Superhosting купи ICN.bg

Последните няколко месеца си плащам месец за месец (и аз не знам що.. ама явно ще се окаже добро решение) даже честичко позабравям и плащах няколко дена след датата на изтичането и никога не съм имал проблеми с декативиране на услуга или други простотии при ICN.

Ето как ми напомняха ICN и как ме заплашват SH :D
Това са мейлчета ден преди изтичането на хостинг услугата съответно за миналия месец при ICN и този месец при тия от синия картел :D

icn1.png

sh1.png
 
Те златни тез вордпреси бре.
 
Еми сменяйте бе хора. Ама обращението към клиента за подновяване да е проблема им.

Гледах под тяхна реклама един "доволен" клиент, който мрънкаше ме много справедливо. Такъв с ваучер. Как първата му година била супер цената, а на втората вече мъка, фалит, бизнес колапс, клизма с машинно масло направо.
 
То кат ще се вкарват размисли отстрани.. може да се разсъди и, че бил недоволен от услугата, ама го е било срам да си каже ЗАРАДИ цената/отстъпката, пък после го отсрамяло естествено :) ;)

Пък друг пък бил толерантен и се оплакал от цената... ахахахаха
 
Днес ти е последният срок, гледай да не пропуснеш ;) :D
Още вчера си платих като попЕ. Аз по скоро го ползвам като файл клоуд отколЕ сървър, сантиемнтални неща си пазя. Ако го бяха затрили, щяхме се пишем по новините :D Всичко вече е бакКопирано, че бая ма стресираха.
 
Чак лични не, а сайчета и проектчета от Га бех млад. От време на време си ги преглеждам да се забавлявам :)
 
ааа ясно :) Ходи при патицата дет съм препоръчал, няма да имаш грижи, дори на най-ниския (4-5лв) план. Щом нямаш някаф зверски трафик, бъди разумен - не давай залудо пари ;)
 
ааа ясно :) Ходи при патицата дет съм препоръчал, няма да имаш грижи, дори на най-ниския (4-5лв) план. Щом нямаш някаф зверски трафик, бъди разумен - не давай залудо пари ;)

5 лв на месец ако се плаща за 2 години напред?
 
Нз провери, 5-7лв е, аз тествах най-малкия план, за една година 30 и неколко долара платих. Сега ще взема още един план, тестовия период завърши и мога да им доверя още сайтове.

пп, да 34$ за една година, за две май е 2.3$ на месец.
Малкия план прнципно е ънлимит, но повече от 5-6 сайта не бива да се качват, ще почне да цикли, няма да падне, но ще ти цикли, зависи и от сайтовете де, трафика ест.
 
Нз провери, 5-7лв е, аз тествах най-малкия план, за една година 30 и неколко долара платих. Сега ще взема още един план, тестовия период завърши и мога да им доверя още сайтове.

пп, да 34$ за една година, за две май е 2.3$ на месец.
Малкия план прнципно е ънлимит, но повече от 5-6 сайта не бива да се качват, ще почне да цикли, няма да падне, но ще ти цикли, зависи и от сайтовете де, трафика ест.
Само така пише, че е ънлимитед. Качи един магазин с 10 000 продукта с някакъв трафик и гледай ънлимитед. :) Това са маркетингови глупости. Аз лично не се кефя на такъв тип бизнеси, които ти ги обясняват такива неща, а после те кръцват, защото с изял ресурса на машината или на другите акаунти на нея. Трябва да е точно и ясно какво купуваш без глупости и пренапудрени неща. Не се подвеждайте с такива глупости.
 
А по-добре ли е същият план 1/1 като при нашите терикати, ама САМО ЗА ЕДИН САЙТ, отделно с 5лв по-скъп?? А ако имаш 20 сателита, къде че ги денеш?? За всеки сайт си има хостинг. Ноо ясно, че ако имаш резачка с 10К продукта и 5К унита ще я сложиш другаде, ама пак те питам ако имаш сателити и дребни сайтове с 50 унита на ден, всяко на отделен план ли ще си сложиш??

Много мразим кат си дойдеш от работа и да почнеш да фърляш насекъде, без изобщо да мислиш. Колко изобщо сайта качи, та си толкова компетентен.

Не правиш услуга на никой с тъпите си съждения, хората не са глупави, напротив - излагаш се ;)
 
Не че са му дали чак толко хубави пари, а хубаво дуло в главата, по същата причина и продавалник стана олкс, само да кажа, а по същата причина и хост.бг се сгъна и други покрай него. А не знам защо българи не купуват, толкова много бизнесмени и повечето взимат само хотели, мотели, дрискотеки, к*рвалници разни и скапани ресторанти дето да не искаш да влезеш и за без пари.
 
И как точно слагаш сателити на един и същ план? Едно и също IP? :) Тук не е нужно много мислене. Разкажи на някое SEO какво си писал за сателитките и ще видим кой се излага. Момче, събуди се. ;)

Идем си от работа слагам ракията и салатата и си търся някой на нахендря, ей така за спорта, защото да се карам с телевизора ми омръзна. ;)
 
Шефът на ицн.бг взел някой лев, ще ми мята салфетки из нощен Китен.
 
Ти мен моеш да нахендриш само кога пръдне гугутката :) Не се самозабравяй, щото познанията ти изобщо са 1ви клас..
Сателити, дребни сайтове, всеки преценява как и къде да сложи, важното е, че ИМА ИЗБОР.. най-малкия план на вън - без ограничения в сайтовете, най-малкия план у бг - САМО ЗА ЕДИН САЙТ и с 5лв по-скъп.. Ако се наложи 3 пъти ще ти го напиша :p
Взимам си 5 такива плана за 20те сателитки, общо на 5 ипита, имам главни имам и второспетенни.. ИМАМ ИЗБОР, а ти имаш само едно "1во число" ахахаха
 
Не бери грижа за моите знания, зайко. Не ме е*е какви са плановете в БГ, тук нямам интерес да купувам хостинг. Не ме кефи.

Шегите са ти плоски. Гледай да си пише както до сега, така си достатъчно забавен.
 
Не бери грижа за моите знания, зайко. Не ме е*е какви са плановете в БГ, тук нямам интерес да купувам хостинг. Не ме кефи.

Шегите са ти плоски. Гледай да си пише както до сега, така си достатъчно забавен.

Кат не те ебе не се обаждай къде нито ти е работа, нито те ебе.. Ясен ли съм?? Ако мислиш че щи трая щот се мислиш за неква преференция, начи тотално си се объркал, тупан! Пий си ракията, гледай си бача, по-малко се заяждай и всичко може и да е ок :mad:
 

Горе