш нещо.

В случай че имаш кафе или кръчма, винаги е хубаво и един сайт да имаш, са да покажеш на клиентите ти че си професионалист. Сайт с снимки, менюта, оферти, онлайн резервации и т.н. Това засилва продажбите. И това го знаеме от отин.

А и както Todor, каза вече. Трафика е от цял сват и е многоброен. И за кисненето някои шеф на главата е прав. Тук за оптимизация на сайтове ти дават по 300лв. на месец. Тия пари ги правиш за 10 мин. на първа страница на Google. Пяк се замисли.
 
Blinky,gledai sega az ne sum kazal,4e 6te se izkarvat po 50 000 $ mese4no,no za6to da ne opita6?Za6to ti da ne si purvia v BG, koito izkarva 50 000 $ ot kafence... a i ti ako uspee6 da pravi6 po 50 000 $ mese4no misli6 li 4e nqma ti da si tozi koito 6te 4upi prozorcite na susednite kafeta!?!?!?!? Bratlence pomisli malko!!!!
 
Не съм казал че права $50 000 - CrAzY-MaST, даже незнам къде си го прочел. Правя сравнения, защото наистина има такива хора. А това че не ви се струва истина си е ваша работа. А и Бил Гейтс, би трябвало да се моли за милиарди, според състоянието му :)

И да съгласен съм, че кафенце което прави тези пари ще е голям успех, но ще е голяма инвестизия. Докато в онлайн средите не се инвестира кой знае колко за да стигнеш добра възвращаемост. И не схванах за прозорците ама като гледам не е много важно.
 
Как готино си говорите за 50 000 на месец но малко уебмастъри изкарват толкова. Не че и на мен не ми се иска :roll: ама трябва работа :) иначе MoreNiche http://www.moreniche.com/join.html?w=106921&ttp=2&campaign=forumса публикували на саита колко са изкарали за миналия месец топ афилиетите им....


@ivomeet - миналата година решихме да направим проучване, какво е нужно за да започнем да внасяме един сертифициран, произведен в САЩ , много популярен билков продукт. Реаултатът беше че ако не работим със съответните "наши хора" процесът по одобрението може да отнеме 2 години и отговрът да е отрицателен............................ Е мерси, после защо съм отрицателно настроен към правенето на бизнес в БГ........


Реално за да стартирате в онлйн бизнеса не ви е нужно нищо повече от 1 домеин (за да изглежате професионано) няма и 10 - 15 лева първоначална инвестиция* с толкова пари офлaин неможеш да си наемеш сергия на пазара за 1 ден..........

*На godaddy.com в момента тече промоция на .info - $0,99 + $0,25 Fees :)
 
Последно редактирано от модератор:
ivomeet каза:
Dobre,kajete mi kakva e tazi mania da se pravat online $$$.Nemoje li kato belite horica se sedne,se napravi edin proekt i da vlezne6 s 6iroko otvoreni ruce na Bulgarskia pazar s nqkav produkt ili prosto pravi6 kafence,kru4ma ili fitnes... Blinky tebe pitam moito mom4e!!!
И кое те кара да мислиш, че интернет бизнеса е по-лош?
Аз пък предпочитам да направя една директория с линкве на тема роботи примерно, на която да сложа реклами и докато си въртя интернет бизнеса да научавам нови и нови неща за роботите. И пиши на кирилица, много е гадно с тая латиница честно, щото се чете трудно а и виж какъв хубав форум са си направили хората, син на цвят, турили са син надпис PREDPRIEMACH даже, а ти го загрозяваш. Засрами се младежо!
 
Да coolice, спомням си го този период, когато искахме да внесем и да направиме хербал дистибуция, но като се посъвертвахме видяхме че тук в България е повече от трудно да го направиш. а и много хора ще играят срещу теб, тук не гледат добре на успелите хора.

И мерси за мнението ти DeyanMarkovski, да ако можете да пишете на кирилица за да се разбирате от останалите и да помогнете за "качественото" пълнене на форума. Добра забележка пак.
 
Я имаме си някакъв умник във форума, дано да не е от тези които пишат и бягат за да стане купона. Човече се старае да даде безплатна информация за индустрията, а ти се правиш на HATER. СРАМ И ПОЗОР.

Тук се събираме хора с амбиции, и като гледаш не са малки амбициите а ти ни разваляш купона. А мога ли да те попитам защо първият ти пост тук не нещо от сорта: "Здравейте. Аз съм... и съм тук за да...". Не е сложно вярвай ми.

P.S: Пиши на кирилица, не си в Замунда за да ти четеме ироглифите.
 
$INeed$
За мен ли говориш бе момче,нямам нужда от представяне,затова по-добре ти се представи.Хакеро ако искаш да разбереш кой съм предполагам,4е няма да ти е много трудно да разбереш.Аз който искам да ме познава си ме познава,пък за другите може да се опознаеме в движение :lol:
Тодоре кажи ми кой прави големи пари от онлайн бизнеса от тука присъстващите?!?!?ти ли?или може би студения лед :twisted:
Блинки за прозорците не си го разбрал,защото не следиш много :lol: нали ми каза,4е мутрите ще ми трошат прозорците на кафето,а аз ти отговарям,че трябва така да го направиш,че ти да си този който ще им троши джамците :wink:
Е момчета и момичета това съм аз,ще ви спора за всяка една тема тука и ще пиша на кирилица та да не ви развалям хубавия дизайн! :!: :!: :!:
 
Бате не те следа, защото не си ми интересен, сещаш ли се.
Мерси ве пак за кирилизцата.
Няма лошо да споделяш мненията си тук ама няма да намераш кой знае колко подръжници. Така че си продължавай, те хората тук си правят некви кинти, а ти си говориш твойте неща.
А и след тежък ден на компютъра, е хубаво и да се посмееш с някой. Ама както казах е хубаво и от време на време да се подържаш с някой друг факт, а не само да си чешеш езика. Защото е смешно иначе.
 
Бате както ти казах, не ни пречиш. Ще ни е приятно да си имаме и такива като теб тук. Само немога да разбера защо си предобеден за онлайн бизнеса като цяло. Да не си имал кофти случки. Пак тук е мястото да споделиш. На мен ми е приятно да си спориме, така се ражда и истината. А защо дойде и се записа за форума, като не намираш смисъл в това за което говориме. Ей тук нещо не мога да си го обясня.

Nadiavam se vsichki da stanete super milioneri ot internet online!!!

Ама ти май нищо не си поел. Или е Internet Marketing или е Online Marketing. Двете понятия които си дал са малко нелогичесли свързани.

Абе пиши ни ти "ценен" потребителъо!
 
Бате, кой си? На мен ми стана интересно вече. А и защо като се познаваме ни храниш усилията? :lol: Не е COOL. ААА бате сещам се кой си. Абе ти защо така ни подсичаш? Не си истински. Поне раздвижи темата аз още преди да се абмицирам да ти пиша трябваше да ти проверя е-мейла до долу в профилати :lol:
 

Горе