Tърся финансиране за онлайн магазин

Powweb

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте искам да направя онлайн магазин за материали и аксесоари за бижута на WordPress а по късно и втори на Prestashop от мен ще изработката, домейните, хостинга , подръжката и анализ на конкуренцията, има втори човек който ще се занимава с зареждане, приемане на поръчки , консултиране на клиенти и качване на продукти, от съдружника който търся ще е само финансиране в размер на 1000 - 2000лв. за първоначално зареждане на стока и реклама.
Ако някой има интерес:
- skype: newsite-2014
- тел. 0877 / 791 721 vivacom
 
Последно редактирано:
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

Здравейте искам да направя онлайн магазин за материали и аксесоари за бижута на WordPress а по късно и втори на Prestashop от мен ще изработката, домейните, хостинга , подръжката и анализ на конкуренцията, има втори човек който ще се занимава с зареждане, приемане на поръчки , консултиране на клиенти и качване на продукти, от съдружника който търся ще е само финансиране в размер на 1000 - 2000лв. за първоначално зареждане на стока и реклама.
Ако някой има интерес:
- skype: newsite-2014
- тел. 0877 / 791 721 vivacom

Защо не се поразровиш в нета или дори тук във предприемача има хора, които предлагат дропшипинг на бижута. Не знам какво е точно материали и аксесоари за бижута? То бижуто е вид аксесоар.

По този начин би си намалил разходите по-започването на магазина. Като за начало да не тръгваш веднага да купуваш стоки и да ти стоят на склад без да имат движение.

Успех с начинанието!
 
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

Не търся дропшипинг бижута защото имам кой да ми прави, магазинът ще е за материяли за ръчно изработени бижута надценката ще е от 50 - 100% и няма как без налична стока защото такива магазини са малко и за зле от към стока или обслужване а и искам да съм им конкуренция не да им препродавам нещата.
 
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

Намерих финансиране или по точно ще си го финансирам сам.
 
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

Ако все още имаш интерес за развитие може да пишеш на ЛС
 
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

Да почти като тебе финансирах си го магазина и е почти готов.
 
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

В такъв случай успех :) Ако имаш интерес за направата на някакви готини дог таг медальони за домашни любимци, може да измислим нещо да се рекламират в kosmatko.com - има над 120 000 фена и голяма посещаемост
 
От: Tърся финансиране за онлайн магазин

Аз мога да финансирам сайт за туризим , ако някой има интерес да пише.
 

Горе