Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте,

търся някой да ми направи елементарен сайт на wordpress или joomla за недвижими имоти.
Сайтът си го представям по следния начин:

1. горе да има лента за търсене на апартамент : 1-стаен, 2-стаен, 3-стаен и т.н. 2-рият прозорец да се избира районът в даден град и 3-то да се избира цена от 200 до 300, 400 Евро и т.н.

2. имотите да излизат по следния начин: http://varna-imoti.com/pod-naem

3. обикновена контактна форма.
4. Админ. панел за качване на имотите.

Чакам предложения от Вас.

Благодаря предварително.
 
От: Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

Здравейте,

може би не сте ме разбрали правилно, търся нещо обикновено и просто на joomla или wordpress - безплатен template 2-3 настройки.. работа за 2-3 часа и цена до 60 лева.

Ако някой е съгласен нека се свърже с мен.

Благодаря предварително.

P.S имам закупен домейн и хостинг.
 
Последно редактирано:
От: Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

@nuni след като имаш домейн и хостинг, инсталирай през админ панала ти. В днешно време май няма хостинг без такива екстри :).
Общо взето се инсталира на принципа Next, next... Finish.
С инсталирането на темите положението е същото.
 
От: Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

да, инсталирането е лесно, но нямам време да го настроя, за да е ок.
и заради това искам някой да ми го настрои.
 
От: Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

Вап-а като видя 60 лева и налази :lol:

Сори за офф-а.
 
От: Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

Еее Проблема какъв е ? Колеги престанете да злорадствате. Във всяка тема кадето пиша ми са праят някви. Писна ми
Като не искаш да налазвам му направи оферта от 40лв. и си довърши работата без да се нервиш на исканията му, а не да ми разваляш имиджа пред всеки.
Ако се надъхваш от Кретен иди и го попитай в какви отношения сме.
 
От: Tърся някой да ми направи сайт на wordpress или joomla

Разбрал си ме погрешно Вап-е. Просто си се позиционирал изключително силно в съзнанието ми със своята промоционална активност и тази оферта създаде у мен желание да споделя обзелия ме възторг. С две приказки - имаш силна комуникационна стратегия и се загнездваш в дълбокото потребителско подсъзнание по начин, по който дори мощни брандове не успяват с безкрайни маркетингови бюджети.

И за да не се забутвам в офф-а - цената е прекалено ниска, за да съм започнал работа, та да ми думаш:
и си довърши работата без да се нервиш на исканията му
 

Горе