T-shirt Свети Валентин

Saphire

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте колеги и колежки,
Някои от вас ме познават за другите нека се представя:
Казвам се Диана Николова и съм графичен дизайнер на свободна практика.
За този Свети Валентин реших да направя нещо различно - дизайн на фанелка специално за празника. Фанелката предстои да бъде щампована на ситопечат.
Ще се радвам да коментирате

Извинявам се ако е темата не е за тук моля модератор да я премести ако сметне за нужно.

Ето и тениската

prase.jpg

Ще съм благодарна за всеки коментар :p
 
От: T-shirt Свети Валентин

хаха, много е готина.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Благодаря ти ;)
ще се продава фанелката още не знам крайната цена, но се надявам да не е висока зависи колко ще ме окастрят при печата :)
 
От: T-shirt Свети Валентин

ясно, ако ми е по джоба може да я поръчам за приятеля ми :p
 
От: T-shirt Свети Валентин

Ей ! Хора благодаря ви много в момента, в който имам яснота относно печата ще сложа цената и всеки ще може да си поръча ;)
 
От: T-shirt Свети Валентин

Ей ! Хора благодаря ви много в момента, в който имам яснота относно печата ще сложа цената и всеки ще може да си поръча ;)
Ако искаш забързай работата,защото се интересувам и за цени на едро- преди празника ;)
 
От: T-shirt Свети Валентин

можеш ли да изготвиш десетина модела по зададена от мен тема? Идеята е да ги направи някой, който не само разбира от фотошоп, а да са подходящи и за печат върху тениските.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Ако искаш забързай работата,защото се интересувам и за цени на едро- преди празника ;)

Чакам да ми отговорят от печатницата в момента , в който имам отговор ще напиша
За колко едро става въпрос?
 
От: От: T-shirt Свети Валентин

можеш ли да изготвиш десетина модела по зададена от мен тема? Идеята е да ги направи някой, който не само разбира от фотошоп, а да са подходящи и за печат върху тениските.

Мога принципно имам опит с дизайн на фанелки тази по-специално е по моя идея и задание към художник понеже не рисувам. Илюстрацията е правена от специалист илюстратор като аз му дадох точно описание на това, което искам да се нарисува. Момчето се справи страхотно
 
От: T-shirt Свети Валентин

Готина е, ама к*р за "празника", тогава се пие :lol:
 
От: T-shirt Свети Валентин

Каза че искаш съвети всякакви. Моят съвет е не го печатай на Сито :) Качеството което предлага ситото не е перфектно. Освен това зависи какъв брой ще печаташ и с какъв размер. Но ситото е тъпа технология за печат върху текстил. Става най-перфектно с печат върху фолио /разтегателно за да не се цепи като се разпъва блузката 100% сте виждали такива и с термопреса ударено на тениската/ Да вярно малко по-скъпо е но в качеството няма място за сравнение.

Ако имаш интерес драсни ми едно лично да го обсъдим :)
 
От: T-shirt Свети Валентин

Наистина е много добра :) Дори се интересувам от 1-2 бройки за мен/подарък
 
От: T-shirt Свети Валентин

Евала, много е готина! А и откривам двусмислица, което много ми харесва:
1) Странен, но забавен/интересен избор на прасе (може би олицетворява обръщението на нежната половинка към мъжката през останалата част от годината) за Свети Валентинска карикатура
2) "За*би тоя Свети Валентин, давай да се правим на прасета"
Поздрави,
Станислав Тонков
 
От: T-shirt Свети Валентин

Здравейте, колеги и колежки
Радвам се, че на много от вас допада фанелката :)
Сега за тези, които искат да я закупят ще бъде готова идната седмица най-късно Ще бъдат напечатани дамски и мъжки
от мъжките ще има и черни. Оказа се ,че доста хора искат черни за да ги носят на всичко ;)
Цената на бройка е 25 лв
Моля всеки, който иска да всеме за себе си или за подарък да напише следните неща:

брой
вид дамска или мъжка
цвят за мъжката
размер

Фанелките ще са на фирма Sol's http://www.sols-europe.com/ESA/esa/Home.jsp?mainpage=Home.jsp

Моля за тези, които не са от София да упоменат отделно понеже ще е нужно и време за доставка.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Супер е тениската колега, на thumb-a като я видях викам си какво ли е това, то било прасенце :D. Всичко и е шест, но мое мнение, че за мен тези 25лева са доста, а и аз лично много не нося тениски със щампи и за това може би ме учудва цената. Дано качеството се окаже добро, че чета колега вика не било много хубаво на ситопечат.

Поздрави,
Игнат Минков
 
От: T-shirt Свети Валентин

Имах предвид, че просто има технология която предлага по-добро качество от сито печата. Но въпреки това не мисля че ще има разочаровани от резултата и на сито... Сигурен съм че ще станат готини тениски! Поздравления за колежката.
А в цената от 25 лв. все пак е включен труда на момичето което се е потрудило за дизайна на прасенцето така че е приемлива... Освен това не е масов тираж и бройката която е заръчала едва ли ще е голяма.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Аплодисменти за идеята и илюстратора :). Въпреки малкия размер на публикувания файл, го определям на изходен 'вектор' формат. И наистина 'ситото' не е най-подходящо за малки тиражи.
 
От: T-shirt Свети Валентин

Благодаря :) :) Изходния файл разбира се е вектор Искаше ми се да направя сублимация тип печат обаче там няма възможност за цветна фанелка само бяло и разбира се при този вид печат не може да е 100% памук а полиестер. :)
Фолиото е по-нетрайно като качество от ситото макар и двете технологии да си имат своите плюсове и минуси. Дигиталната сублимация е най-доброто в момента но пак казвам не може да се използва друг цвят освен Бяло и не се ползват естественни материи, което аз лично не харесвам. Колегата по нагоре е описал точно печат с фолио имам резерви към този вид печат понеже се люпи след няколко пранета ;)
 

Горе