Superhosting купи ICN.bg

Ари бегай да снимаш лелките в общината ахаха нали си суперстар-ултрапалячо :D:D:D
Всеки си има някакво минало, въпросът е какво бъдеще го чака зад вратата, която е тръгнал да отваря. :)

@Vik0 , така се получава и няма какво да се направи. Кока кола купиха Капи, Нестле - Делта сладоледите. И така историята продължава. Това е нормален развой. И с времето започва да е модерно и по-добре да си с някой от малките, които още имат някакво персонално отношение към клиента, а не чат ботове, шаблонни мейли и всякакви такива неща на конвейер, на поточната линия.

Цените на всичко растат. Днес и парното ще ни го вдигнат с 14%. Но кой те пита. Някой си остават на цените, другите са принудени да вдигат. За това ми е писнало от всякакви глупости от рода на промокодове, безплатни домейни, няколко месеца фри, не знам си какво и мине, не мине време ... "Опа, я мини тук сега на един менидж за 150 лв. на месец" и таковам ти и промоцията, която реално е била червейчето на кукичката. Тънкажниците вече са го разбрали по трудния начин. Очаквай до края на годината и тия от cPanel пак да вдигнат, та да се чудят хостингите какво ще правят.....Логично - вдигат и те.

Безплатното, намаленото и друго, ако някой не го в схванал до сега в този форум за бизнес, излиза в пъти после за клиента. Защо? Много просто, големите компании като Хостгатор, Неймчип, Голдеди, Диджитал Олшън, Суперхостинг и други не са благотворителни дружества, те са машини за пари. Точка. А ти си мисли, че взимаш на далавера с купон.
 
Бе и ти кат се напиеш почваш да пускаш едни философски мъдрости :D

Специално за херото, която и врата да отваря и колкото и да се мъчи да я отваря, все си я треска в големата празна тиква, щото гоРкия не се светка, че трее да бута, а не да дърпа ахахахах Некои са си вечни дебилни комплексари и колкото и да им пада от горе, никога няма да бъдат читави хора, уважавани и респектиращи ;)
 
От icn ме хвърля в shosting за логин, после ме връща в icn за cpanеl :D

Да бяха обявили, че стават едно семейство и да сложат ICN by SH.. сега е баси прескачането :D
 
Това е щото клиентската част (да плащаш на правилното място) вече ти е в СХ, а сървърите и администрацията още са си старите. Ще го нагласят тва, по-важното е да не се объркаш къде да платиш ахаха
 
От icn ме хвърля в shosting за логин, после ме връща в icn за cpanеl :D

Да бяха обявили, че стават едно семейство и да сложат ICN by SH.. сега е баси прескачането :D
Важното е качеството да успеят да пренесат. ;) Иначе парите... е*и ги, важното е да сме живи и здрави. :)
 
Ха дано за качеството. Цените са 7 кинта/месец нагоре сравнено Икономичен със СуперПро
 
Ха дано за качеството. Цените са 7 кинта/месец нагоре сравнено Икономичен със СуперПро
Платил съм до декември и се махам аххаахха

ако работниците си остават старите на местата си може и да не падне качеството..
както каза по-горе ти трябваше да сложат powered by SH готово и да си продължават като отделна компания ( дъщерно дружество нещо си там )
 
Що се махаш бе. Все пак съпорта ще им бъде този от ИСН. И пак не мога да си го обясня защо не запазиха ИСН като отделен бранд, който вече си е спечелил популярността с качество. Просто бранд №1 и бранд №2 държат 60-70% от пазара, примерно.
 
Що се махаш бе. Все пак съпорта ще им бъде този от ИСН. И пак не мога да си го обясня защо не запазиха ИСН като отделен бранд, който вече си е спечелил популярността с качество. Просто бранд №1 и бранд №2 държат 60-70% от пазара, примерно.
Щото искат да са монопол.. навсякъде да се вижда само СУПЕРХОСТИНГ
 
Нема файда от монопола. Така дава мегдан за поява на още повече дребни играчи. Накрая не смогва да ги изкупува, така пък се открива конкуренция между самите тях. Така пък се ражда качество и съответно цени, и съответно нов трън за монополиста ;)
За това, смятам стратегията им за грешна. Прогнозирам даже, че самите те ще се предложат за продажба в един момент :)
 
То всеки иска рано или късно да разкеши. Ти кво мислиш, че ще седят на по 80 години в тимса за митинги? ;)

А малките стават все по атрактивен избор по ред причини. Едната е, че не ги карат на конвейер, с IA ботове, никаква гъвкавост - забавил се с плащането спират. И в много случаи губиш фокуса си към коя група се насочваш - просто имаш "мултифункционални" решения за всеки. ;)
 
Тая Патица кълве сички наперени петли, шарени фазани и назобани кокошки :D:D:D

Ако искаш да им спретнем един кютек, че и без тва мачовете нещо гола-вода хаха
 
Абе тия дет търсят вода, дай малко инфо, сириоуз ли са? или само си ги оптимизираш и нямаш идея кви са и кво са?
 
Тая Патица кълве сички наперени петли, шарени фазани и назобани кокошки :D:D:D

Ако искаш да им спретнем един кютек, че и без тва мачовете нещо гола-вода хаха
Кълве викаш. Добре. Ще ги запомня. Като имам нещо за там ще ги чекна.

Колкото за водата - повече от сериозни са. Драсни лично, ако нещо имаш интерес там.

П.П: Слагането на сайт в подписа не е само за оптимизация, а допълващ имидж към профила. ;)
 
Щом съм препоръчал, значи е ОК. Няма да се излагам да пускам некви ламери тук. Пинг няма как да бият БеГе, но конфигурация 100% читава на сървър, 100% екшън цпанел. Тествам ги вече два месеца с бъгави сайтове, момците "летят". Може да не е нещо ултра-мега, но 100% алтернатива на проблемма, който се задава ;) Тва за фенове на ЕУ хостинг - нема равно! За БеГе хостинг - вече немам думата, аут съм тотал :D
 
бахти идиотщината.. няма има 20 дена и почнаха проблемите.. качвам 1 плъгин към един уордпресс и крашва директно всичко.. дава грешка 503 и всички сайтове са down.. преди не съм имал такива проблеми.. може ли за толкова време да се скапа всичко?
 
То така се почва. Първо не ти стигат айнодите, после процесорното време (което май описваш ти), и в последствие "Ето тук едно менидж ВПС-че да ъпгрейднете". И така от 36 лв.на месец, рязко скачаш на 150 лв. :) Това ще е най-голямото им изпитание на Суперите. Едно е на купиш някакви смотаняци като Хост.бг, друго е ИСН, което име се свързваше с качество и разумни цени.
 

Горе