GoGrill имат франчайз http://gogrill.bg/franchayz . Една варненска "верига" Сръбска скара ID, имаха идея за франчайз, но незнам докъде стигнаха, т.к. виждам, че единият им обект е затворен.
GoGrill съм виждал едно заведение/бутка в София, на Дондуков, винаги когато мина от там е фул и има поне 10-на човека на опашка.
 
Поне във Варна GoGrill-a е мания - няма квартал където да няма и където да няма опашка.
 
GoGrill съм виждал едно заведение/бутка в София, на Дондуков, винаги когато мина от там е фул и има поне 10-на човека на опашка.
Да. Виж май това би било добро попадение, ако и мястото е подходящо и с добър поток от хора. Честно казано на хората яко им писна от джънк от тип кфс, Макдоналдс, бъргъркинг и подобни. Поне това наблюдавам около мен. В момента хит е това Доминос.
 
Да. Виж май това би било добро попадение, ако и мястото е подходящо и с добър поток от хора. Честно казано на хората яко им писна от джънк от тип кфс, Макдоналдс, бъргъркинг и подобни. Поне това наблюдавам около мен. В момента хит е това Доминос.
Мога да ти гарантирам, че качеството примерно на ГоГрила е на много добро ниво, да не кажа, че е топ спрямо подобен тип фаст фууд бутка ...
А иначе да и аз така чувам за Доминос, чудно не знам какви са изискванията и кой държи правата, но ще е добре да се разрастне този бранд в няколко града - поне във Варна да има, че до София за пица не ми се ходи :D
 
Да. Виж май това би било добро попадение, ако и мястото е подходящо и с добър поток от хора. Честно казано на хората яко им писна от джънк от тип кфс, Макдоналдс, бъргъркинг и подобни. Поне това наблюдавам около мен. В момента хит е това Доминос.

Мястото е страхотно, близо до метро станция, президентството, министерски съвет, бизнес сгради, магазини и още много неща. Но мен не ми хареса, веднъж си взех и не бих повторил.
 
Мястото е страхотно, близо до метро станция, президентството, министерски съвет, бизнес сгради, магазини и още много неща. Но мен не ми хареса, веднъж си взех и не бих повторил.
Кое не ти хареса? Доминос или Скарата? За пиците - да,не са топа на пазара. Съгласен съм.
 
Кое не ти хареса? Доминос или Скарата? За пиците - да,не са топа на пазара. Съгласен съм.

И двете не ми харесват :D Но коментара ми беше насочен към скарата(GoGrill). Доминос не ми харесват много, но от време на време си ги хапвам.
 
GoGrill има на няколко места из София, но според мен не им е подходящ бизнес модела за столицата. месата им знам че са добри, имат собствено пройзводство. но начина на поднасяне - една наденичка в питка, с един сос някак не е привлекателен

доминос в началото предлагаха добри пици, но в последствие много им падна качеството и не поръчвам от там, лично мнение
 
Не им знам стандартите на Доминоз, но ако изхождам от този в Пловдив...майка плаче. Пица с кренвирш да продаваха щеше да е по-добре. А цените в същото време...Да кажем, че с доста самочувствие са подходили като са ги правили. :)
 
  • Like
Реакции: Jhin
Не им знам стандартите на Доминоз, но ако изхождам от този в Пловдив...майка плаче. Пица с кренвирш да продаваха щеше да е по-добре. А цените в същото време...Да кажем, че с доста самочувствие са подходили като са ги правили. :)
И аз съм разочарован от Доминоз в София и Пловдив. Случая в София е следния- поръчвам пица онлайн с доставка. Чаках 1 час и реших да пиша на поддръжката в уебсайта им. Отговорът беше, че не доставяли в този квартал. След като им казах, че трябва да добавят опция в сайта, която да показва съобщение дали се доставя в избрания квартал, а тя ми отговори че имали такава опция. Затова избрах спокойно "За вкъщи" и не ми излезе някакво съобщение или предупреждение :D
Втори случай в Пловдив- Отивам до обекта им до Търговската гимназия . Поръчвам пица. Пицата беше много зле. Трети път тази грешка не я правя :D
 

Горе